Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вайбър нотификации
#1

Здравейте, от скоро ползвам HUAWEI P20 lite и имам проблем с нотификациите на Вайбър. От години ползвайки го сменям сигнала на получаване на съобщението. Направих го и с новият телефон, но сигналът пак е стандартният за Вайбър. Някой има ли представа къде е проблемът?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-12-28, 23:17:49)Vavaa написа:  Здравейте, от скоро ползвам HUAWEI P20 lite и имам проблем с нотификациите на Вайбър...
Привет, тема: https://forum.androidbg.com/showthread.p...ight=viber

 
Цитирай
#3

Не видях отговор на въпроса а само препратка към тема, която отново не отговаря на питането ми....
Цитирай
#4

(2018-12-29, 08:54:27)Vavaa написа:  Не видях отговор на въпроса а само препратка към тема, която отново не отговаря на питането ми....

Предполагам пробвате през самото приложение да смените нотификацията - настройки->известия->използване на звуци на системата. 
Можете да опитате, като влезнете през настройките -> приложения -> viber: под чистенето на кеша и фанните, има меню известия за приложението. Вътре са всички категории за известия, като на всяка категория може да зададете различен тон за известие.
Цитирай
#5

(2018-12-29, 08:54:27)Vavaa написа:  Не видях отговор на въпроса а само препратка към тема, която отново не отговаря на питането ми....
Във въпросната тема се обсъжда самото приложение, проблеми, както и въпросите на потребителите, свързани с него - просто питането ти не е за тук.

 
Цитирай
#6

(2018-12-29, 10:14:53)Vi70 написа:  Предполагам пробвате през самото приложение да смените нотификацията - настройки->известия->използване на звуци на системата. 
Можете да опитате, като влезнете през настройките -> приложения -> viber: под чистенето на кеша и фанните, има меню известия за приложението. Вътре са всички категории за известия, като на всяка категория може да зададете различен тон за известие.
Пробвам през Вайбър - настройки - нотификации и през настройки на телефона - приложения-Вайбър - нотификации. Тоест и на двете места съм задала настройки за промяна на звука, виждаме, че са сменени, но при получаване на съобщение от Вайбър звукът отново е стандартния.... Благодаря ви  все пак
Цитирай
#7

Да опитаме с още един два варианта да го излъжем тогава.
Задайте от настройките на вайбъра да ползва звуците от системата.
През настройките на телефона отидете в настройки>приложения>вайбър>известия за приложението>съобщения(докосване на надписа Съобщения)>звук, и задайте звук по подразбиране.
Ако и така не стане, влезте във файловия мениджър(там където са системните папки), и от търсачката търсете файл с име viber_message.mp3 и го изтрийте(само и единствено него за да не скапете приложението!).
После не отваряйте вайбъра, защото ще си свали отново въпросното файлче, а си пратете съобщение от друг телефон за да видите какъв звук ще издаде. Вие така или иначе ще отворите вайбъра и онзи файл пак ще се свали, и може пак да се промени тона за известия, но вече ви дадох достатъчно инфо, което да ползвате в различни варианти да го излъжете някак.

В момента нямам подръка ХуХавей за да пробвам, и затова изреждам всичко което ми идва наум.
Цитирай
#8

Това последното го изпробвах,но не се получава.Когато папката се изтрие,при получаване на съобщение няма никакъв сигнал.Наложи се да преинсталирам приложението за да възстановя сигнала.Пробвах и да преименувам мелодия,но отново не става.Въобще,мисията май е невъзможна.Ако все пак някой го е направил,да сподели.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#9

Сега пробвах и се получава, но...!
Влизам в настройките за известия ма приложението, и задавам да ползва звуците на системата. При така зададено, пак си е със звука на вайбър, но като избера долното меню "звук на известяване" ме препраща директно в настройките за известия от телефона. Там на звук пише Viber Message и като се натисне излизат и мелодиите на телефона, избирам някоя, и вече известието ми се променя.
Пробвайте така.
Цитирай
#10

(2019-01-05, 17:28:49)buci59 написа:  Това последното го изпробвах,но не се получава.Когато папката се изтрие,при получаване на съобщение няма никакъв сигнал.Наложи се да преинсталирам приложението за да възстановя сигнала.Пробвах и да преименувам мелодия,но отново не става.Въобще,мисията май е невъзможна.Ако все пак някой го е направил,да сподели.

Преименуваш желаната от теб мелодия за сигнал,както viber_message.mp3 и я поставяш в-> media -> cоm.viber.voip -> Notifications ,а тази по подразбиране я преименуваш на viber_message1.mp3

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • buci59
Цитирай
#11

(2019-01-05, 18:08:33)petar37 написа:  Преименуваш желаната от теб мелодия за сигнал,както viber_message.mp3 и я поставяш в-> media -> cоm.viber.voip -> Notifications ,а тази по подразбиране я преименуваш на viber_message1.mp3


Това е начина,ясно и точно.Безкрайни благодарности и  Storstark от мен.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)