Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi се отделя от Xiaomi и става самостоятелен бранд
#1

Здравейте, вчера се появи постер, на който пишеше, че Xiaomi ще направят важно изявление днес.
Аз очаквах да пуснат Redmi Pro 2 с 48 мегапиксела камера, а в същия момент името Redmi 7 започна да се появява на няколко места, като също беше спрягано за 48 мегапикселов телефон.

Е, днес вече нещата се изясняват.
Важното съобщение е, че Redmi се отделя като отделна марка, а първия смартфон под "новия бранд" ще е именно Redmi 7 - очакваме да бъде обявен официално на 10ти януари.
 
източник: https://www.gizchina.com/2019/01/03/xiao...anuary-10/
Цитирай
Аксесоари
#2

Гледам нещо 4800 на сянката,това най вероятно е батерията.
Цитирай
#3

пикселите са. Китайците пишат така милионите

4800万 - което е 4800х10000 = 48 000 0000
Цитирай
#4

Еми добре звучи за пиксели,дано да снима добре.целят марка като honor,видяха че хонъра се продавят като топъл хляб...
Цитирай
#5

Днес китайският производител на мобилна електроника Xiaomi направи важно изявление. Компанията възнамерява да отдели марката смартфони Redmi в отделен бранд. В официалния сайт на компанията се казва, че на 10 януари тази година в Пекин ще се състои специално мероприятие, на което Xiaomi по-подробно ще обяви плановете си за новия суббранд.
В продължение на много години Redmi бе синоним на „народния смартфон“. В серията смартфони Redmi обикновено са включени мобилни телефони с нелош хардуер, отлична автономност и много привлекателна цена. Много добър пример в това отношение са миналогодишните Redmi Note 5 и Note 5 Pro, както и по-новия модел Redmi 6 Pro. Мобилните телефони от тази серия традиционно се включват в класациите на най-добрите смартфони от начално ниво.

Едновременно с обявата на новия суббранд, на 10 януари ще бъде представен и първият смартфон от новата търговска марка. Официалното рекламно изображение намеква, че той ще има камера с резолюция 48 мегапиксела. Да си припомним, че миналата година президентът на Xiaomi Лин Бин (Lin Bin) потвърди, че компанията разработва мобилно устройство с 48 МР камера. По този начин, новият смартфон Redmi може да стане конкурент на Honor View 20, представен през месец декември миналата година.

Това е вторият суббранд на Xiaomi. Миналата година компанията представи Pocophone за своите смартфони на европейския пазар. Първото устройство под този бранд бе Pocophone F1 с флагманската SoC Snapdragon 845.

[Изображение: b75527b9c3458b610c7639e1d40026df.jpg]

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • slavkov, speedemon, Wild bear
Цитирай
#6

Излязли са тестове в Geekbench на Redmi Note 7 - процесора ще е SD 660. За теста апарата е бил с 6 гб РАМ. https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_no...-34953.php

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#7

На мен това ми е по-интересно:

https://www.gizchina.com/2019/01/07/xiao...ly-rugged/
Цитирай
#8

Абсурд,как $400+? Иначе дотам всичко звучеше прекрасно Sad
Цитирай
#9

Е, то няма да е в класа на сегашните редмита. Ще си има пак нещо като флагмани и среден и по-нисък клас устройства, а и за удароустойчивост се плаща.

Всеки си преценява.
Цитирай
#10

A и иновативен дисплей ....
Цитирай
#11

Тази статия много добре обясни нещата за мен:

https://www.gizchina.com/2019/01/06/why-...ndent-now/
Цитирай
#12

Явно се задъхаха доста, да бълват модел след модел. Разбираемо, дано скоро да има разлика,която да се усеща .
Цитирай
#13

Топмодела на Редми серията, ако е с очакваните характеристики и удароустойчивост, е напълно нормално да отиде в по-горна ценова категория. Иначе без съмнение ще си има и "нормалните" модели като Редми Ноте 7 на добре познатите ни цени Smile



Ето го и видеото за удароустойчивоста, но за мен е съмнително колко е автентично:





Цитирай
#14

Прякото излъчване се очаква да започне утре (четвъртък), след 8.00 часа сутринта българско време. Ето един от стриймовете, където ще може да наблюдаваме на живо:




[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer, Wild bear
Цитирай
#15

Този смартфон  поразително ми прилича ма новия флагман на редми серията. Малко се разочаровах.
Цитирай
#16

изобщо няма опция да е това Редмито, което ще покажат утре...
Цитирай
#17

Това ще да е Smile

Верно 48мп камера


Прикачени файлове Миниатюри
       
.jpg 90_2000_550.jpg Размер: 200.65 KB  Сваляния: 35
.jpg 85_2000_550.jpg Размер: 201.17 KB  Сваляния: 30
.jpg 09_2000_550.jpg Размер: 117.98 KB  Сваляния: 31
.jpg 89_2000_550.jpg Размер: 203.76 KB  Сваляния: 31
Цитирай
#18

https://www.gsmarena.com/xiaomi_ceo_brie...-34995.php
Цитирай
#19

Определено повече от 350 USD ми се вижда нереално за такъв модел телефон.
Не ми се иска да вярвам, че IMX586 и удароустоичивостта оскъпяват до такава степен апарата.
Цитирай
#20

Мен ме интересува не 48мpx а аоертура ,размер на пиксела, колко mm е отвора на лещата.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#21

Директно трябва да бие новия honor, така че там някъде ще е цената
Цитирай
#22

почти съм сигурен,че ще го бие.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#23

Ще се представят няколко модела явно на утрешното събитие. За всеки трябва да има по нещо Smile

Да видим и боса  Lei Jun Smile




Цитирай
#24

Е по какво ще го бие новия Honor? Той е с Кирин 980, а Снап 660 е мноооого далеч от него.
Цитирай
#25

По цена и продажби.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)