Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официалния android 9

момци не е мойто, мое мнение....даунгрейдвам...
По нефункционално и абсурдно интерфейсче не съм ползвал...

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай
Аксесоари

И мен ме сърбят ръцете за това...засега ме спира само това,че телефона като Performance е просто изтребител...

П.П. Друга причина е,че за раплащане използвам Google Pay и е силно препоръчително да съм винаги с последния секюрити пач...

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

На мене не ми харесваха иконите в миналия Android, или поне не толкова. Но си инсталирах Poco launcher, и с едни икони на Pocophone, и стана супер, но сега съм си с тоя на Samsung. Но като ми писне, че сега е нов и ми харесва ще го сменя пак. Та не пречи да си изтеглите и вие 1 launcer, с едни икони и става супер, даже има в Samsung themes. И там може да променяте иконите, и още  други неща.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

На мен новият интерфейс ми допада повече, много по-удобен за използване с една ръка, дори иконите ме радват. Всичко е изчистено и семпло а някои нови функции са доста приятни. Като цяло не съжалявам за ъпдейта.. Stolt

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай

Здравейте Колеги Преди малко получих Известие за наличен Андроид Пай.Моля някой да Обясни в Няколко стъпки какво да направя за да не Осера нещата с Телефона!Благодаря Предварително за Отделеното Внимание!Лек Ден!?
Цитирай

(2019-02-02, 15:33:46)swert5 написа:  Иконите са много дразнещи!
Къде може да се намерят от 8.1 иконите?

Аз ползвам midnight blue от Samsung themes

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Аз за сега съм много доволен от батерията. Телефона е доста по бърз и мазен спрямо Ореото.  А това което ме дразни адски много е този час където са го преместили горе в лявата част и са му добавили това дразнещо ч. накрая.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на GT за това мнение:
  • IYI
Цитирай

добре де а менюто в галерията със снимки, не може да се листне като малки папки?! Отделно бутона с активните приложения, визуализацията е съвсем различна...да не говорим за стандартната иконка на галеря, малко е педалска?! Или си ви харесва...?

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай

На мен всичко ми харесва, освен мястото под клавиатурата. Дори направих почти 6ч екран при wi fi. Проблемът идва при мобилните данни и се надявам да се оправи с един от следващите ъпдейти .[Изображение: be27be3798c30ce75709b51f2b26e73a.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз съм с тези икони[Изображение: 1cd072331e085fd66aa72e94eb6b9b14.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2019-02-02, 17:44:39)TNTKZ написа:  Аз съм с тези икони[Изображение: 1cd072331e085fd66aa72e94eb6b9b14.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

И аз съм с тези икони, още като сложих пая, преди 2 седмици ме дразнеха стоковите.
Цитирай

(2019-02-02, 17:36:08)vladofena написа:  добре де а менюто в галерията със снимки, не може да се листне като малки папки?! Отделно бутона с активните приложения, визуализацията е съвсем различна...да не говорим за стандартната иконка на галеря, малко е педалска?! Или си ви харесва...?

Папките в галерията можеш да ги намалиш с жест: два пръста навътре.


Прикачени файлове Миниатюри
           

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай

Здрасти, за връщане на Android 8.1 За чиста инсталация  кой файл ми трябва от тези . 
CSC_***  само този ли.
поставям в AP в ODIN така ли е.


Прикачени файлове Миниатюри
   

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

За пръв път да съм доволен от ъпдейт на Android телефон.
Новите икони са по-добри от старите.
Звука е по-силен.
Батерията държи повече.
Има повече настройки. 
Поне това засега откривам.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2019-02-03, 09:18:22)losh1 написа:  Здрасти, за връщане на Android 8.1 За чиста инсталация  кой файл ми трябва от тези . 
CSC_***  само този ли.
поставям в AP в ODIN така ли е.
Не е така. Зареждаш всички файлове на съответните места, като за CSC ползваш това, което си посочил, а HOME_CSC не го ползваш.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • losh1
Цитирай

Здравейте, знаете ли къде изчезна опцията "extra volume" при разговори? Не я намирам нито на слушалка, нито на лауд спийкър.

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

(2019-02-02, 17:41:09)Iordannenov написа:  На мен всичко ми харесва, освен мястото под клавиатурата.
Защо се дърпаш да инсталираш приложението за фикс. Един apk файл е. Просто го сваляш, инсталираш, рестартираш. Проблемът вече го няма.
(2019-02-03, 10:03:23)marmota написа:  Здравейте,  знаете ли къде изчезна опцията "extra volume" при разговори? Не я намирам нито на слушалка, нито на лауд спийкър.
Премахнаха я.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Искам да попитам на тези които им пада по-бързо батерията на мобилна дата изключи ли ли сте сканирането на wifi и bluetooth?
Също така искам да попитам при Андроид 9 къде се изключва GPS от сателит?
Цитирай

Наистина ли?! Това е супер тъжно! Sad

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Снощи дръпнах и аз ъпдейта , за момента съм Ок малко иконите по-странни . За жалост нощния режим не иска да работи с теми . По някое време днес ще направя фактори ресета да ми е мирна главата и така да я видим таз батерия как ще се представя.
Какъв е този апк за клавиатурата ако може някой да сподели какво променя ?
Цитирай

    При мен е така. Не виждам разлика.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Наистина ли?! Това е супер тъжно! Sad

Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

При мен не работи синхронизацията в самсунг акаунта. Преди я бях изключвал, но при нужда работеше нормално. Някакви идеи?

Опс... Оправено...

Алармата ме стресна, някои умен инджинер-дърводелец е махнал отметката за плавното увеличаване... Сега ноемврийския дъжд на Гънс леко ме стресира...

Из менютата има неточни преводи, иконата на енергоспестяващия режим вече не е активна в горе в главната лентата....

Но пък като цяло на него се работи супер мазно...[Изображение: b99811baf9e6f48b93d2c6656c3edb03.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

В твоят телевизор е проблема. Днес ме събуди аларма, плавно се увеличи, като никога не съм виждал отметката за която говориш, не знам защо.
Втори цикъл на батерията прави в момента и забелязвам, че включително като играя, без да е активиран режим за пестене на батерията, харчи толкова, колкото преди ми харчеше с Medium настройка за пестене. Ако се задържат така нещата - батерията е доста по-добра, спрямо преди.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Няма как да ти се е увеличила плавно... На стария беше точно до плъзгача, очевидно сега липсва... [Изображение: 48344b45b70b5f75ea234b9976459c23.jpg]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)