Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От къде мога да включа дисплея да не изгасва докато гледам телефона,целия телефон прерових не намерих такава функция

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

И аз ползвам такава функция и досега телефоните ми са нямали такава вградена. Варианта ти е да теглиш приложение ( нещо от сорта на always on) аз лично ползвам widgetsoid.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай

доста странно,ако го няма,вече всички телефони го имат от среден и нисък клас

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Аз лично не разбрах въпроса много, но ако се състои в това, докато гледаш телвфона да не се гаси дисплея, без значение зададената настройка( като старите самсунзи едно време) такава функция няма. А и честно казано не съм видял да има при други модели наскоро. Ако искаш просто дисплея да не се гаси, а да рабори докато ти го спреш, може да го направиш от настеойките на дисплея-спящ режим и го настройваш на никога.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 Lite / Huawei P9
[-] 1 потребител изказва благодарност на stiebel за това мнение:
  • stugutka
Цитирай

Здравейте от скоро съм с Huawei Mate 20 Lite . Въпросът ми е ? При загасен дисплей има ли начин да се показва часовник, ниво батерия и пропуснати брой повиквания?
Цитирай

(2019-03-22, 22:01:36)betinaa написа:  Здравейте от скоро съм с Huawei Mate 20 Lite . Въпросът ми е ? При загасен дисплей има ли начин да се показва часовник, ниво батерия и пропуснати брой повиквания?
Няма вградена такава функция. Може да пробваш с приложение от Гугъл плей.

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • betinaa
Цитирай

(2019-03-23, 07:44:03)forbidden8 написа:  Няма вградена такава функция. Може да пробваш с приложение от Гугъл плей.

Жалко, явно до закупуването на нов тел. ще съм със този немия и слепия! Отварям калъфа и нищо един черен екран. Токато се натутка да ме разпознае трядва да му се кьоря, ако съм с очила свалям. Пръстовия не винаги разпознава. Пуля се , пуля и като не ме познае айде сега пък парола. И тоз страничен бутон така ме дразни, че трябва винаги да го натискам. И с повдигане пробвах, но някой път ще го изтърва та го мятам на горе на долу. И докато разбера часа, нивото на батерията или дали някой ме е търсил той коня отиде у ряката......
Цитирай

(2019-03-23, 23:13:23)betinaa написа:  Жалко, явно до закупуването на нов тел. ще съм със този немия и слепия! Отварям калъфа и нищо един черен екран. Токато се натутка да ме разпознае трядва да му се кьоря, ако съм с очила свалям. Пръстовия не винаги разпознава. Пуля се , пуля и като не ме познае айде сега пък парола. И тоз страничен бутон така ме дразни, че трябва винаги да го натискам. И с повдигане пробвах, но някой път ще го изтърва та го мятам на горе на долу. И докато разбера часа, нивото на батерията или дали някой ме е търсил той коня отиде у ряката......
В това отношение е зле, да. И мен ме дразни, че не показва нотификациите при закл. екран. Направил съм го да дрънчи през две минути при пропуснато съобщение или известие. Тва е положението. Пробвал съм нясолко приложения обаче не работят както вградените. Що са го спестили китайците не мога си го обясня.

Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Имам следното питане, защо през слънчеви очила не виждам дисплея когато е във вертикално положение, наясно съм с ув защитата и поляризацията, но защо при същия телефон на колегата се вижда, при еднакви настройки на дисплея, просто съм изумен, нещо аз ли пропускам???
Цитирай

(2019-04-01, 13:25:19)kvel4ev написа:  Имам следното питане, защо през слънчеви очила не виждам дисплея когато е във вертикално положение, наясно съм с ув защитата и поляризацията, но защо при същия телефон на колегата се вижда, при еднакви настройки на дисплея, просто съм изумен, нещо аз ли пропускам???

С едни и съ;и очила ли гледа' екрана и на двата телефона? И при мен е съшото когато съм с поляризираните очила и на екрана ми е предпазния екран, който беше в комплекта на телефона.
Цитирай

С едни и същи очила, 2 еднакви mate 20lite, различен резултат, нямам обяснение...
Цитирай

(2019-04-01, 13:52:55)kvel4ev написа:  С едни и същи очила, 2 еднакви mate 20lite, различен резултат, нямам обяснение...

