Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерията в студа
#1

Здравейте колеги, имам п10ка и както е написано в заглавието, имам проблем с батерията в студа. Днес след 2-3 часа престой във външен джоб в студа (бях в планината т.е. говорим за темперетура около -15) при изваждане да направя 2-3 снимки от 50% се изключи и дотам. Тъй като карам ски и често съм в планината, този номер ми го прави за втори път. След това включва за секунда дава изтощена батерия и гасне. Като се прибрах и явно се стопли го пуснах в зарядното и започна да зарежда от 50%.
Та някой имал ли е такъв проблем, да не си е дефект, като на по-старите айфони или проблема е само в моя телефон, тъй като преди него имах самсунг с5 и дори и след 3г употреба такива проблеми не съм имал?
Цитирай
Аксесоари
#2

не си само ти и при мен така се получи два пъти. гаранцията от 3 години поема ли батерия?

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#3

След половин ден каране на ски при -15 и няколко вадения за снимки моята батерия от 50% изчезна за нула време и се изключи също. Студът яде батерията здраво, но това, че твоят се е изключил от 50% и после от толкова е почнал да се зарежда, не е добре. Държите ги във вътрешен джоб близо до тялото.
Цитирай
#4

И аз получвах такъв проблем миналата година, но при -5 градуса. Тази година на -10 сутрин до работа и после в работата като се сгрее не забелязвам проблем с промяна на процентите. Възниква въпроса, тази батерия като на тесла ли е- да трябва да се подгрее докато заработи, или просто са някакви софтуерни ограничения?

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#5

Лошо, мислех да взимам п20 про ама ако и там е така ще се наложи да сменя марката, някой дали има идея дали и п20 про прави същия проблем в студа?
Цитирай
#6

Аз лично поне не съм чел за подобен проблем при p20/pro серията. На моят Р10 се е случвало веднъж нещо подобно преди време и до там. Не мисля, че е нещо масово..

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#7

Попринцип в градски условия и аз нямам ядове, ама в планината при по-голям студ заминава.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)