Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi - представяне на нови продукти (10.01.2019)
#1

 
   
 Този линк е отложен за 10:30, но в момента върви някакъв стрийм тук с руски коментари:





Досега имаме представен Redmi Note 7, където основният акцент е 48 мегапикселовата камера и usb type C порт като цената на най-ниската версия е 999 Юана, което е към 150$
Snapdragon 660, 6.3" дисплей с ноч тип "капка"
цената от 150$ е за 3/32 версията
имаме също:
4/64 за 177$
и 6/64 за 206$

https://www.gsmarena.com/redmi_note_7_of...-35006.php
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus, aladin, milenvn
Цитирай
Аксесоари
#2

Звучи идеално,избиха рибата
Цитирай
#3

Ще има ли други модели днес, например про версия ? Изглежда добре, обаче нещо не ми достига.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#4

Значи про версията може да е с СД 710 поне Smile
Цитирай
#5

Ами този стрийм с руснака беше директен от китай, сега не знам какво очакваме в 10:30
Но реално Днес видях Redmi note 7, Moбилен принтер mijia и намаления на някои артикули след 11-ти януари, но не знам за кои канали.
Както и да е. След 10 минути трябва да започне редми про 2 стрийма, или поне така е кръстен
Цитирай
#6

Реално си останахме само с един модел май.
Цитирай
#7

Ще има и други модели. Всяко нещо с времето си. Няма как от първия ден да покрият всички категории. Аз ще следя развитието им защото не съм от хората които дават по една чанта пари за телефон.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#8

стига да не смяташ, че правиш компромис с нещо, взимайки по-евтин модел няма и смисъл да се дават повече пари.
Аз бих се радвал на Редми с NFC
Цитирай
#9

Да всичко е строго индивидуално, всеки сам си преценява. Ще има и Redmi с NFC мякой ден( или поне на мен така ми се иска).

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
[-] 1 потребител изказва благодарност на ss_23 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#10

Сега се сетих че всъщност xiaomi бяха анонсирали апарат с сд675 за първото тримесечие на годината.дано да е про варианта на седмицата.
Цитирай
#11

ПРО е име, което получават в Индия, така че може за там да има нещо,
Наистина очаквах повече от телефон и принтер, ама те си знаят.
Според мен искаха просто да изкарат евтин конкурент на honor v20
Цитирай
#12

За камерата някой зне ли подробности. Някъде четох че сензора е на Самсунг.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#13

Точно самсунг е:
Samsung ISOCELL Bright GM1


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ss_23
Цитирай
#14

Предвид навлизането на електронните услуги за разплащане NFC ще е задължително в близката 1 година. До няколко години ще сме забравили пластиките.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#15

Xiaomi отново избиха рибата!!  Как са постигнали тази цена и на мен не ми е ясно!! Но отново всички виждаме, че това е възможно и как останалите производители се опитват да дерат по 100 кожи от нас, потребителите!!

Пролетта ще има Ноте 7 Prо със 48 MP сензор на Sony. Причината сега да изберат сензора на самсунг е, че от този на Сони още няма наличности. Редми серията, както всички знаем се продава в десетки милиони бройки. Напълно е възможно също сензора на Самсунг да вади по-добри снимки от този на Сони, както е в момента ситуацията със Редми Ноте 5.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай
#16

Чета че след пролетния карнавал пускат про варианта с СД670
Цитирай
#17

По скоро конкурент на huawei p Smart 2019, а не на honor v 20

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#18

Поради големия интерес към новия бестселър на Xiaomi поръчките в Алиекспрес вече стартираха, а доставките тръгват от 15-ти януари! Ето и темата за покупка, където ще събираме най-добрите оферти за телефона: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=95982




Ънбоксинг на телефона, синия преливащ цвят е уникално красив  Tummenupp




[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • veso99
Цитирай
#19

То реално с този процесор може и 4K видео да записва. EIS също ако измислят няма да е зле.
Само стъкленият гръб не ми харесва. С метален нямаше нужда от протектор.
Цитирай
#20

Въпреки че няма официално обявен IP рейтинг, оказа се че новия телефон притежава доста сериозна защита от прах и вода. Всички отвори, откъдето може да проникне вода са запечатани- за сим картата, USB-C порта, 3.5 мм аудио жака, бутоните и около камерата. Има дори мембрана на високоговорителя.

Компанията също така увеличава гаранционният срок от стандартните за Китай и САЩ  12 месеца гаранция на 18 месеца, защото е уверена в изключителното качество на своите продукти!

Още инфо: https://www.gsmarena.com/redmi_note_7_is...-35045.php
https://www.gizchina.com/2019/01/12/redm...aterproof/


[Изображение: test7.jpg]


Бързо мини-ревю, включващо доста снимки, направени с камерата на телефона:



[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • cinizam
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)