Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да правя Allview Viva i10G ?
#1

Привет.
От доста години имам Allview Viva i10G. Ползва се само за развлечение. От известно време започнаха да излизат досадни съобщения от рода на "Гугъл плей спря", това спря, онова спря ... Като се натисне ОК и си продължава и си работи нормално - не забива, не лагва. Реших, че ще мога да се справя, но не намирам ROM, различен от ТОЗИ , който явно е оригиналния. Инсталацията минава без проблем и си се инсталира 4.4.2, но проблемите продължават. Не съм убеден, че ако го занеса в сервиз ще го оправят - просто май няма възможност за по-нова версия. Не съм наясно дали мога да намеря от някъде по-нова версия. А не ми се захвърля таблета. Моля за съвет какво да пробвам да инсталирам и как ...
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.youtube.com/watch?v=mtSg1m5UGnI

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#3
Wink 

Благодаря.
Това видео го гледах, но не ми помага, защото ...
Свалих инструмента и го инсталирах. Стартирах го, но виждам само един екран /виж прикачената снимка/, който с нищо не ми помага. Не виждам как и от къде да избирам available Android OS version OR Custom ROM you wish to install from the dropdown box
Ще съм благодарен за насоки.
[Изображение: autorppt-tools-sc.jpg]
Цитирай
#4

(2019-01-05, 15:42:53)vesodimov написа:  Здравей,
Успя ли да направиш нещо?
И аз имам същия таблет и същите проблеми.


Благодаря.
Това видео го гледах, но не ми помага, защото ...
Свалих инструмента и го инсталирах. Стартирах го, но виждам само един екран /виж прикачената снимка/, който с нищо не ми помага. Не виждам как и от къде да избирам available Android OS version OR Custom ROM you wish to install from the dropdown box
Ще съм благодарен за насоки.
[Изображение: autorppt-tools-sc.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)