Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7/Note 7 Pro с 48 MP камера- покупка, магазини и цени
#26

Тези ги броим за официален вносител?
Цитирай
Аксесоари
#27

Егаси цената не е мръднала и с долар.
Цитирай
#28

Нормално е да не мръдне. Само Китай и Индия са около половината човечество на планетата. Като се добави и факта, че над половината им население живее в бедност, няма как да не налазят телефон за 150 - 200 долара.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#29

Интереса към телефона е огромен. Трябва да се подготвим за факта, че може да отнеме няколко седмици или дори месец, за да тръгне цената надолу. Търговците ще се опитат всякак да осребрят големия интерес.


Цитирай
#30

При тези характеристики и очаквания съм готов да платя тази цена. Не че няма да изчакам, просто като предложение ми се вижда чудесно дори и в този начален момент.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy Note II
[-] 1 потребител изказва благодарност на jafiso за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#31

Аз ще изчакам да видя про варианта какво ще е и тъкмо цената на този ще се нормализира.може да го пуснат с по нов чип
Цитирай
#32

За тия пари по-добре pocophone  f1
Цитирай
#33

(2019-01-17, 10:30:57)jafiso написа:  При тези характеристики и очаквания съм готов да платя тази цена. Не че няма да изчакам, просто като предложение ми се вижда чудесно дори и в този начален момент.

Абсолютно си прав! Някои хора вече поръчват. От Ми Глобал сторе виждам вече са поръчани 4 бройки 3/32 и 2 бройки 4/64 ГБ от България. Общо 6 телефона до момента. Ако има съфорумник сред поръчалите- да не се крие, ами да се похвали Smile


Цитирай
#34

След месец ще ги има навсякъде това е Редми серия, произвеждат ги като хляб.
Цената ще падне, но не сега, пък и сега не препоръчвам покупка, по-добре Global Version.
Цитирай
#35

Колеги, моля да се придържаме по същество. Темата е почистена, спам мненията занапред ще бъдат изтривани, а автора им- наказван съгласно правилата на форума!


Ми глобал сторе започнаха очакваното намаление на цената с 10 долара, от 203 на 193 долара за 3/32 Гб версия и от 252 на 242 долара за 4/64 ГБ. Засега намалението е организирано с купони. Отделно дават и безплатни слушалки подарък, които лесно ще продадете за 15-20 лв. в olx, за да си намалите допълнително доставната цена на телефона. Ето и банера, с който рекламират промоцията:


[Изображение: mi-global.jpg]

Линк към офертата им:

3/32 GB: https://ru.aliexpress.com/item/Xiaomi-Re...14bb0dc2-0
4/64 GB: https://ru.aliexpress.com/item/Xiaomi-Re...14bb0dc2-1




Ъпдейт към 10.30 часа на 19.01.2019 г. :

Събитията се развиват бързо. Голдуей са първият магазин, получили реални количества от телефона:


[Изображение: HTB1-RGCta-Pvu-K1-Rjy0-Faq6x2a-VXa-G.jpg]


Съответно веднага свалят цените с по 20 долара- от 200 на 180 долара за 3/32 ГБ версия и от 250 на 230 долара за 4/64 ГБ. На страницата с офертата за телефона има голям червен надпис- Алиекспрес купон 20 долара. Натискате и получавате купона. Промоцията за купона е до края на утрешния ден- 20-ти януари, но ако някой има интерес го съветвам да се възползва още днес Smile
Ето и линкове към предложенията на Голдуей:

3/32 ГБ- https://ru.aliexpress.com/item/Xiaomi-Re...vZgevZgeJR
4/64 ГБ- https://ru.aliexpress.com/item/Xiaomi-Re...Pof9Pof9iP



Ъпдейт №2 към 12.30 часа на 19.01.2019 г.-  истинска ценова война се разгоря пред очите ни тази сутрин Smile След предложението на Голдуей  MI Global Store решиха допълнително да свалят цените до 173 долара за 3/32 ГБ версия и 223 долара за 4/64 ГБ. Да живее конкуренцията!

