Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ram памет
#1

Здравейте да Ви попитам как си проверявате колко рам памет използвате и с какво приложение я частите понеже забелязах че няма вече вградено
Цитирай
Аксесоари
#2

В settings - system- developer options - running services

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#3

(2018-12-27, 22:43:03)tansityyy написа:  В settings - system- developer options - running services

А на българско меню ? ?
Цитирай
#4

(2018-12-27, 22:57:59)lubo86 написа:  А на българско меню ? ?

Ти най-вероятно няма да си си активирал и developer options. Та затова, май е по-добре да ползваш това приложение:
Simple System Monitor
В секция RAM ще ти пише колко се ползва и колко е свободна.

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#5

Аз виждам колко рам памет използвам интересуваме как да си изчистя неизползваната/излишна рам понеже невиждам вградено приложение да кажете кое приложение да си инсталирам което да не ми яде много батерията и да върши работа
Цитирай
#6

Защо ти е да я чистиш, системата е достатъчно умна да го направи сама когато има нужда

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#7

До сега винаги съм ползвал телефони с такава функция и затова сега пак  я търся. Не знаех че той сам си чисти излишната рам памет
Цитирай
#8

https://developer.android.com/topic/perf...y-overview

Ето тук може да прочетеш.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#9

(2018-12-28, 11:03:14)lubo86 написа:  До сега винаги съм ползвал телефони с такава функция и затова сега пак  я търся. Не знаех че той сам си чисти излишната рам памет

Ако толкова е зор да ползваш такова приложение, може да ползваш Files by Google . Аз лично го харесвам заради възможността за бързо шерване на файлове директно между два телефона с WiFi Direct, а не с блутуут или разни други варианти. Приложението има и функция Clean, която предполагам ще внесе някакво спокойствие у теб и ще задоволи нуждите ти Smile

Edit: Впрочем сега като се замисля ти искаш чистене на RAM паметта, та не знам това колко ще ти свърши работа, но въпреки всичко приложението си го бива де Smile. Иначе както е написал колегата по-горе андроида си има механизми за справяне с нещата в RAM-а.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)