Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Камерата спира да снима
#1

Здравейте,
срещали ли сте следния проблем с камерата: правите 2-3 снимки и след това спира да снима камерата, не приема натискането за снимка. Трябва да се спре приложението и да се пусне наново. Вече го забелязах на 2 телефона и е доста неприятно.
Цитирай
Аксесоари
#2

@Don_NUTSO, а с изчистване кеша на приложението?

 
Цитирай
#3

Пеи мен се е случвало 2-3 пъти когато е включено IA да забави снимането но не и да спре. Натискам бутона за снимане и камерата снима след 2-3 секунди. Дразнещо е защото съм изпускал моменти които искам да заснема.

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk

Old: Samsung Galaxy S4 | Samsung Galaxy S4 Black Edition | Samsung Galaxy S5 | LG G3 | Samsung Galaxy A5

Now: Samsung Note IV
| Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай
#4

И при мен е така! Преди време бях коментирал същият проблем. Като изключиш AI и се оправя. Дано след ъпдейта го оправят защото не е ок!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#5

Същото е и при мен, с по-стария софт го нямаше като проблем това нещо. Дано го оправят с 9.Имам съмнения, че при 9 и при нас батерията ще държи по-малко, както при Р20 и Р20Pro.

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай
#6

ясно, значи е почти масов проблема и все още решение няма, как успях да уцеля кьоравия модел и аз не знам, баси и каръщината ...
Явно ще го бъде xz3, съдбата не позволява да изневеря на Сони Smile не знам защо са го пренебрегнали и няма раздел за този модел.
Цитирай
#7

Сега направих десетина снимки една след друга. Затворих камерата и после повторих процедурата. Нямам проблем със снимането всички с включен AI.

huawei p30 pro
Цитирай
#8

(2018-12-30, 21:54:35)pasho написа:  Сега направих десетина снимки една след друга. Затворих камерата и после повторих процедурата. Нямам проблем със снимането всички с включен AI.
При мен не се случвс абсолютно винаги.

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk

Old: Samsung Galaxy S4 | Samsung Galaxy S4 Black Edition | Samsung Galaxy S5 | LG G3 | Samsung Galaxy A5

Now: Samsung Note IV
| Samsung Galaxy S6 Edge
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)