Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мейзу 16 плюс срещу Шаоми ми 8 избор
#1

Bu Имам Мейзу мх5 близо 4 год. Доволен съм. Предимно говоря. Сега съм харесъл Мейзу 16 плюс и шаоми ми 8, защото имат бълг.език в менюто. Уанплюс 6- няма. Батериите на вс.са горе долу еднакви. Мейзуто ми пасва мн.като потребител. Моля за съвети при избора. Не коментираме цена.
Цитирай
Аксесоари
#2

Meizu 16 + изобщо даже не е излязъл и няма да излезе поне месец. Иначе FlymeOS e доста интересна Андроид дистрибуция (баща ми има един евтин M5c ), но като цяло Меизу телефоните отдавна не са конкурентноспособни,особено спрямо Xiaomi, да не говорим, че вече аксесоари за Мi има колкото искаш.
Бих взел вместо Mi 8 един Pocophone F1 с кевларен гръб - същия хардуер, по-сносна цена + по-голяма батерия, слот за карта памет и жак за слушалки.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
[-] 2 потребители изказват благодарност на Forsi за това мнение:
  • BGDropche, Boris
Цитирай
#3

@Forsi

+1 И аз съм на същото мнение

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

Благодаря Ви много. Ще видя и Покофона.
Цитирай
#5

Аз мисля, че колегата говори за Мейзу 16-ти плюс, или бъркам?
Цитирай
#6

Покофона е як и има кармъзъ цвят иначе си е същатата глупост като Ми8 само дето има по-умрял екран.

Това мейзу от къде ще го купуваш, аз никъде не съм го виждал да се продава?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)