Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между: Xiaomi mi8 lite, Honor 8x и Nokia 7.1
#1

Здравейте приятели и весели празници. Обмислям да сменя вярното Xiaomi Redmi note 3 с някой от посочените телефони: Xiaomi mi8 lite, Honor 8x и Nokia 7.1 . Също бих желал да избера и един от посочените за жената, че кара с едно galaxy 4 mini вече 4-5 години. 

Цената им е еднаква. Сравнявах им х-ките и пак не мога да реша. И 3те ми изглеждат стилно по свой си начин. Остават малките неща, които ще наклонят везните. 
Според в гсм арена имат разлика в издръжливостта на батерията, но не знам колко са реални тези тестове. За камерите незнам - изглеждат ми аналогични, може би Нокията ми се струва малко по-добра.

Та ако имате някакви насоки, ще се радвам да ги прочета. Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei Honor 8X е с голям дисплей, и почти без рамки, но пък гледам, че нещо звукът не бил много силен, така казват във форума на телефона. 
Nokia 7.1 е с чист Android, но пък с по-малък дисплей, иначе на характеристики са сходни, аз това бих гледъл, иначе за цената са си супер предложения, ти си преценявай.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Защо не видиш и Xiaomi Redmi Note 6 Pro? Има по-добра батерия от и трите, откъм хардуер също е достатъчен ( има хардуера на Nokia-та), камерата също е хубава, а и си има жак за слушалки, че и е чувствително по-евтин. Ако не ти трябва notch, Redmi Note 5 е още по-евтин и с минимални разлики спрямо Note 6 Pro.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#4

hazART# Давай актуална информация, след като изявяваш желание за помощ. https://www.technopolis.bg/bg/Mobile-pho...K/p/579376
Цитирай
#5

Имаш добра възможност да вземеш 2 различни от 3-те посочени. За теб един ми8 лите, вярвам, че клониш към него. А за жената един 8х, ще й допадне.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#6

Хвърли едно око на google pixel 5 ичовия.

Sent from my Pixel using Tapatalk
Цитирай
#7

Аз избирах между Нокиа 7.1 и Х8 и се спрях на 8Х
По издръжлива батерия
По голям дисплей
По добър процесор
Повече мега пиксели и на двете камери (но това е относително за качеството на снимки)
- няма Type C
- по лошо видео от нокията
= говорител 81db
Цитирай
#8

Нокиа 8 в момента се намира за около 600 лева от емаг, а в сравнително читави онлайн магазини го има за 520 лева. Телефонът, е флагман, макар и първи опит на HMD. Ако искаш разгледай го и него, щом мислиш за покупка на нокиа.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#9

8X е голям, и е по скоро за теб, за жената бих предложил 7.1 понеже е по-компактен и 3те които си изброил са идентични, така, че е въпрос на предпочитания и нужди.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)