Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Жълто петно на дисплея
#1

Вчера ползвах Waze и зареждах телефона и ... резултата с жълтото петно на екрана е налице. Яд ме е защото знам, че така прегрява и стават такива неща ама ... Та да внимавате

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Връщай го

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Той е китайче, по скоро исках да предупредя останалите отколкото да се оплаквам.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Оригинално зарядно?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Зареждах го с power bank Mi 10 000.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Имам два Note 5 ,и зареждам само с неговото си зарядно.Досега нямам проблем с дисплеите.Имах навремето едно Xiaomi първия ноут той пожълтя ама бе преди бая години и не помня причината.Даже още седи в шкафа.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Няма значение с какво е зареждан, просто жегата му се е отразила и като цяло Waze-a съм забелязал,че е мега тежък..

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#8

С каквото и зарядни да зареждам жълти петна не съм получавал. И с тая батерия доста пъти съм зареждал без проблеми. Лошото беше че работеше Waze и в същото време се зареждаше. Нали се сещате че с тая програма не съм го държал в ръка ами си беше закачен на таблото на колата. Духалките бяха спряни ... Може би слънцето да го е напекло въпреки че бих казал че нямаше слънце по пътя.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2018-12-30, 20:30:28)BlackBone написа:  С каквото и зарядни да зареждам жълти петна не съм получавал. И с тая батерия доста пъти съм зареждал без проблеми. Лошото беше че работеше Waze и в същото време се зареждаше. Нали се сещате че с тая програма не съм го държал в ръка ами си беше закачен на таблото на колата. Духалките бяха спряни ... Може би слънцето да го е напекло въпреки че бих казал че нямаше слънце по пътя.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Нали не си ползвал магнитна стойка?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Не, не харесвам магнитните стойки

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Що, какво ако е на магнитна стойка?

Изпратено от моят LG-H860 с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#12

Имам една gravity стойка за cd-то ... Най-силната ми е засега

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

(2018-12-30, 21:05:04)doxr написа:  Що, какво ако е на магнитна стойка?

Изпратено от моят LG-H860 с помощта на Tapatalk
Защото наскоро един колега се оплака от същия проблем с магнитна стойка закачена в колата.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

(2018-12-30, 20:28:08)Legend написа:  Няма значение с какво е зареждан, просто жегата му се е отразила и като цяло Waze-a съм забелязал,че е мега тежък..

Абсолютно подкрепям мнението, потвърдено и от старият боец H815.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#15

(2018-12-30, 20:18:30)BlackBone написа:  Зареждах го с power bank Mi 10 000.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

    Пълно е в БГ с ментета от точно този модел за от 14 до 25 лв. Дано не си попаднал на такова.
Цитирай
#16

От тука нищо не съм си поръчваш на xiaomi. Всичко e от aliexpress. Вярно, че там има ментета също ама съм го проверил оригинален е.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#17

Аз така си прецаках ми4 преди години. Навигация и зареждане с пауърбанк. Контролера на батерията умря. По добре зарядно за кола отколкото пауър банк.
Цитирай
#18

Здравей те!
На мен се появи жълто петно,но само като набирам някой се вижда долу в ляво върху иконата за говорител.
Странното е че излиза само при набиране.
Имали програмка за тестване,че ако излезе че е повреден да го пратя за ремонт по гаранция.
На тази снимка не се вижда много ясно.[Изображение: 9503319z.png]
При вас имали го?
Цитирай
#19

нищо не виждам аз.
Виж в тестовото меню на *#*#6484#*#*
там ще се види най-добре. При набиране имаш размит фона или тапета, който си си заложил на локсрийна, така че може и от него да е ефекта
Цитирай
#20

(2019-02-12, 17:03:32)suffer написа:  нищо не виждам аз.
Виж в тестовото меню на *#*#6484#*#*
там ще се види най-добре. При набиране имаш размит фона или тапета, който си си заложил на локсрийна, така че може и от него да е ефекта

Сега пак пробвах всичко и само на набиране излизи долу в ляво.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#21

И двете снимки приличат на скрийншот

   

Както казах. Дай да видим какъв ти е тапета на заключен екран
Цитирай
#22

(2019-02-13, 12:37:55)suffer написа:  И двете снимки приличат на скрийншот



Както казах. Дай да видим какъв ти е тапета на заключен екран


Излезе прав,смених темата и изчезна


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#23

И при мен се появиха две малки жълти петънца до бутоните за усилване. Единственото зареждане с неоригинално зарядно беше преди 3 дена в колата с Rodmi car charger, с който съм зареждал предишния телефон многократно. Малки са, но ме дразнят кой знае колко време ще мотат Вивакльоп докато сменят дисплея. 30 дни без телефон ще ми дойдат в повече.
Цитирай
#24

И при мен имаше такива малки петна, но постепенно станаха големи и се сляха, като полукръг. Смениха дисплея в оторизирания сервиз на бул. Христо Ботев, София за пет дни. Телефона е в гаранция. Носи го направо в сервиз.
Цитирай
#25

Да си го носят те. Аз куриери на телефон в гаранция няма да плащам. Не знам кога ще намеря време да ида до офис, че съм на 25км от най близкия, а те събота и неделя не работят. Е и ако се повтори проблема или потрети ще ги карам да сменят целия. Това си е работа на търговеца.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)