Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Global Stable 10.2.1.0

който го дразни изписването на процентите в батерията, което е с много малък шрифт, случайно намерих откъде да се върне старата настройка МЕНЮ / Notifications and status bar / Battery Indicator / Graphical
Аксесоари

Проблемът не е дали да го има числото с оставащи проценти или не. Оплакването е друго - че начинът на показване на проценти беше извън графичния символ за батерия и беше изписан с число, последваноот знака "%". В обновената версия това число е пъхнато вътре в графичния символ и големината на шрифта е намалена, както и вече е махната знака "%". А другият начин - "GRAPHICAL" - винаги си е бил там и при него си е само графичен символ на батерия, без число и без ясно да можеш да разбереш колко точно е заредена батерията. Това не е старият начин, а просто друг начин, който беше наличен и преди, наличен е и сега. Ако разбереш как да се върне старият начин на показване с число - моля да споделиш, сигурен съм, че много хора ще се върнат към него.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6

Да. Но за съжаление ще потраем да мине модата на ночовете. За да има достатъчно място за процентите отвън

(2019-02-03, 18:33:40)ogibhb написа:  А другият начин - "GRAPHICAL" - винаги си е бил там и при него си е само графичен символ на батерия, без число и без ясно да можеш да разбереш колко точно е заредена батерията.

Има и трети начин - дълга ивица в горната лента. Аз така или иначе вече без очила не мага да ги видя процентите, както и да са изписани. Този начин ме устройва напълно.
.jpg Untitled-1.jpg Размер: 40.85 KB  Сваляния: 108

   

Redmi Note 5  4/64 >> Redmi Note 9S 6/128

Някой успя ли да види коя версия беше актуализацията от преди малко,появи ми се известие че имам актуализация,пишеше че е за бъгове,натиснах го и изчезна,сигурно пак са я изтеглили .

Xiaomi Mi9T  6/64

Ами ако си с 10.2.1.0 всички очакваме 10.2.2.0 . Никъде обаче няма инфо, че е пусната за глобалната версия на апарата.

с 10.2.1.0 (OEIMIXM) СЪМ

Xiaomi Mi9T  6/64

Някакви новини за miui 10.2.2.0? Или някакъв ъпдейт.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Туко-що дойде по въздух новия ъпдейт 10.2.2.0. Ще ъпдейта и довечера ще пиша как се държи телефона.[Изображение: a699894e100a3c88410121d52cd52f61.jpg]

Едит: Като цяло не виждам никаква разлика ,освен че андроид секюрити е обновен 2019-03-01..
Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

MIUI 10.2.2.0 OEIMIXM
OTA
MIUI - 10.2.1.0 към 10.2.2.0 | Recovery
FULL
MIUI -10.2.2.0 -Recovery

Аз пък минах на глобъл дев и съм по- доволен.

(2019-03-19, 13:33:42)milenorcev написа:  Аз пък минах на глобъл дев и съм по- доволен.

От кое по-точно?

Струва ми се по-мазно работи, ъпдейти има по- често вкл и на секюрити пача. Виждам промените харесат ми- ъпдейтвам, не ми харесат не ъпдейтвам, същевременно рома си е достатъчно стабилен за ежедневен.

Губи ли се руут и рековари при актулизацийте че при редми4х ми беше писнало да го руутвам и слагам рековари

Нямам представа, аз няма руут и рековъри. Едиствено съм откл буутлоудъра, за да слагам големите ъпдейти с MiFlash, ако се наложи.

В темата за кастъм рековъри е коментирано, че се губят. В тази връзка, някой би ли споделил някаква тема за флашване на стабилен ром при руутнат телефон и кастъм рековъри. Сори за офтопика предварително.

Нов ъпдейт 10.3.1.0 (OEIMIXM) - ниво на корекция сигурност на Андроид от 01.04.2019


Full
MIUI Download  10.3.1.0 / 8.1 Recovery
Ota
MIUI Download  10.2.2.0 към 10.3.1.0 /8.1  Recovery

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97079
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)