Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон за жена :)
#1

Здравейте, в дилема съм, момата иска телефон с малко изисквания  Bu

1. Да е тънък, красив и да има златен или розов вариант  Yikes
2. Да има много хубава камера
3. Да има по-малък или 6" екран ( иска малък дисплей )
4. Да е до 500 лв  Angry
5. Ще се купува от България

Помагайте.... За сега гледам Huawei P20 lite

LG G2 - Lineage 14.1 - RIP Sad
Xiaomi Redmi 4X - 4gb - Lineage 16.0
Redmi Note 8T
Цитирай
Аксесоари
#2

По добре виж
Xiaomi Mi A2 или Mi A2 Lite,
А ако се вдигне още малко бюджета може Mate 20 Lite.

Само да предупредя,че за тези пари не може да получиш нищо повече от добра камера.

Ако държиш вече на много добра камера отиваме на 1300лв. +

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

Ако вдигнеш съвсем една идея бюджета,предлагам да погледнеш Galaxy A8 2018,който задоволява всички изисквания.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

Да, Samsung Galaxy A8 е добро предложение, но ако ти е много пари, виж Samsung Galaxy A6 Plus има различни цветове и точно тези, които искаш. Може и Huawei P20 Lite, но по-добре Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

P20 Lite не снима много добре. Виж NOKIA 7.1. Може да се намери за 500 лв.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#6

аз бих взел P Smart 2019
Цитирай
#7

iPhone 6s gold rose.
Цитирай
#8

За тази сума:
Vivo XL2
Vivo Y71
Huawei P
Meizu M6T

 
Цитирай
#9

То всичко хубаво ама жената явно си е навила P20 lite.... това ще се взима Sad

LG G2 - Lineage 14.1 - RIP Sad
Xiaomi Redmi 4X - 4gb - Lineage 16.0
Redmi Note 8T
Цитирай
#10

За селфита е идеален. Wink

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#11

(2019-01-04, 12:28:09)amidamaru написа:  То всичко хубаво ама жената явно си е навила P20 lite.... това ще се взима Sad

И за ко си тъжен? Иска го- взимай и...
Цитирай
#12

Защото за 450-500лв ще и вземе по-хубав телефон

В технополис имаше Mi Mix 2 за 499лв, но явно вече са го изчерпали
Все още има XZ1 за 499лв, ако го хареса e в пъти по-добър от p20 lite
Цитирай
#13

Но за нея няма да е по-хубав.
Взимаш каквото и харесва и готово.

Не всичко е характеристики за някои хора...и не всички виждат нещатата като нас.
Аз пък никога няма да купя това умряло Сони на жена ми....(жена се глези с Айфон или Самсунг)
Жената като е доволна, цялата къща е в мир и спокойствиеSmile
Цитирай
#14

Вече и с хуавей защото рекламата не прощава. Но на първо място айфон. Класика в жанра Smile Но след като жената иска нещо конкретно няма друг избор освен нейния Big Grin

Sent from my LM-G710
Цитирай
#15

Хуавей в Бг може би, Айфон си остава запазена марка за всички женски и кифли, аз затова само Айфон използвам.
Цитирай
#16

.......
Цитирай
#17

Мен телефони не ме правят щастлив, виж пачка от лилавки ме кара да се подмокрям долу и ме прави що горе "щастлив".
И на масата не слагам телефона - че ме е страх да не го откраднат- евреин съм все пак и това ми е големият страх.
Иначе на масата се харесвам и без да знаят къф телефон имам в джоба, и съм обърнал внимание, че гледат малко в дясно какво имам от джоба дето стой телефона, женските гледат, и мъжките почнаха, не знам- да се стряскам или да се наслаждавам на това?...2018-та все пак...не знам.
аааа 2019 веке, забрайх.
Цитирай
#18

.......
Цитирай
#19

Спокойно, отговора ми е сериозен, просто за теб (както и много други) явно всички трябва да живеем заради другите, за да сме в КРАК с модата, за ГЪЗАРЕЕНЕ и за да ме гледат и така да ме преценят.
НЕ МИ ПУКА какво мислят за мен и никога не бих показал/казал какви са ми доходите (финансите) какво имам и какво нямам.
Покупките ми никога не са се влияели и никога няма да се влияят от хорското мнение.
И не цитирай последен пост....и не редактирай на отговорен пост, защото мнението "увисва".
Цитирай
#20

Поредната осрана тема. Спрете се вече (Михов и ви70)
Цитирай
#21

И защо да е осрана?
Предложихме вече, човека е доволен.
По-скоро доста помогнахме.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)