[Изображение: test5.jpg]


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Androivcho, Victormihov, Wild bear
Цитирай
#36

Усеща се как леко, леко и Xiaomi започват да се полакомяват... Този телефон би трябвало да струва не повече от 320 за версията с  64ГБ, ако следваме досегашния ценови дух. Така лесно се приближава до цените на Pocophone, който е доста по-добър. Май ще трябва да оставим хубавите и иновативни телефони за по 300 лева в историята.... Или ще са двугодишен модел.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Не бъркайте цените на реселърите в Алиекспрес с официалните цени на Xiaomi, които са абсолютно същите, както всяка година досега и въпреки големия брой екстри, които се появиха в Редми серията!


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer, Wild bear
Цитирай
#38

Голдуей са единственият магазин, който има реална наличност от телефона в момента. В 4pda братята руснаци вече имат пратки от него, пътуващи към тях.

Затова поръчах и аз. Така всички читатели на Андроид България ще имат възможност първи да прочетат реални впечатления от истински собственик, а колегите от форума ще могат да задават всякакви въпроси. Ще тестваме телефона с нашите оператори, качество на разговор и мрежи, ще пробваме дали безпроблемно тръгва VoLTE. Много снимки от дневна и нощна София съща са планирани.

Който е от София и има желание ще може да види на живо телефона със синия преливащ цвят- Dream Blue. Стискайте палци Голдуей по-бързо да шипнат пратката Smile


[-] 9 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus, Androivcho, iwan33, Kiridedra, mitkogdzzz, Radan Ispaneca, Rio, robokopp, Wild bear
Цитирай
#39

Доставката от 27$ с DHL заобикаля ли митница?
Цитирай
#40

Да. Но потърси банера в описанието на продукта, за да си сигурен
Цитирай
#41

(2019-01-21, 09:03:22)milenvn написа:  Голдуей са единственият магазин, който има реална наличност от телефона в момента. В 4pda братята руснаци вече имат пратки от него, пътуващи към тях.

Затова поръчах и аз. Така всички читатели на Андроид България ще имат възможност първи да прочетат реални впечатления от истински собственик, а колегите от форума ще могат да задават всякакви въпроси. Ще тестваме телефона с нашите оператори, качество на разговор и мрежи, ще пробваме дали безпроблемно тръгва VoLTE. Много снимки от дневна и нощна София съща са планирани.

Който е от София и има желание ще може да види на живо телефона със синия преливащ цвят- Dream Blue. Стискайте палци Голдуей по-бързо да шипнат пратката Smile
Може ли линк, откъдето го поръча?

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

Предполагам е от тук https://www.aliexpress.com/store/product...14710539.1

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#43

От тук поръчах: https://ru.aliexpress.com/item/Xiaomi-Re...vZgevZgeJR

Има и DHL без митница, аз обаче поръчах с обикновена поща. Времето за доставка е на практика еднакво.


Цитирай
#44

Голдуей се оказа, че нямат реални наличности от телефона. Въпреки снимката им с редица кашони с Редми Ноте 7. Два дни вече не пращат нищо и днес им писах. Отговориха, че щели да направят всичко възможно да го изпратят до края на седмицата...

Ясно е, че търсенето е огромно, но все пак. Давам им още 24 часа и ще ги заплаша, че отменям поръчката. Ако някой смята да поръчва- изчакайте. Няма смисъл в момента, само ще се ядосвате.


Цитирай
#45

В момента е само набутвация и чакане,идеалните балъци за продавачите
Цитирай
#46

Така е. Аз го поръчах с единствената идея да го тестваме тук във форума. Както и да е. Ще ви държа в течение на перипетиите  Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#47

Моя е от Xiaomi Mi Store и вече пътува. Син 4/64mb за 213$ с подарък бързо евро зарядно. Имах купони за намаление и ги използвах.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
[-] 1 потребител изказва благодарност на kyosev за това мнение:
  • Kiridedra
Цитирай
#48

(2019-01-23, 21:52:05)kyosev написа:  Моя е от Xiaomi Mi Store и вече пътува. Син 4/64mb за 213$ с подарък бързо евро зарядно. Имах купони за намаление и ги използвах.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

В оригиналната кутия с бавно зарядно ли е?
Цитирай
#49


Google Pixel 6a
Цитирай
#50

(2019-01-24, 00:45:55)airbus написа:  В оригиналната кутия с бавно зарядно ли е?

да. 2 ампера е
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)