Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липса на галакси с9 във Теленор
#51

Разбирам че 9+ е по-добър от 9 но ми идва много голям а за 10 не ми се иска защото ще е по-скъп
Цитирай
Аксесоари
#52

От тук нататък искам да ви помоля да спрете с личните нападки и меренето на пишки. Всяко следващо мнение, което не е по темата ще бъде изтривано, а авторът му наказан според правилата на форума!

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Ironbutt85, OliQueenBG
Цитирай
#53

(2019-01-15, 12:58:39)ivvellinna написа:  Разбирам че 9+ е по-добър от 9 но ми идва много голям а за 10 не ми се иска защото ще е по-скъп
В такъв случай си вземи S8.  Smile  Не си заслужава да платиш 200 лв. отгоре, за един 2X оптичен зуум и малко по-мощен процесор. Разлика между двата модела почти няма. Единствено бих се замислил заради 2160p@60fps (4К видео на 60 кадъра), което при 8-цата е на 30fps, но пак не мисля, че само заради това си струва ъпгрейда. Взимай S8 и не го мисли. Хeм по-тънкаж, хем почти нищо не губиш. Аз обаче, на твое място бих изчакал няколко месеца, докато падне цената на S10, понеже десетката ще е брутална. 

Samsung Galaxy S10 - шест камери, 5G и всички останали слухове за флагмана

 Galaxy S24 Ultra 5G Titanium Black 512 GB
Цитирай
#54

Днес пак звънях в Теленор все още нямат Samsung Galaxy s9 GOLD Sad
Цитирай
#55

Може и да знаеш но да вмъкна информативно,че златния всъщност е розов Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#56

(2019-01-16, 14:45:34)ivvellinna написа:  Днес пак звънях в Теленор все още нямат Samsung Galaxy s9 GOLD Sad
Ето го телефона, който търсиш. Има го в gsm-bg.еu за 959 лв.  ЦЪК !

 Galaxy S24 Ultra 5G Titanium Black 512 GB
Цитирай
#57

Трета седмица вече няма Самсунга в теленор.Имало само черен.Това нормално ли е?Според мен трябва да поръчват от всеки цеят да имат в наличност!
Цитирай
#58

Черното се купува повече и може само от него да са заредели. Имай предвид, че след 2-3 месеца ще се продава С10 вече, и те няма да зареждат кой знае какви количества.
Цитирай
#59

Казах им да ми звъннат като получат златния но още никой не ми се е обадил
Цитирай
#60

(2019-01-21, 19:24:10)ivvellinna написа:  Казах им да ми звъннат като получат златния но още никой не ми се е обадил

"Черния" е по-хубав от златния!  Big Grin

 Galaxy S24 Ultra 5G Titanium Black 512 GB
Цитирай
#61

Харесва ми златния и за това толкова време го чакам Smile
Цитирай
#62

Да се похваля.....взех го , но от Технополис
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivvellinna за това мнение:
  • Ironbutt85, OliQueenBG
Цитирай
#63

(2019-01-27, 17:32:52)ivvellinna написа:  Да се похваля.....взех го , но от Технополис

Човек когато има желание, нищо не го спира!
Да ти е честит! Smile
Цитирай
#64

Мерси Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)