Аха ами при мен го има това но такъв е живота , като сложа нормални очила без поляризация само слънчеви всичко си се вижда
Цитирай

Това ясно, но защо при 2 еднакви телефона с едни и същи очила, на ед се вижда на др не. Дали няма някаква настройка на дисплея?
Цитирай

(2019-04-01, 14:19:47)kvel4ev написа:  Това ясно, но защо при 2 еднакви телефона с едни и същи очила, на ед се вижда на др не. Дали няма някаква настройка на дисплея?
Комфорт на очите нещо да няма включено?

Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Мне, от менюто в настройките на дисплея, всичко бе еднакво...
Цитирай

Здравейте, имам въпрос че относно тапетите на заключен екран. Преди известно време като натиснеш копчето за включване всеки път ми се показваха различни тапети, но сега ми изчезна и винаги е един и същи. Дано сте ме разбрали какво питам.
Цитирай

(2019-05-09, 17:19:55)bubo8 написа:  Здравейте, имам въпрос че относно тапетите на заключен екран. Преди известно време като натиснеш копчето за включване всеки път ми се показваха различни тапети, но сега ми изчезна и винаги е един и същи. Дано сте ме разбрали какво питам.
На заключения екран дръпни от долу на горе. Има езно бутонче като "Play". Най в ляво. Натиссаш го и тр да тръгнат пак.

Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на forbidden8 за това мнение:
  • Kambera22
Цитирай

Ето това ми се показва.

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай

(2019-05-09, 17:32:05)bubo8 написа:  Ето това ми се показва.
При мен е така[Изображение: 19fc42fd8a00ef20b19688bf486458a8.jpg]

Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Мммм интересно. Благодаря ти.
Цитирай

Здравейте 
Скоро си купих Huawey Mate 20 Lite . Става дума за изгледа на лентата с "бързи бутони за превключване" - най-отгоре на дисплея, където си включваш /изключваш WiFi , данни , местоположение и т.н. . Като го взех изгледа беше сини бутони на черен фон (сравнително дребни) и много ме кефеше ,но след няколко дена от самосебеси се промени на черни ботони на бял фон по-едри от първоначалните . Дали се актуализира някаква версия или мина към Андроид изглед ...? Мислех си да go върна към фабрични настройки ама ме е страх да не стане някакъв проблем от едно няма нищо ..?
Цитирай

(2019-09-23, 10:33:00)poeta написа:  Здравейте 
Скоро си купих Huawey Mate 20 Lite . Става дума за изгледа на лентата с "бързи бутони за превключване" - най-отгоре на дисплея, където си включваш /изключваш WiFi , данни , местоположение и т.н. . Като го взех изгледа беше сини бутони на черен фон (сравнително дребни) и много ме кефеше ,но след няколко дена от самосебеси се промени на черни ботони на бял фон по-едри от първоначалните . Дали се актуализира някаква версия или мина към Андроид изглед ...? Мислех си да go върна към фабрични настройки ама ме е страх да не стане някакъв проблем от едно няма нищо ..?
Ъпдейтнал си телефона към 9ката. На по-стария андроид (8 Орео) беше черна щората със сини бутони. Сега варианта ти е да си сложиш някоя черна тема. При андроид 9 Pie, е бяло падащото меню.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

@poeta  при вас в lite версията , няма ли я опцията за затъмняване на цветовете на потребителския интерфейс? Или искаш само въпросното меню да е тъмно, а не целия интерфейс?
[Изображение: Screenshot-20190923-221556.jpg]

Alcatel one touch idol mini 6012x ; Acer Iconia A1-830; Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro 
Цитирай

(2019-09-23, 21:24:02)OKTOPOD написа:  @poeta  при вас в lite версията , няма ли я опцията за затъмняване на цветовете на потребителския интерфейс? Или искаш само въпросното меню да е тъмно, а не целия интерфейс?
[Изображение: Screenshot-20190923-221556.jpg]
При Huawei, тая опция е налична само за амолед моделите. LCD телефоните имат само бяла тема.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)