Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От кой онлайн магазин се приема гаранцията в оторизиран сервиз ?
#1

AllGSM.eu изглежда надежден, а и са официален доставчик на стоки на Емаг, но все пак той е един от многото онлайн магазини и съм скептично настроен. От оператор или техноверига не искам, тъй като там цените са прекалено завишени.

Препоръчайте ми онлайн магазин, от който гаранцията се признава ако отида в оторизиран сервиз директно.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-12-31, 11:43:04)Deranox написа:  AllGSM.eu изглежда надежден, а и са официален доставчик на стоки на Емаг, но все пак той е един от многото онлайн магазини и съм скептично настроен. От оператор или техноверига не искам, тъй като там цените са прекалено завишени.

Препоръчайте ми онлайн магазин, от който гаранцията се признава ако отида в оторизиран сервиз директно.
citytel.bg

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#3

(2018-12-31, 11:45:19)luxlux написа:  citytel.bg

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Защо ? Използвал ли си гаранция от тях за телефона в оторизиран сервиз ?
Цитирай
#4

(2018-12-31, 12:24:55)Deranox написа:  Защо ? Използвал ли си гаранция от тях за телефона в оторизиран сервиз ?
Не ми се е налагало защото съм нямал проблеми с телефоните... но са ми казвали че ако има проблем гаранцията важи и за техен и за оторизиран сервиз...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#5

(2018-12-31, 12:32:08)luxlux написа:  Не ми се е налагало защото съм нямал проблеми с телефоните... но са ми казвали че ако има проблем гаранцията важи и за техен и за оторизиран сервиз...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Кой го е казвал ? Защото ако е от самия магазин, те всички казват, че може и в оторизиран и като отидеш и те връщат. Даже ако те го пратят пак им отказват.

Изпратено от моят SM-G900FD с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Звънни в оторизиран сервиз и попитай - какви са условията. Разбира се - не сега, а догодина Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#7

Оторизиран сервиз ама др. път. Не се залъгвайте по думите на продавачите по телефона.
Цитирай
#8

(2018-12-31, 11:45:19)luxlux написа:  citytel.bg

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Този пък :д примерно на xiaomi се прави в техен сервиз, но във форумите има цветущи изказвания по техен и всеки друг адрес опре ли се до гаранция. Точно големите вериги си плащат налог на оторизирани сервизи, затова и цената е със 100лв повече. Имаше и един онлайн магазин който предлагаше гаранция от 12 или 24 месеца по твой избор, и като избереш 24 месеца цената скачаше със 100 лв. Измъкване няма, искаш екстри- плащаш си.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#9

(2018-12-31, 15:02:23)nehranimaiko написа:  Този пък :д примерно на xiaomi се прави в техен сервиз, но във форумите има цветущи изказвания по техен и всеки друг адрес опре ли се до гаранция. Точно големите вериги си плащат налог на оторизирани сервизи, затова и цената е със 100лв повече. Имаше и един онлайн магазин който предлагаше гаранция от 12 или 24 месеца по твой избор, и като избереш 24 месеца цената скачаше със 100 лв. Измъкване няма, искаш екстри- плащаш си.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Аз хубаво ще си платя стоте отгоре, но когато веригата ми иска 300-400 отгоре няма да стане

Изпратено от моят SM-G900FD с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Оторизирания Сръчко смени гаранционно дефектирал fingerprint сензор на Samsung закупен от PCStore.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#11

(2018-12-31, 17:51:15)Deranox написа:  Аз хубаво ще си платя стоте отгоре, но когато веригата ми иска 300-400 отгоре няма да стане

Изпратено от моят SM-G900FD с помощта на Tapatalk
Я дай сравнения да видим, обикновено са 100лв, отдавна ги преглеждам и сравнявам.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#12

(2018-12-31, 18:19:44)nehranimaiko написа:  Я дай сравнения да видим, обикновено са 100лв, отдавна ги преглеждам и сравнявам.
Прекалено много са. Отвори Теленор и Мтел и виж план за под 30 лв (всичко друго ми е ненужно и не е оправдание) и виж. Същото и при технотата. В Allgsmeu e 750. Навсякъде другаде е 880+.

Изпратено от моят SM-G900FD с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)