Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor View 20 - лични впечатления и коментари

Значи добре съм направил, че не съм го инсталирал... и все пак на новия успя ли да инсталираш и подкараш запис на разговорите?

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
Аксесоари

Има ли все още хора с този телефон? Та да питам и някой инсталирал ли е новия update 10.1... Дали създва проблеми и премахнато ли е записа на разговори...

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Honor View 20 започва да получава Magic UI 4.0.

https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...56836.html

 
Цитирай

Аз вчера инсталирах 3.1.. вече и запис на разговорите се "бъгна" Менюто се затваряше. Изтрих го и сложих hwcallrecorder 10.1 и тръгна. След това, получавах ъпдеити за секюрити, пред 2 часа, около 3 или 4 пъти (загубих бройката). Сега вече е с 10.1.0.237 И РАБОТЕЩ запис на разговорите.
п. п. Продължава... току-що, получих още един секюрити и вече е 10.1.0.261 (беше 433mb,а другите около 100+)

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Здравейте колеги , имам нужда от малко помощ .С новия ъпдейт не мога да намеря настройките за пръстовия отпечатък 

Благодаря ви


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30 Pro
Цитирай

Здрасти, и аз съм със същия ъпдейт и тази настройка си е на мястото, може да пробваш да върнеш фабричните настройк.
Цитирай

И аз съм с него, опцията за пръстов си е на мястото и. Възможно е да се е "омазало" преди ъпдейта          

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Или сензора да се е прецакал?
Цитирай

Благодаря колеги , най вероятно ще направя пълен хард ресет. Пробвах да изчистя кеша , ( wipe cache partition ) ,  но и с него не помогна

Huawei P30 Pro
Цитирай

И отново досадно известие за актуализация... Този път 11...           

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

На моя няма нищо още .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай

Аз отново няма да бързам, ще изчакам да видя, дали не се премахва записа на разговорите

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Ако съдя по другите модели, ако не се върнат фабричните настройки, не се трие
Цитирай

Здравейте, колеги! Някой правил ли е root на телефона и ако да моля да ми каже начина?
Цитирай

Трябва да се отключи bootloader, а там е нужен код, който huawei преди даваше безплатно, вече и,общо не дават. Има някои които твърдят че дават такъв код срещу заплащане, ама колко е сигурно не знам. Така че може да се разтърсиш и ако ти се рискува...
Цитирай

Последно си спомням, че "давах заявка" да ми изпратят този код за един huawei p20, но си спомням, тогава споменаха, че ще прекратят възможността да се отключват устройствата им, съответно и спирането, получаването на въпросния код. Тези, които предлагат този код срещу заплащане, имам подозрения, че е измама... (само предполагам)

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)