Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор нa телефон до 600-700 лв
#1

Здрaвейте,  търся телефон с добрa кaмерa до мaксимум 600-700 лв. До тук съм се се спрял нa следните модели:
Xiaomi mi a2
Xiaomi mi 6
Lg g6
motorola g6 plus
Huawei p10
Интересувa ме кой е с нaй-добрa кaмерa от тези, прaви нaй-добри снимки при нискa осветеност, видео. Може дa предложите и други модели, вaжнa е кaмерaтa и дa е с Ips дисплей по възможност.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-01-06, 09:14:18)winrae написа:  Здрaвейте,  търся телефон с добрa кaмерa до мaксимум 600-700 лв. До тук съм се се спрял нa следните модели:
Xiaomi mi a2
Xiaomi mi 6
Lg g6
motorola g6 plus
Huawei p10
Интересувa ме кой е с нaй-добрa кaмерa от тези, прaви нaй-добри снимки при нискa осветеност, видео. Може дa предложите и други модели, вaжнa е кaмерaтa и дa е с Ips дисплей по възможност.
Здравей
Аз продавам Xiaomi Mi8 6/64, на 1 месец с 24 месеца гаранция.Магазинно състояние
Ако се интересуваш пиши

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#3

Браво за рекламата, евала.
Само ми обясни как се вързва ips екран и "хубава" камера, като му предлагаш този Ми8 с тази умряла камера.
Иначе си супер, признавам те.
----
сега ще кажеш- не е умряла камера, много си му е хубава... да да знаемеSmile

към автора:
зем си пиксел, щом искаш камера, ма там са Амолед екраните.
Цитирай
#4

От изброените р10 мисля, че е най-добрият избор. Иначе може да погледнеш и нокия 7+, не знам коя камера е по-добра обаче.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

Xiaomi mi a2 има най-добра камера, но не е най-добрият избор от изброените. С този бюджет има по-добри телефони, които можеш да вземеш.
Цитирай
#6

(2019-01-06, 09:14:18)winrae написа:  Здрaвейте,  търся телефон с добрa кaмерa до мaксимум 600-700 лв...
Vivo X20 Plus
Xiaomi Mi Note 3 

@vaskojj, съветвам те ако искаш да продаваш нещо, да го направиш в съответния раздел на форума.

 
Цитирай
#7

(2019-01-06, 10:36:34)NoMaD написа:  Vivo X20 Plus
Xiaomi Mi Note 3 

@vaskojj, съветвам те ако искаш да продаваш нещо, да го направиш в съответния раздел на форума.
Не беше нарочно.Извинявам се.

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#8

моите 5 стотинки:

Sony XZ1 - 499лв
Цитирай
#9

Лг г6 от тук изброените е с най-добра камера Smile

Sent from my Pixel using Tapatalk
Цитирай
#10

Lg или р10.
Xiaomiи камера са две несъвместими неща.
Цитирай
#11

(2019-01-06, 17:19:56)skiman написа:  Lg или р10.
Xiaomiи камера са две несъвместими неща.
Смешничко ми стана

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#12

Ми почвай да се смееш бате.
Цитирай
#13

(2019-01-06, 17:58:38)skiman написа:  Ми почвай да се смееш бате.
Преди около 40 мин почнах

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#14

Не знам дали е смешно, но има истина в това. Каквото и да пише на хартия за камера на Xiaomi, на практика не е достатъчно добра. И аз препоръчвам висок клас Huawei или LG.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#15

(2019-01-06, 18:18:04)HERUS написа:  Не знам дали е смешно, но има истина в това. Каквото и да пише на хартия за камера на Xiaomi, на практика не е достатъчно добра. И аз препоръчвам висок клас Huawei или LG.
Че има тотални щети в портфолиото, има. Спор тук няма.
Но да се изказва общо отрицателно мнение за всички продукти, тук изобщо не съм съгласен

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#16

Ми кажи едно шиоми, доближаващо се до снимки като на р10 или Лг?
Цитирай
#17

(2019-01-06, 18:28:50)skiman написа:  Ми кажи едно шиоми, доближаващо се до снимки като на р10 или Лг?
Ти ми кажи едно хуавейче или лг, което снима на цената на mi a2

Аз спирам, че съсипахме на човека темата

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#18

Казвам, че като характеристики имат много добри модели на хартия, но може би софтуера не е достатъчно добър. Това е масово, може и да има изключения, не знам за такива. Аналогичните на Xiaomi конкуренти от други производители се справят по-добре в тази област. За човек, който иска гореизброените неща, мисля, че бихме могли да изключим Xiaomi.

