Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0% батерия след забиване на камерата
#1

Здравейте,
имам следния проблем с хуауей п9:
снимам в про режим, телефона забива и след известно време се рестартира. Включва се за кратко време и се изключва защото батерията е напълно изтощена.

Какво може да означава този проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Че трябва да заредиш телефона?
Цитирай
#3

(2019-01-05, 19:08:08)eksoldier написа:  Че трябва да заредиш телефона?
Ехаа, гениално!!! Big Grin Колегата да пробва да върне заводските настройки, но според мен, по-вероятно проблема да е хардуерен (на камерата) и да се налага ремонт.
Цитирай
#4

Опитай и с изчистване кеша на приложението, в краен случай - reset на устройството.

 
Цитирай
#5

(2019-01-05, 19:34:45)vesyo написа:  Ехаа, гениално!!! Big Grin Колегата да пробва да върне заводските настройки, но според мен, по-вероятно проблема да е хардуерен (на камерата) и да се налага ремонт.
Абе не е много гениално, но не е писал колко процента му е била батерията преди да забие...
Цитирай
#6

На мен ми се е случвало същото, когато батерията има нужда от калибриране, изведнъж пада от 20-30% и то точно при опит да се ползва камерата, а преди няколко дни ми го направи от студ, тръгнах да снимам, заби, рестартира се, след рестарта каза, че е на 3-4% и се изключи с 30-секундно закъснение както си е нормално, закачих го да го зареждам, показа 56%, включих го, пробвах да снимам и пак се рестартира. Стоплих го с пистолет за горещ въздух, имах под ръка и се оправи, снимах си, изкара остатъка от денят без да гасне повече. Просто с това алуминиево тяло много бързо поема студ телефона.

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#7

Това с пистолета е най-голямата глупост дето си направил. Не го прави повече. Иначе от студ е нормално да се шашка батерията
Цитирай
#8

Имах го същият проблем. Занесох го в Huawei. Телефона ми беше в гаранция и ми подмениха батерията .

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

(2019-01-09, 19:56:05)vaso22 написа:  Това с пистолета е най-голямата глупост дето си направил. Не го прави повече. Иначе от студ е нормално да се шашка батерията

Честно казано не ми пука за телефона затова го направих, трябваше ми да снимам в него момент. Вече си взех Mate 20, чакам си калъф за него и слюда, този съм го отписал, кара последни дни.

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dante80 за това мнение:
  • topelevens
Цитирай
#10

Ок. Ясно. Имай предвид че такива резки промени в температурата водят до много конденз и скапват пистите на платката от корозия

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)