Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Високоговорители на P20
#1

Здравейте! Притежавам huawei P 20 от 10 дена, и днес забелязах, че като слушам музика тя звучи само от един от високоговорителите. Предполагам, че това не е нормално.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-01-09, 10:57:30)Ggpp написа:  Здравейте! Притежавам huawei P 20 от 10 дена, и днес забелязах, че като слушам музика тя звучи само от един от високоговорителите. Предполагам, че това не е нормално.

Нормално е.От дясната страна е високоговорителят, а от лявата страна е микрофонът. Наличието на еднакви дупки от двете страни прави дизайна по-балансиран и по-приятен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на шерлок холмс за това мнение:
  • Ggpp
Цитирай
#3

За Р20 Pro някъде прочетох, след като получихме Андроид 9, че когато се пусне клип от Тубата и дисплея се завърти, за да се гледа на ширина, звукът става стерео. Обаче това просто ми мина пред очите. Не се зачетох, не се замислих, не помня къде го прочетох и не знам дали е вярно.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

(2019-01-10, 20:14:53)Бижу написа:  За Р20 Pro някъде прочетох, след като получихме Андроид 9, че когато се пусне клип от Тубата и дисплея се завърти, за да се гледа на ширина, звукът става стерео. Обаче това просто ми мина пред очите. Не се зачетох, не се замислих, не помня къде го прочетох и не знам дали е вярно.

Настройки - Звуци - Още настройки за звук - Стерео+

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#5

не само в тубата, на всичко що има звук като завъртиш тела се чува стерео

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Бижу
Цитирай
#6

Само ми е интерсно това обяснение "....... от високо качество към стерео" [Изображение: ee221617e0005e896661bc7bc4ce4e2b.jpg]

P20 Pro Twilight
Цитирай
#7

превода им куца, когато е прав телефона, звука се чува предимно от високоговорителя от долу, горни придава едва забележим баланс на звука, а когато го завъртиш преминава в стерео и тогава ги разпределя на високи и средни за горния и ниски и средни за долния говорител

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#8

(2019-01-10, 15:59:38)шерлок холмс написа:  Нормално е.От дясната страна е високоговорителят, а от лявата страна е микрофонът. Наличието на еднакви дупки от двете страни прави дизайна по-балансиран и по-приятен.
Досетих се за това малко по- късно. Благодаря все пак Smile
Цитирай
#9

Huawei P20 я няма тази опция. Странно.
Цитирай
#10

Защото няма стерео говорители. Слушалката си е само слушалка.
Цитирай
#11

(2019-01-14, 09:08:59)johny написа:  Защото няма стерео говорители. Слушалката си е само слушалка.
Явно при PRО-то са направили да може слушалката за нормалните разговори да се използва за 2-ри говорител при гледане в Тубата и пейзажен режим.Не им пречи да го портнат и за чистата 20-ка,ама нали "баткото" трябва да е по-така. Big Grin
Цитирай
#12

Някой усещал ли е пукане на високоговорителя при стартиране на клип? При мен се случва вече 6-7 пъти, не е постоянно, но го прави. Иначе като си пусна мелодията за звънене няма проблем. Тва го прави от както ъпдейтнах до 9, но едва ли ще е софтуерно. Нямам късмет с тва п20, един телефон ми замениха, а сега пак пращания...
Става въпрос за п20 про Smile
Цитирай
#13

Аз. Явно е софтуерно.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#14

Каква хубава новина  Big Grin
Цитирай
#15

Софтуерно е.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)