Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся Full Tempered Glass за Moto E5 Play
#1

Здравейте, аз търся стъклен протектор за телефон Moto E5 Play.
Гледам навсякъде са все отгоре отрязани, имам предвид че горе за камера, говорители и такива са доста лошо и смешно отрязани.
Аз търся цял, който отгоре съответно си има дупки за камера и т.н. Надявам се ме разбирате.
Вижте това - https://i.ebayimg.com/images/g/loYAAOSwZ...-l1600.jpg
Такъв Не искам. Такива има на път и през път.
Ако знаете някъде в Алито или Ибея или някъде в БГ да има моля кажете, надявам се да не са на безбожни цени разбира се.

Иначе извън темата, ето какво е моето мнение за това телефонче:
Телефона не изглежда толкова зле и работи бързо, но пък съм изненадан че гугъл приложенията са така наречените GO, т.е. моднати дето реално са уеб версиите в браузъра. Явно да пестят ресурси и място са сложили тези.
Големия минус определено е УЖАСНАТА, ама БУКВАЛНО УЖАСНАТА СКАПАНА камера!!! По лоша камера от тази не бях виждал в скоро време. Че то почти 4 годишния Lenovo A6010 на майка ми има по-добра камера (пак е 8мп, но качеството на снимките е по-добро) от този E5 Play който се води модел 2018-та. Резил е през 2018-та да пускат телефон с 8мп камера, която прави супер лоши снимки.
Телефона е на племенничката ми, тя го харесва защото има пръстов отпечатък, но като цяло е по-зле от стария Huawei P8Lite. Неговата камера е доста по-дабра от на този Мото Е5 Плей. Но пък детето се кефи на пръстовия отпечатък, какво да се прави Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Имай предвид, че E5 Play е супер нисък клас и от която и марка да вземеш телефон от 2018г. От този ценови клас камерата няма да е особено различна. P8 Lite може да е по - стар, но е по висок клас. Не гледай телефоните само по години, а и по класове. А за протектор не знам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)