Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Pocophone F2 - слухове, спецификации и коментари
#51

По-евтин, по-неевтин на мен ми дреме на гъза, нали се сещаш? В случая с LG-то взимаш всичко топ за 700лв. а Поко-то за 1000лв кво? Един 865 и огромна батерия, страхотна сделка.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари
#52

Личен избор е вие какво ще си вземете. Това вълнува само и единствено вас.

Тук обсъждаме новият Poco F2 Pro, който отново предлага най-доброто на пазара за парите си. В момента е 900 лв с доставката от Китай, скоро ще стане 800 лв. Предстои да го пуснат и операторите на по-ниски цени с договор.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#53

Какви са тия нелогични сравнения. Това LG е било "топ" преди повече от година. Тогава надали е било на сравнима цена с Xiaomi.
[-] 2 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • milenvn, milss
Цитирай
#54

Не, това вълнува всеки потребител - аз съм такъв. Да де, именно, Г8С предлага най-доброто за парите си, не знам на Покото как са му по-добри парите, нито кое му е по-доброто изобщо? Ще ме "светнеш" ли, моля.

@redsys Тук говорим кое е най-доброто за парите си и определено Поко-то не е най-доброто за парите си, кое му е нелогичното? Ако може да ми разясниш кое не му е "топ" ще съм много щастлив. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#55

Kато казах с една година по стар .... това означава и технологично. Стар GPS, памет (дори цената ти е за 64 ГБ) ,камерите, стар wi-fi без поддръжка на ах стандарта, по-малък екран , по-малка батерия..... сигурно има и други работи за които не се сещам без да споменавам процесор, а и най важното е, че не е марката която трябва да се обсъжда тук. нн
[-] 3 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • milenvn, milss, predator_v_bg
Цитирай
#56

Достатъчно със спама, моля бъдещите коментари да бъдат по темата- Xiaomi Pocophone F2! Благодаря.


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • redsys, Victormihov
Цитирай
#57

Poco F2 Pro - реални снимки.
[Изображение: 8821e43b037ec4f539da58ee32810a1f-full.jpg]

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • icho, milenvn
Цитирай
#58

(2020-05-13, 14:49:38)milenvn написа:  Там е работата, че не могат. Куалком вдигна рязко цената на Снап 865 и освен това той не може да се поръча с друго, освен с 5G модем. Така че като говорим за вдигане на цени, да се отчита и този факт. Цената за Снап 865 е 200 долара + 5% от цената на устройството. Вижте само другите модели със Снап 865 на какви цени са.

Цената на SDM865 и Х55 модема е около $110, $81 + $27 съответно. Настоящият модем е по-евтин от предишния с около $5, чипсетът е поскъпнал с около $15-$20 долара спрямо SDM855 (в узрял стадий на производство). За това увеличение конкретно нямам обяснение, освен физически по-големият размер може би, но явно вдигат защото могат. Разбивката е за Mi 10, който се интересува може да разгледа.

Роялтито не трябва да се счита за значимо. Такси за IP и лицензи е имало винаги. Отделно всеки производител договаря различни условия за % и таван на ед. цена за устройство.

По темата, F2 като цяло има почти всичко. Единствено липсват стерео говорители. Предвид хардуера и конкурентните предложения, цената е оправдана. На всички им се иска да е по-ниска, но в днешните условия няма как.
[-] 1 потребител изказва благодарност на totto за това мнение:
  • aladin
Цитирай
#59

Прозрачен Redmi K30 Pro                                                                                                                                                                                                                           https://www.gizchina.com/2020/05/15/xiao...m-edition/
Цитирай
#60

Малко след пускането на Mi 10 имаше промоция в Али, даже тук един колега си го взе за около 1000 лв. плюс доставката отделно. Този в момента върви около 900. Е за 100 лв. викам никой няма да се цигани и всеки ще вземе флагмана. Разликата е огромна според мен между двата модела.
Виж, ако го издебнеш на промоция този, за около 700-750, ОК.

По принцип и аз се заглеждам в модела, понеже е от малкото без ночове и дупки. Но около 1000 лв. за телефон от Китяй не бих дал ( притеснява ме не липсата на гаранция, а по-скоро да не уцелиш дефект в началото ).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#61

Изчакайте малко. В момента е 900 лв. от Китай с доставката. След 3 месеца ще е 750-800 лв.  Ще е наличен и при операторите на по-ниска цена с план. Флагман никога не се купува в началото.


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • fifth_root, Victormihov
Цитирай
#62

Телефона е супер. Обаче много големи и тежки почнаха да ги правят. Това 220 г си е направо тухла. Ще ти скъса джоба.
Цитирай
#63

Poco F2 идва. Но няма да е като F1, а ще бъде по-скоро модел от бюджетната ниша. Очаква се да предложи  Snapdragon 732G, дисплей AMOLED с честота на опресняване 120 Hz, NFC модул, четворна камера и батерия с капацитет 4250 mAh.
[Изображение: 2c0ff9d88a60.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#64

Това звучи като X3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)