Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официалния android 9

Да, спира всички процеси свързани с bixby и всичко което не ти трябва можеш да забраниш.
Цитирай
Аксесоари

Честита баба марта Tongue.
Шернете го това аппче Smile моля.

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай

Има си го в маркета ! Тук

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

Ей супер нямаше как да се сетя, да го сваля от маркета......... Tongue

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай

Айде пак , тук не се споделя пиратски софт не се ли разбра !

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай

От доста време съм започнал да си купувам разни апове от стора, които ще ми вършат работа и като цяло дали 5 лв за приложение, дали за кафе с фреш накъде..Поне да си свърши работаSmile

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай

Ами съгласен съм, но бих тествал преди да реша, дали ми трябва.Един тестов период..3,4 дена можеше да пуснат "trial version".

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай

(2019-02-28, 11:01:38)kiriku написа:  Съжалявам, че ще бъда груб, но...
за колко ще правя "проблем" си е моя работа. Не мислиш ли?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Офтопик:

Ами твоя работа си е. Но да си купиш телефон за почти 2000 лева и да не можеш да дадеш 3-4-5-6 лв...е малко смешно. 

Но пък от друга страна може и да е нормално, ако си теглиш филмите от замунда или ползваш кракнати програми и на компютъра ти. Такова е мисленето на повечето хора...и е тъпо как изискваме от други хора (държавата, например) и се оплакваме за какво ли не, но ако можем и ние да минем тънко, минаваме...

Онтопик:

Вградената функция в Биксби пак е гадна, защото можеш да ремапнеш или единичен, или двоен клик. Другото пак ще отваря биксби и не можеш да го спреш. Отделно, дори и да ремапнеш едната от двете опции, ако задържиш бутона пак ще ти отваря Биксби. И третото, не можеш да си сложиш Гугъл асистента примерно.

Най-добрия вариант продължава да си остава BxActions.

(2019-03-01, 11:17:08)vladofena написа:  Ами съгласен съм, но бих тествал преди да реша, дали ми трябва.Един тестов период..3,4 дена можеше да пуснат "trial version".

Може да поискаш рефънд ако не ти хареса и ще ти върнат сумата.
[-] 2 потребители изказват благодарност на stoyandim за това мнение:
  • achodemo, chepkata
Цитирай

(2019-03-01, 11:38:46)stoyandim написа:  Но пък от друга страна може и да е нормално, ако си теглиш филмите от замунда
Ти сигурно си плащаш за филмите и никога не си свалял от замунда. Моля те не ми отговаряй. Ще бъде жалко...

Цитат:И третото, не можеш да си сложиш Гугъл асистента примерно.
Хубаво е да се изказваме малко по-подготвени Smile
ЦЪК

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

(2019-03-01, 11:45:44)kiriku написа:  Ти сигурно си плащаш за филмите и никога не си свалял от замунда. Моля те не ми отговаряй. Ще бъде жалко...

Хубаво е да се изказваме малко по-подготвени Smile
ЦЪК

Жалко е да мислиш, че ако ти отговоря ще бъде жалко. Не съм свалял филми от замунда вече почти 5 години. Човек се учи с времето Smile

Работя в бранша и знам колко трудно се прави всичко, и че цената, на която конкретно това приложение се продава, е смешна в сравнение с възможностите, които предлага. Нямаш си и на идея колко време му е отнело на човека да направи приложение с толкова много възможности. Като за начало му е нужно известно образование по темата, после е трябвало и да си купи телефона, за да тества. Отделно има такса, която трябва да се плати, ако искаш да качваш приложения в Play Store. Това са средства и време, които дадения човек е отделил.

Просто се постави на мястото на този човек и си представи как някой друг иска да го вземе ей така, за нищо...без да има никакво уважение към труда ти.

Спирам с това, първо защото е офтопик и явно защото отговора ми е "жалък".

----

А относно подготвеността за линкчето долу, това е начин, по който отново няма да работи напълно стабилно и се осланяш на второ приложение, което да ти отваря трето приложение...страхотно решение е, благодаря, че ме осведоми.
Цитирай

(2019-03-01, 11:56:21)stoyandim написа:  Не съм свалял филми от замунда вече почти 5 години.
Tooth
Цитат:Спирам с това, първо защото е офтопик и явно защото отговора ми е "жалък".


Цитат:това е начин, по който отново няма да работи напълно стабилно
Ти как го разбра това? Пробва го? Прочете някъде? При мен работи стабилно. Така както би отваряло всяко друго приложение.

Много се радвам, когато някой ми обяснява как в България си ползва всичко легално и никога не пиратсва. Но е моя грешката, че поисках публично линк. Взимам си бележка. Спирам и аз спам-а!

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

(2019-03-01, 12:11:12)kiriku написа:  Tooth


Ти как го разбра това? Пробва го? Прочете някъде? При мен работи стабилно. Така както би отваряло всяко друго приложение.

Много се радвам, когато някой ми обяснява как в България си ползва всичко легално и никога не пиратсва. Но е моя грешката, че поисках публично линк. Взимам си бележка. Спирам и аз спам-а!

Тъй като не можа да се хванеш за абсолютно нищо от горенаписаното, се хвана за правописни грешки  Smile Smile Smile Smile  . Мисля, че това е точната дефиниция за жалко.

Желая ти приятен ден!

Visslar
Цитирай

Може и друго разбиране да има, защо като е купил толкова скъп телефон, трябва да плаща за нещо, като той трябва да си има всичко.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

kiriku не превръщай дискусията в заяждане. Факт е, че пак разчиташ на друго приложение за да работи асистента. Поне в твоето обяснение се изисква ремапер. Що се отнася до личните нападки и на двамата, не мисля че е тук мястото. Не е нужно да отговаряш на провокацията с провокация... Не сте от вчера тук, за да ви обяснявам подобни неща в тази тема.
Надявам се, след моя пост да няма подобни неща, които между другото, умишлено съм оставил да се виждат.

Да се върна и аз в темата. Аз също смятам добавената функция за недодялана, но самата и поява ме обнадеждава, че ще стане по-гъвкава.
Цитирай

(2019-03-01, 22:17:02)vladdark написа:  Факт е, че пак разчиташ на друго приложение за да работи асистента. Поне в твоето обяснение се изисква ремапер.

Има и други варианти. Единият е да се намери google assistant apk-то и с apk editor да се промени името на файла на нещо различно, за да може като се инсталира, самсунг да не го разпознае като google assistant. След което от bixby просто се извиква като open app.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)