Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7 с 48 MP камера представен на 10-ти януари 2019 г.
#1

[Изображение: xiaomi-logo-640x426.jpg]
   
 

Xiaomi се готви да представи в четвъртък, 10 януари първия си смартфон с 48 MP камера. Телефона ще бъде от серията Редми и се очаква да бъде с модерния напоследък  "waterdrop"  ноч, 6.3 инча fullHD дисплей, процесор Снапдрагон 675 и 3900 mAh батерия. Неофициално видео, изтекло днес показва възможноста телефона да бъде удароустойчив, но информацията не е потвърдено от независим източник.


Възможно е също така на събитието  да бъде представен и Redmi Note 7. Телефона се очаква да бъде с 6 GB РАМ памет,  процесор Снапдрагон 660 и Андроид 9 Pie.

Както добре знаете, в Redmi серията на Xiaomi са едни от най-добре продаваните модели на производителя, заради перфектното съотношение цена/качество. Поради това презентацията на 10-ти януари се очаква с огромен интерес от смартфон феновете. Представянето ще започне около 8.00 часа сутринта българско време. Да се надяваме да има осигурено пряко предаване за всички нас Smile



[Изображение: Redmi-Note-7-Poster.jpg]

[Изображение: Alleged-Redmi-Note-7-front-and-rear.png]

[Изображение: Xiaomi-48-MP-phone-1.jpg]


Източници: https://www.gizmochina.com/2019/01/07/re...ss-poster/
https://www.gizmochina.com/2019/01/07/xi...geekbench/


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • cinizam
Аксесоари
#2

Някой на "ти" с китайския знае ли какво е това 4800?
#3

Вероятно става въпрос за 48 мегапикселовата камера - изписано по техния начин. Smile На това акцентират.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • SeVdilin
#4

^  Точно така- на китайски по този начин се изписват мегапикселите  Smile


Ето и видеото за удароустойчивоста, като имайте предвид, че може да не е автентично:





#5

На Сони ли e 48 мпх камера, каквото ще е и в Mi9?
#6

Това , че е удароустойчив ми дава надежда, че може и да е херметик Smile

Но като гледам са му сложили стъклен гръб.
#7

(2019-01-08, 13:01:46)aladin написа:  ...Но като гледам са му сложили стъклен гръб.

Може да предвиждат безжично зареждане, и затова.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • SeVdilin
#8

Прякото излъчване се очаква да започне утре (четвъртък), след 8.00 часа сутринта българско време. Ето един от стриймовете, където ще може да наблюдаваме на живо:





[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • cinizam
#9

Пълен запис от събитието, с превод на руски:




Xiaomi отново избиха рибата!!  Как са постигнали тази цена и на мен не ми е ясно!! Но отново всички виждаме, че това е възможно и как останалите производители се опитват да дерат по 100 кожи от нас, потребителите!!

Пролетта ще има Ноте 7 Prо със 48 MP сензор на Sony. Причината сега да изберат сензора на самсунг е, че от този на Сони още няма наличности. Редми серията, както всички знаем се продава в десетки милиони бройки. Напълно е възможно също сензора на Самсунг да вади по-добри снимки от този на Сони, както е в момента ситуацията със Редми Ноте 5.

Още информация за новия бестселър: https://www.gsmarena.com/redmi_note_7_of...-35006.php
https://www.gizchina.com/2019/01/10/redm...sd660-soc/
https://www.gizchina.com/2019/01/10/redm...mp-camera/


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • GH0STFACE, skiman, Victormihov
#10

Ето нещо с което 100% ще се сдобоя. Само да се появи тука.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • milenvn
#11

(2019-01-10, 19:53:12)skiman написа:  Ето нещо с което 100% ще се сдобоя. Само да се появи тука.

Сигурен съм, че много хора ще се сдобият с този апарат Smile

Поръчките в Алиекспрес вече започнаха, доставките тръгват от 15-ти януари. Поради големия интерес вече е готова темата за покупка на телефона:  Покупка на Xiaomi Redmi Note 7 с 48 MP камера


#12

Мисля да изчакам за  Redmi Note 7 Pro. Надявам се поне в него мегапикселите да отговарят на заявените - 48 и ще бъдат наистина реални като цифра, защото при Redmi Note 7 се оказа, че не е така.

