Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Музика /звук,сила, слушалки, проблем...
#1

Здравейте ,малко не сформирах както трябва заглавието на темата, та към въпроса ,доволни ли сте от възпроизвеждането на апарата от към качество и силата на звука? Ползвам слушалките на honor play ,тези които вървят с телефона ,както и фабричните ,нещо не съм впечатлен ,от към силата на звученето, ползвах и едни на Sony, пак няма разлика, някъде нещо от настройките може ли да подобри малко нещата ,като цяло ме интересува кой какви слушалки ползва и дали проблема не е само в моя апарат .

Huawei mate 20 lite /Honor play .......
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-01-08, 18:33:14)brwstoqnov написа:  Здравейте ,малко не сформирах както трябва заглавието на темата, та към въпроса ,доволни ли сте от възпроизвеждането на апарата от към качество и силата на звука? Ползвам слушалките на honor play ,тези които вървят с телефона ,както и фабричните ,нещо не съм впечатлен ,от към силата на звученето, ползвах и едни на Sony, пак няма разлика, някъде нещо от настройките може ли да подобри малко нещата ,като цяло ме интересува кой какви слушалки ползва и дали проблема не е само в моя апарат .
Нищо особено. Sony ZX110... Слабички са но и не слушам музика често през телефона. Някъде из нета срещнах оплаквания от силата през слушалки. Иначе при вкл. слушалки пре Huawei histen съм го задал за е на Neutral.Най силен е звука.[Изображение: cc7b41b92c0daf3b94aa4468bbd79123.jpg]

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • brwstoqnov
Цитирай
#3

Да определено, се получи по-добре, ще се насочвам към висок клас слушалки, но ще се пробват определено преди това ,Благодаря ти....

Huawei mate 20 lite /Honor play .......
[-] 1 потребител изказва благодарност на brwstoqnov за това мнение:
  • forbidden8
Цитирай
#4

(2019-01-08, 18:33:14)brwstoqnov написа:  Здравейте ,малко не сформирах както трябва заглавието на темата, та към въпроса ,доволни ли сте от възпроизвеждането на апарата от към качество и силата на звука? Ползвам слушалките на honor play ,тези които вървят с телефона ,както и фабричните ,нещо не съм впечатлен ,от към силата на звученето, ползвах и едни на Sony, пак няма разлика, някъде нещо от настройките може ли да подобри малко нещата ,като цяло ме интересува кой какви слушалки ползва и дали проблема не е само в моя апарат .

Ползвам JBL слушалки, най евтините от 19лв. плюс Powearamp плеър (платен) и съм много доволен. Звук, настройки, всичко. Фабричните дори не съм ги отворил, съдейки по предишните на P9тката ми.
Цитирай
#5

(2019-01-08, 20:41:45)brwstoqnov написа:  Да определено, се получи по-добре, ще се насочвам към висок клас слушалки, но ще се пробват определено преди това ,Благодаря ти....
С хуавей телефоните ще ти трябва и допълнително дак/амп ако искаш хубав звук. Или се насочи към безжични слушалки. Даковете на хуавей не са добри.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#6

Би ли ми препоръчал безжични слушалки? Към коя марка да се насоча?

Huawei mate 20 lite /Honor play .......
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)