Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Global Stable 10.0.4.0
#26

И на Регион България ..
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте само мога да кажя че съм от скоро с ( Redmi Note 5 AL 6GB RAM ) с глобален официален ром.Вчера ми се появи новата актуализация V10.0.4.0.OEIMIFH и я сложих. Добре се държеше до днес следобяд, реших да го изключа и да го включа просто ейтака си реших и познайте системата крашна. Не иска да се зареди, зарежда,зарежа малко и се изключва устройството пак се включва пак тръгва да се зарежда и не успява да зареди системата. Поизчаках така известно време но резултат няма  успях да го вкарам в MI- Recovery режим и с Wipe Data  да изтрия всичките данни и на ново да възтановя системата. Незнам от какво стана така всичко на телефона си беше наред нито е ROOT-ван нито нищо стоков както си е. В такива моменти друго не се сетих да направя за да го оправя, такаче ако някой друг знае и има решение на подобни проблеми  да ги споделя и внимавайте и навас да не ви се случи, не е приятно !

Xiaomi Redmi Note 5AL 6GB Ram
[-] 1 потребител изказва благодарност на exraptor за това мнение:
  • liliana18
Цитирай
#28

глобална или китайска версия на телефона притежаваш?
Цитирай
#29

(2018-11-20, 16:52:54)suffer написа:  глобална или китайска версия на телефона притежаваш?

Мисля, че 6гб версия е китайска

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

защото това може да обясни буутлуупа, но важното е, че след ресет е запалило.
Иначе AI наистина трябв да ми говори, че е китайска, но все пак е важно какво пише на кутията
Цитирай
#31

Redmi Note 5 AL е за китай но при закупуването продавачите им слагат Global Rom+OTA. Незнам дали обаче индииския който е 5 PRO, рома дали е същият който е и на 5 AL .

Xiaomi Redmi Note 5AL 6GB Ram
Цитирай
#32

И при мен след слагането на версия 10.0.4.0 батерията е мнооооого добре.
Не че преди беше зле, ама сега вече е змей!  Cool

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
#33

(2018-11-21, 10:27:08)misho2 написа:  И при мен след слагането на версия 10.0.4.0 батерията е мнооооого добре.
Не че преди беше зле, ама сега вече е змей!  Cool
Просто е чук. Аз обмислям да не ъпдейтвам за известно време.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

Днес се сдобих с този телефон и ми дава да актуализирам до версия 10.0.4.0. Стига до 70 процента и ми изписва, че е възникнала някаква грешка и да опитам отново. Два пъти пробвах и едно и също. Някакви идеи?
Цитирай
#35

Причините може да са много,
1.проблем с изтеглянето- и тук причините и много,
2 Недостатъчен заряд в батерията.
3. Несъвместимост в софтуера.

Зареди телефона. Изчисти кеша. Рестартирай и пак пробвай. Ако и така не става. Обясни с каква версия на Рома и телефона си.
Цитирай
#36

Здравейте, как се държи новата актуализация 10.0.4.0, има ли някакви проблеми
Цитирай
#37

(2018-11-24, 19:08:57)djorov80 написа:  Здравейте, как се държи новата актуализация 10.0.4.0, има ли някакви проблеми
Никакви!

Батерията се държи уникално, слагай смело.
Дори обмислям да си остана на този ъпдейт за известно врем ..

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

Докато чакам отговори на мои въпроси за друг телефон, да драсна нещо и за "нашия"
След 5 месеца употреба:
Единствения неотстраним проблем, който имам са габаритите на телефона. Проблемът е личен - тези 8-9-10 мм по- висок го правят леко неудобен за носене в задни джобове на дънки.
Каквито и бъгове да са се появявали - с автоматичната яркост, крашване на камерата - те току се появяват и изчезват при смяната на поредния ъпдейт, но остават в някакви поносими граници.
Телефонът работи отлично с блутут устройства (при мен две едновременно), софтуер за ип камери, т.е. има много добри мрежови способности.
Dual Band wifi, даже съм си сменил DNS-ите от гугълските по дефолт на други.
AI-то MIUI 10 , забелязвам, че се справя отлично с автоматичния контрол на почти всичко, според статистиката за навиците ми и вече не отивам да човъркам настройките - просто си върша работата. 334 лв 4/64 Gb тия дни - просто няма какво да се добави.
Не се колебая вече да ъпдейтвам - като дойде нова версия - инсталирам и не ресетвам. Проблеми няма. MIUI 10.0.4.0
Цитирай
#39

Аз не виждам никаква разлика.   Батерията  държи също така много както преди и всичко останало си е същото .. За сега всичко е идеално.... Smile

XIAOMI REDMI NOTE 5
Цитирай
#40

Добър вечер, имам някакъв проблем със актуализиране на системните приложения, пускам ги за актуализация стигат до 100% и изписва че инсталирането е невъзможно, някакъв съвет.
Цитирай
#41

(2018-12-26, 08:22:15)Pacogamer написа:  Ами проблема е , че все още не искам да го руутвам. Не желая да си изгубя гаранцията на телефона.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Ами в такъв случай,инсталирай само приложението.
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc.../download/

GP8P
[-] 1 потребител изказва благодарност на tuutii13 за това мнение:
  • MMM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)