Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липса на галакси с9 във Теленор
#26

Пич, поръчай си го по интернет! Има сума ти изгодни оферти. Аз лично, никога не съм си купувал апарат от мобилен оператор по ред причини, които мисля за ненужно да споменавам.

 Galaxy S24 Ultra 5G Titanium Black 512 GB
Цитирай
Аксесоари
#27

(2019-01-09, 16:18:15)Ironbutt85 написа:  Пич, поръчай си го по интернет! Има сума ти изгодни оферти. Аз лично, никога не съм си купувал апарат от мобилен оператор по ред причини, които мисля за ненужно да споменавам.
Да колега и това го обмислям като вариант...
Има доста сериозни и доказани във времето онлайн магазини.

(2019-01-09, 16:18:15)Ironbutt85 написа:  Пич, поръчай си го по интернет! Има сума ти изгодни оферти. Аз лично, никога не съм си купувал апарат от мобилен оператор по ред причини, които мисля за ненужно да споменавам.
Да колега и това го обмислям като вариант...
Има доста сериозни и доказани във времето онлайн магазини.

[quote='Kambera22' pid='1531021' dateline='1547047543']
Цитирай
#28

И в Пловдив го няма в наличност.Търся го ит три дни
Цитирай
#29

Звънях в Теленор казаха че чакат да ги заредят но не знаят кога ще стане това
Цитирай
#30

Няма постановка и цената от вчера е по-висока. Страшно много бройки продадахме от S9 декември. Въпреки новата цена още не са ни пратили бройки.

Samsung Galaxy S22 Green
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivo_draganov за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#31

(2019-01-10, 07:47:06)ivo_draganov написа:  Няма постановка и цената от вчера е по-висока. Страшно много бройки продадахме от S9 декември. Въпреки новата цена още не са ни пратили бройки.
Колега доколкото разбирам работиш във теленор...
Кога евентуално може да се очаква да има доставки.
Цитирай
#32

Може и наистина да е така. На 26-ти декември преподписах, и чаках 1 час да ми донесат и на мен телефона (от друга марка), като междувременно имаше много чакащи за апарати. Видях поне 2 ноут 9 и няколко С9 да донасят за тези хора.
Цитирай
#33

Ще се чака и това е, който се е усетил навреме е изкярил някой лев.
Цитирай
#34

Не ни казват с точност за жалост. Само "очакваме доставка", но кога точно не казват от склада

Samsung Galaxy S22 Green
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivo_draganov за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#35

(2019-01-10, 09:02:30)ivo_draganov написа:  Не ни казват с точност за жалост. Само "очакваме доставка", но кога точно не казват от складаимаш някакво инфо за новите бройки със коя версия на андроид ще дойдат 
Колега съжалявам ако въпроса ми малко нетактичен...
Но имаш ли някакво инфо новите бройки със коя версия на андроид ще дойдат.
Цитирай
#36

(2019-01-10, 10:16:32)Kambera22 написа:  Колега съжалявам ако въпроса ми малко нетактичен...
Но имаш ли някакво инфо новите бройки със коя версия на андроид ще дойдат.

Предполагам с 8.0, за БГ няма още 9.
П.С. Имаш лично

Samsung Galaxy S22 Green
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivo_draganov за това мнение:
  • ivvellinna, Kambera22
Цитирай
#37

На мен от Теленор вчера ми казаха да проверявам сайта
Цитирай
#38

(2019-01-10, 10:24:21)ivo_draganov написа:  Предполагам с 8.0, за БГ няма още 9.
П.С. Имаш лично
Братле не ми изкарва нищо във входящи?
Цитирай
#39

В сайта пише че имат в наличност черния и лилавият с9
Цитирай
#40

По-добре изчакай да не те яд, като мен , аз като си го купуваx , от Мтел го купих в брой за 1470 лева с карта , с план на 22 лева . И сега ,като гледам как ги раздават за без пари , направо ми става лошо Big Grin

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



[-] 1 потребител изказва благодарност на M@KaVeLi90 за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай
#41

(2019-01-11, 00:48:17)M@KaVeLi90 написа:  По-добре изчакай да не те яд, като мен , аз като си го купуваx , от Мтел го купих в брой за 1470 лева с карта , с план на 22 лева . И сега ,като гледам как ги раздават за без пари , направо ми става лошо Big Grin
Яд ме е вече колега че пропуснах офертата за без пари...
Вземам го и това е няма за кога да чакам пак неизвестно време.
Предполагам ти си го взел във началото някъде когато излезе за тази цена.
Цитирай
#42

Не знам за Мтел, но в теленор и за S9+ и за Note 9 цените са същите като когато го взех моя, преди 3 месеца и половина.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#43

Търся Samsung galaxy s9 GOLD в Теленор гр Пловдив.Имат наличен само черен ако някой от Пловдив случайно разбере за наличноста му в някой Теленор моля да пише
Цитирай
#44

Аз пък черен исках ама имаха само Gold Big Grin

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

В кой Теленор го има GOLD?
Цитирай
#46

Е аз от Виваком го взех...

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#47

И как е доволен ли си?
Цитирай
#48

Ами да ти кажа честно не...Понеже имах S8 и разлика не виждам.Очаквах по-голям ъпгрейд.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#49

Аз съм с iphone 7 и искам да сменя
Цитирай
#50

Ако питаш мен, изчакай за 10ката или се насочи към друг. Точно на 7цата ми държеше повече батерията и бързината си му я биваше.. аз сега искам да го продам моя..

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)