Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Да го сменя ли?
#26

Ами не да ти кажа. Ходих само за тия два модела да разгледам. Нещо имаш предвид ли?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
Аксесоари
#27

А
(2019-01-04, 22:10:53)RiseOfTheLycan написа:  Ами не да ти кажа. Ходих само за тия два модела да разгледам. Нещо имаш предвид ли?
Не, просто ако искаш разнообразие.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Нама вече какво да пиша в темата.
Ясен си ми.
Цитирай
#29

Радвам се, че съм ти ясен...Благодаря, че няма да пишеш...
В крайна сметка се спрях на Honor 8x, Honor Play, и тежката артилерия Mate 10 pro, за която обаче не ми стигат парите...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#30

В Олх няма ли някой на зор за мейта?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Мейт 10 про го има на тънко в олх, не се набутвай с тия орязани версии.
Ако ще купуваш 8х по-добре си стой на Мейт 9.

Ок за да не се чувстваш зле или нещо такова, все пак виждам, че си лапе и не искам да оставаш с лоши чувства.

Как аз бих направил: ето моето, ти прави каквото си искаш.
Mate 9 в Olx върви между 400-500лв втора ръка, ти ще можеш да го разкараш за около 450лв... с малко зор, но ще го разкараш, само го прави бързо, че на тия Хуавей-та цената им пада всяка секунда.
Разгледах и Mate 10 pro- втора ръка, идеално състояние върви между 620-650 има и по 700лв, с малко приказване и пазарлък можеш да стигнеш до 600лв и да го купиш за толкова без никакъв проблем+ транспортни разходи още 10-15лв.
Смяната от Мате 9 към Мате 10 про ще ти струва 150-170лв- мисля, че няма по-добра сделка от това.
Успех.

И помни всеки телефон е бюджетен, щом не е актуален, а много по-добре НЕактуален флагман, отколкото актуален орязан средняк...после тоя плей и тоя 8х и 200лв няма да ти дадат за него, да не говорим, че пазара ще им е нулев.
Не се набутвай със средняци, имаш ФЛАГМАН, купи си пак такъв, надали нямаш 150лв за слагане, въпроса е дали ти се занимава с продаване, пазарене и търсене на запазен Mate 10 pro, ако отговора е ДА- действай с малко труд, ще имаш по-як смартфонSmile

Аз така правя от години.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай
#32

В момента има мейт 10 про за 600 лв продавалника с 1 остатъчна гаранция от 1 година.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#33

(2019-01-05, 21:11:58)Victormihov написа:  Мейт 10 про го има на тънко в олх, не се набутвай с тия орязани версии.
Ако ще купуваш 8х по-добре си стой на Мейт 9.

Ок за да не се чувстваш зле или нещо такова, все пак виждам, че си лапе и не искам да оставаш с лоши чувства.

Как аз бих направил: ето моето, ти прави каквото си искаш.
Mate 9 в Olx върви между 400-500лв втора ръка, ти ще можеш да го разкараш за около 450лв... с малко зор, но ще го разкараш, само го прави бързо, че на тия Хуавей-та цената им пада всяка секунда.
Разгледах и Mate 10 pro- втора ръка, идеално състояние върви между 620-650 има и по 700лв, с малко приказване и пазарлък можеш да стигнеш до 600лв и да го купиш за толкова без никакъв проблем+ транспортни разходи още 10-15лв.
Смяната от Мате 9 към Мате 10 про ще ти струва 150-170лв- мисля, че няма по-добра сделка от това.
Успех.

И помни всеки телефон е бюджетен, щом не е актуален, а много по-добре НЕактуален флагман, отколкото актуален орязан средняк...после тоя плей и тоя 8х и 200лв няма да ти дадат за него, да не говорим, че пазара ще им е нулев.
Не се набутвай със средняци, имаш  ФЛАГМАН, купи си пак такъв, надали нямаш 150лв за слагане, въпроса е дали ти се занимава с продаване, пазарене и търсене на запазен Mate 10 pro, ако отговора е ДА- действай с малко труд, ще имаш по-як смартфонSmile

Аз така правя от години.

Това и ще направя. Пуснал съм Mate 9 да се продава...
Благодаря ти...ама само да кажа не съм лапе...просто не обичам влизам в конфликти и спорове за такива неща
..
Мерси много...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

[-] 1 потребител изказва благодарност на RiseOfTheLycan за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#34

Промяната е за добро!

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

Щом не си хлапе, а зрял мъж, още по-лесно.
Продавай по-бързо Мейт, дори и 2 дена да си без телефон, по-добре отколкото цената да му падне.
Мъчно се продава Хуавей, но не е непосилно.
Успех.
И избягвай бартерите, там винаги губещата страна е човека с по-старият телефон.
Продаваш, имаш парите кеш в ръка- сега купувай що душа ти иска...
Цитирай
#36

Погледни Нокиа 8 Сирокко. Ей това е телефон , който не прилича на никой друг. И се усеща промяната съответно. Изтънена, почти остра стоманена рамка, не алуминиева. Двойна камера Цайс, чист Андроид Уан и 6 Гб рам...супер живот на батерията...Кристално ясен P Oled дисплей.
Усещане за лукс и солидност.
Аз ползвам такъв. Мислех да го сменям за Mate 10 pro, Lg V30, S9...но са някак обикновени до Нокиата. Сега имам Pixel 3 и пак ме дърпа към Нокиата.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)