Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Виваком ТВ - накъсва от няколко дни
#1

Здравейте,
От няколко дни телевизията на Виваком
ми накъсва, когато си реши.
Днес реших да се обадя на 123,
но не благоволиха да ми вдигнат 10 минути
и затворих без да се свържа с тях.
Някой има ли подобен проблем и ако да знае ли се каква е причината?
Досега съм нямал такъв проблем.
Рестартирах рутера, устройствата за ТВ, но пак се случва
Предполагам, че имат някакъв сериозен проблем или са омазали нещо.
За инфо телевизията ми е на оптика на план TV L+
Цитирай
Аксесоари
#2

Интернета ти как е ?
Предполагам е IP TV.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

И аз съм на L+ IPTV нямам проблем с ТВ и Интернет...накъсваше ми преди да сложат суич преди приемниците и рутера:[Изображение: dd073797972c9f941f6d61ead2c5338f.jpg]
Цитирай
#4

Мда, тези дето дават са много зле, аз направо смених рутера и ТВ-то ми минава през рутера, а той е Asus rt-ac66u.
Техните рутери направо за нищо не стават.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#5

(2019-01-06, 13:47:00)Legend написа:  Интернета ти как е ?
Предполагам е IP TV.

IP TV е
интернетът е добре

(2019-01-06, 14:14:12)pezilink написа:  И аз съм на L+ IPTV нямам проблем с ТВ и Интернет...накъсваше ми преди да сложат суич преди приемниците и рутера:[Изображение: dd073797972c9f941f6d61ead2c5338f.jpg]

Явно рутера им е кофти.
Иначе имам и такъв техен суич, който е настроен.
Оставиха ми го техниците в случай, че си сложа собствен рутер

(2019-01-06, 14:18:50)Legend написа:  Мда, тези дето дават са много зле, аз направо смених рутера и ТВ-то ми минава през рутера, а той е Asus rt-ac66u.
Техните рутери направо за нищо не стават.

Освен и аз да си купя нов рутер
Невремето имах, но го продадох
мислех си че техният ще е добре
Цитирай
#6

Ако нета ти е ок, проблема е в техния рутер/суич щото то цялата тв реално минава по нет.

Съветвам те да сивземеш твой суич или другия вариант е като мен рутер с поддръжка на ip-tv всичко зависи от това колко телевизора имаш и колко неща имаш вързани по кабел.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#7

Доколкото си спомням техниците ми бяха казали да не прехвърлям телевизията на мой рутер, ако не искам да ми харчи от нета.
Цитирай
#8

И аз съм на TV L+ и оптика 100 Mbps от около две години. В самото начало още разкарах тяхното така наречено устройство (рутер) и сложих моя Tp-Link Archer C7. Портове 3 и 4 съм ги конфигурирал за IPTV и до сега не съм имал никакви грижи, но е факт че от известно време и аз имам леки насичания на картината, предимно на HD каналите... Та искам да кажа че вероятно проблема си е изцяло в доставчика.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)