Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

XIAOMI MI A2 LITE БАТЕРИЯ
#1

За много години на всички!

От няколко години не съм влизал в форума, сега съм тук с едно въпросче.

Днес по-рано ми направи впечетление,че батерията като че ли се зарежда много бързо.

Пуснах го изключен да се зарежда от 15% и за по малко от час се зареди до 58 немога кажа точно за колко време беше на зарядно сигурно 50мин имашe честно казано се шашнах , но не можех да го мисля на момента трябвяше да излизам изкарах го от зарядно.

Сега се пребрах и ви пиша Ви питам проблем ли има с моята батерия?Както се знае телефона няма Quick Charge.

Има няма са изминали 30 часа от както го купих.Ако това въобще има някакво значение..
Цитирай
Аксесоари
#2

Нормално е, и моят така се зарежда.
Цитирай
#3

Моя е redmi 4x с 4100mAh и също се зарежда за има няма 2 часа. И аз се учудих преди ама си замълчах :д
Сега гледам зарядното, пише 2А.
Което значи че Xiaomito си разбират от работата, за тея пари правят чудни телефони. Винаги ще помня първия си- SONY, лагава пръчка на кифленска цена 7-800лв за времето си, за нищо не ставаше и ще го проклинам за вечни времена!

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#4

Благодаря Ви колеги.

Явно съм останал назад във времето от към знания.Преди Хiaomi-то ползвах Пръчка на Сони от 2015г пак среден клас.И съм забравил явно как трябва устройството да се зарежда нормално.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)