(2019-01-06, 18:32:00)slavkov написа:  Ти ми кажи едно хуавейче или лг, което снима на цената на mi a2

Аз спирам, че съсипахме на човека темата

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Аз ще ти кажа. Започваме с LG G4, който вече не си знае годините, приключваме с G6. Huawei/Honor...модели да искаш...всичко след 2016-та от високия клас на P и Mate сериите, например.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#19

Шиаоми имат много слаби камери, Ми8 и на него камерата е боклук.
Задоволително качество през деня, но вечер е тотално мазало.
Иначе за цена/качество равни нямат, но, ако търсиш нещо супер добро, то марката не е Шиаоми, по-скоро Хуавей.
Цитирай
#20

(2019-01-06, 18:57:57)Victormihov написа:  Шиаоми имат много слаби камери, Ми8 и на него камерата е боклук.
Задоволително качество през деня, но вечер е тотално мазало.
Иначе за цена/качество равни нямат, но, ако търсиш нещо супер добро, то марката не е Шиаоми, по-скоро Samsung.

Промених ти мнението да е истина поне Wink Супер добро и хуавей? Как изобщо ви идват подобни бисери не знам. Реално и на самсунг мястото не е там. За тези пари избора е само шиоми. Тоест той е най - доброто.
Цитирай
#21

(2019-01-06, 18:57:57)Victormihov написа:  Шиаоми имат много слаби камери, Ми8 и на него камерата е боклук.
Задоволително качество през деня, но вечер е тотално мазало.
Иначе за цена/качество равни нямат, но, ако търсиш нещо супер добро, то марката не е Шиаоми, по-скоро Хуавей.
Приятелю...?
Защо се впускаш в хейт коментари.Ако искаш да помогнеш на човека, добре.Ако не, не се излагай със смешни писаници.Нещо нямаш подпис та да видим какъв невероятен телефон ползваш.Човека си търси нещо прилично, и за парите, които може да даде иска най-доброто.Друг е въпроса, че явно само си дращим.
Междо другото аз ползвам Mi8, и мога да ти кажа, че камерата не е прилична а е много по-добра от голяма част от флагманите, които струват торба пари.
И не на последно място не трябва да забравяме, че това са просто телефони.Ако някой си мисли, че ще стане професионален фотограф с телефона си, много се лъже.Снимаме си семействата и се радваме на спомените.За това са телефоните.Извини ме ако съм те засегнал.
Поздрави на всички

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
[-] 2 потребители изказват благодарност на vaskojj за това мнение:
  • alexbg67, GodPetar
Цитирай
#22

(2019-01-06, 18:57:57)Victormihov написа:  Шиаоми имат много слаби камери, Ми8 и на него камерата е боклук.
Задоволително качество през деня, но вечер е тотално мазало.
Иначе за цена/качество равни нямат, но, ако търсиш нещо супер добро, то марката не е Шиаоми, по-скоро Хуавей.
. [Изображение: 868c5449868de86b1beb462338efbdf5.jpg][Изображение: c455fb246cd5fa316d4f9e0772fc00f7.jpg]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Google Pixel 6a
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavkov за това мнение:
  • vaskojj
Цитирай
#23

И с тия снимки се хвалиш?
Цитирай
#24

От година съм с него,най-доброто от всички изброени, и от тазгодишните флагмани!Перфектна камера,дори и след година трудно някой от флагманите може да е задмине.Не гледам сайтове за сравнения,не им вярвам.Сравнявал съм ги с телефони на мой познати,самсунг 9+ ,айфон 8 и XP,хюавей мате 10 про.Да стар модел ,но си заслужава всеки лев.
https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefo...368497033/
https://photos.app.goo.gl/fTgGZCMLStYneoSc6

Motorola Xoom, HTC u11
Цитирай
#25

Последните снимки какво трябва да показват? Аз също смятам, че А2 е изключителен телефон в класа си, но горните снимки са потресаващо зле. Спрете да обърквате човека.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)