[Изображение: cae60119d34ae6583ded3cffa3513ae0-full.png]

 
#13

Дали и тоя телефон, ще се продава така както Pocophone F1.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#14

Надали, процесора му е слабичък.
Тайната на Покото е в процесора, затова и се продава "добре" макар, че и той си мяза на чист евтинджос като го държиш.
Имах възможността да го ползвам за малко, по-добре Mi8.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • bitmad
#15

(2019-01-10, 22:16:17)Victormihov написа:  Надали, процесора му е слабичък.
Тайната на Покото е в процесора, затова и се продава "добре" макар, че и той си мяза на чист евтинджос като го държиш.
Имах възможността да го ползвам за малко, по-добре Mi8.
Аз мисля , че ще има големи продажби.
@Victormihov какво става - преди страшно възхваляваше Xiaomi, сега голямо плюене.
#16

(2019-01-10, 20:50:58)hazART написа:  Дали и тоя телефон, ще се продава така както Pocophone F1.

Продажбите на Ноте 7 ще задминат тези на Poco F1 десетки пъти! Просто няма друг такъв телефон, който да предлага това уникално съотношение цена/качество!!

Процесора Снап 660 е истински звяр! То и сега на процесор Снап 636 от Ноте 5 си върви всичко без проблем, какво остава за 660!! Процесорите отдавна са толкова мощни, дори и в средния клас, че потребителите вече отдават по-голяма тежест на други неща. И с пълно право!


#17

Цените в Али са доста далече от обявните. Не са много приятни: 3/32 ~ 205$; 4/64 ~ 253$, 6/64 ~ 285$

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
#18

Нормално- всеки търговец се опитва в момента да спечели колкото може повече от големия интерес към телефона!!

Купува се когато цените се доближат до официално обявените- т.е. на реалните цени. Това ще стане след месец, месец и половина, два. Може и по-рано, зависи колко бързо Xiaomi успеят да произведат няколко милиона бройки, за да задоволят първоначалния интерес.

Ето официалните цени, не поръчвайте преди офертите да се доближат максимално до тях:

3/32- 150 долара
4/64- 177 долара
6/64- 205 долара

В темата за покупка на апарата ще следим кога ще бъдат достигнати официалните цени: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=95982


#19

Е как да са на преордер в първия ден на анонса му.абсолютно нормално
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • milenvn
#20

(2019-01-10, 22:27:28)anatol06 написа:  Аз мисля , че ще има големи продажби.
@Victormihov какво става - преди страшно възхваляваше Xiaomi, сега голямо плюене.

Ами почнах да купувам повече техни телефони, а не само Ми8 и знаеш ли, ами не работят гладко...мен лично ме нервят.
Снап 636 на Макс 3 си е чисто извинете, но ла**о... ресете мресети, телефони не работи добре (поне не за мен).
Жестовете са пълна мъка, плъзгаш пръста, има голям "delay" докато направи нещо, за вас може това да е добре, но за мен това си е чисто мъчение, по-добре да сложа още 300-400лв поне да си купя истински смарт и да си го ползвам с кеф.
И какво като ми е 200$ или 150$ телефона, като не работи добре.
Ми8- ДА, там нещата бяха добре...Що годе.
За жалост екрана на Ми8 е Олед, но си е достаааа далеч от Самсунг по цветове. (то не, че гнусмаса и те не са бъгни)
Еми може и да звучи хейт, но това усещам и това виждам.
Според мен все още са си компромис, а не "ударихме кьоравото" с тази марка.
#21

Напълно очаквано новия модел оглави с внушителна преднина класацията по интерес от читателите на GSM Arena. Четири от моделите в топ 10 принадлежат на Xiaomi:



[Изображение: gsm1.jpg]


Ънбоксинг на телефона, синият преливащ цвят е уникално красив  Tummenupp




[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Wild bear
#22

(2019-01-10, 22:16:17)Victormihov написа:  Надали, процесора му е слабичък.
Тайната на Покото е в процесора, затова и се продава "добре" макар, че и той си мяза на чист евтинджос като го държиш.
Имах възможността да го ползвам за малко, по-добре Mi8.

SD660 е железен чип. Bestseller-a na Nokia - 7 Plus цепи с него.

А дали ще се продава по-малко заради чипа...погледни другите телефони с SD660 и ще видиш, че са доста по-скъпи от Redmi-то.
#23

Жака за слушалки ОТГОРЕ!!!!
Явно няма да е моя телефон. Таман направят нещо хубаво и осерат друго.
Сори.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • fifth_root
#24

(2019-01-11, 09:35:27)skiman написа:  Жака за слушалки ОТГОРЕ!!!!
Явно няма да е моя телефон. Таман направят нещо хубаво и осерат друго.
Сори.

Моля те , поясни ми защо това не е добре за теб?

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
#25

Жака за слушалки от край време си е бил на това място,така че какъв е проблема.Радвайте се че въобще го има.

POCO X3 NFC 6/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazara74 за това мнение:
  • Wild bear
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)