Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7/Note 7 Pro с 48 MP камера- покупка, магазини и цени

в пловдив е 15.50 таксата за пощата
Цитирай
Аксесоари

Изпратиха ми поръчката след точно седмица, както бяха написали. При вас тръгнаха ли промоционалните бройки?
Цитирай

Моята от Mi Global Store вчера е изпратена (поръчана на 9 май) , но имам само предварително запазения номер за DHL, все още нямам проследяващия номер до Англия.
Цитирай

(2019-05-16, 09:16:46)magicman написа:  През януари бях поръчал 2 бр. Oukitel U 25 pro от 2 различни доставчика и двата ги обмитиха. По-бързо става ако платиш на пощата да те представлява пред митницата( около 11 лв).
Но аз искам да питам дали някой не се е поръчал Xiaomi redmi note 7 pro, не можах да намеря Global version а само Global Rom( което е различно)
Ако някой има Global Rom може ли да сподели някакави впечатления и дали има BG menu
Redmi note 7 pro няма, и няма да има глобална версия. За него има Индийски РОМ, който на практика е глобален. Търговците в Алиекспрес го предлагат с едни 30-ина лева горница.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай

(2019-05-17, 21:17:29)kyosev написа:  Redmi note 7 pro няма, и няма да има глобална версия. За него има Индийски РОМ, който на практика е глобален. Търговците в Алиекспрес го предлагат с едни 30-ина лева горница.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

за Global Rom-a  ли става въпрос?
Цитирай

note 7s на хоризонта,интересно ми е какво ще предложат понеделник.а аз тъкмо поръчах нормалната седмица Sad
Цитирай

7s трябва да е нормалната 7ца но за индия, защото тяхната няма 48мр камера
Цитирай

(2019-05-18, 13:01:24)suffer написа:  7s трябва да е нормалната 7ца но за индия, защото тяхната няма 48мр камера

Тогава за какво  им беше версия с 12мп камера.
[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай

Запълвали са ниша. Виж съответния модел от самсунг, оппо, realme по това време.. и ще си отговориш. А и по време на презентацията вероятно има и директно сравнение с някой модел, който са искали да "бият"
Цитирай

Вероятно са чистили части - 12мп.
Цитирай

Тези които имат Note 7,могат ли да споделят дали тези недостатъци, дадеи във видеото по-долу са реални
https://www.youtube.com/watch?v=tuzSciCxIeE

Някой да си е поръчал и да е получил Redmo note 7 pro Global Rom?
Цитирай

(2019-05-16, 14:00:30)milstan написа:  Моята от Mi Global Store вчера е изпратена (поръчана на 9 май) , но имам само предварително запазения номер за DHL, все още нямам проследяващия номер до Англия.

Вече е в София. Нормално 14 дни, при условие, че имаше промоция -15$.
Цитирай

Да споделя и аз за покупката си. Поръчах от Голдуей на 7 май и днес пристигна. За 16 дни не е зле при условие че беше при промоцията с 15$ отстъпка. Намах никакъв проблем с комуникацията. За доуточнение става въпрос за Pro версията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ravengard за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-05-18, 09:42:03)Wild bear написа:  note 7s на хоризонта,интересно ми е какво ще предложат понеделник.а аз тъкмо поръчах нормалната седмица Sad
Споко, абсолютно нищо ново не предложиха.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
[-] 1 потребител изказва благодарност на kyosev за това мнение:
  • Wild bear
Цитирай

Похвала за Ми глобал. Доставката oт Китай отне 5 дни. Може би най-бързата доставка от Алито. ХДЛ пастички да яде. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2019-05-27, 09:05:44)airbus написа:  Похвала за  Ми глобал. Доставката oт Китай отне 5 дни. Може би най-бързата доставка от Алито.  ХДЛ пастички да яде. Smile

Късметът явно е бил на твоя страна..  Аз чаках 15 дни само да го шипнат и още 15 доставка Smile
Цитирай

Здравейте, знаете ли за някоя промоция на Redmi Note 7ца Global с 4гб рам към момента? Kолко се чака сега за отключване на буутлоудърите?

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай

Само да напиша и тука че да внимавате с banggood.com . пратката дойде отворена-без кутията с телефона вътре,това с eu priority line през белгия.сега всички-banggood,gls i interlogistika се ослушват кой да поеме вината.да се знае.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • duscott
Цитирай

Все едно да откраднеш рамките и да оставиш ценните картини. Не е трябвало да приемате пратката.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Не съм,много ясно,за какво ми е пликче найлон за 300лв
[-] 1 потребител изказва благодарност на Wild bear за това мнение:
  • airbus
Цитирай

https://www.kimovil.com/to/special/oUwlSS - Redmi Note 7 | Global 4GB 64GB за €159 с код BG6RN764 в Bang good

и

https://www.kimovil.com/to/special/ID5X08 - Redmi Note 7 | Global 4GB 128GB за €169 с код BG6N78 в Bang good

Не съм ги тествал, но видях офертата и реших да я споделя ако някой го интересува.
Цитирай

Аз преди около два месеца си взех от бг Редми ноте 7.. 6/64 за 480 лв. явно съм дал доста повече пари, сега не знам, може да е паднала цена, ако се поръчва или купува в бг.
Но, като цяло съм много доволен, получи си всички ъпдейти, а преди това имах редми 5 плюс и от него бях много доволен.. да живее шиаоми!

Вече няколо години техни телефони ползвам и съм много доволен.. добри батерии, бързи и така нататък Smile

Редми ноте 7 - 6/64
[-] 1 потребител изказва благодарност на georev за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Хубава промоция от Емаг- черната версия, 4/64 Гб за 360 лв.: https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-redm...ction=view

Внимание: от Емаг купувайте стоки, предлагани и доставени от самите Емаг! Когато се изчерпат наличностите или смените цвета, ще ви се появат оферти от други продавачи- разни гаражни сайтчета и други подобни! Не купувайте от тях, гаранцията им е крайно съмнителна!!

Отзивите от клиентите за модела са много положителни:

"Няма по-добър телефон за такава цена. Страхотна камера - може да се инсталира Google Camera."

"Закупих 2 телефона..никакви забележки. Телефона е перфектен! Точно това което очаквах."

"Хубаво телефонче, бързичко, добра камера. Единственото е, че е малко по-широкичък и в ръката на една дама стои като тухла."


Цитирай

В bang good версията 6/64 вече е 151 евро с промо код. Не знам обаче читав ли е сайта и EU priority line дали наистина избягва митническите такси.
Цитирай

(2019-06-20, 17:49:48)eesqq написа:  В bang good версията 6/64 вече е 151 евро с промо код. Не знам обаче читав ли е сайта и EU priority line дали наистина избягва митническите такси.

Аз поръчах от тях точно с този "eu priority line" ще ви информирам в развитието.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sounders за това мнение:
  • eesqq
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)