Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7/Note 7 Pro с 48 MP камера- покупка, магазини и цени
#76

Ако не ми мине котка път, и аз би-трябвало утре да си го получа. Поръчан на 20-ти.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
[-] 3 потребители изказват благодарност на kyosev за това мнение:
  • milenvn, Wild bear, Гeoрги
Цитирай
Аксесоари
#77

Чудесно. Значи 10 дни се превръща в новият стандарт за доставка от Алиекспрес с обикновена поща Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай
#78

По-вероятно е да е поради ниското натоварване в този период.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#79

ако са сингапурски пощи - те винаги са си рекордьори, но всяка поръчка от днес нататък ще има допълнителни 14 дни забавяне, заради празниците в китай
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай
#80

И аз поръчах на 20 Януари и днес ми пристигна пратката Smile Не Ноут 7 де, друг телефон Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#81

В GSM Arena също са получили телефона за ревю: https://www.gsmarena.com/xiaomiredminote...-35291.php

Както добре знаете, офиса им е в София, поръчали са по едно и също време с мен, явно са видяли и темата за покупка.  GSM Arena, никой няма да ви се разсърди, ако посочите Андроид България като източник на информация [Изображение: smile.png]

Но стига теория на конспирациите, време е да се насоча към пощенската станция, за да взема малкото зверче в ръцете си  Tummenupp


Цитирай
#82

Появява се международна версия на телефона. Каква би била разликата?

Първото ревю е факт. https://www.devicespecifications.com/en/...iew/91b096

Не знаех, че задната камера записва в 4К. Va
Цитирай
#83

Дори и Редми Ноте 5 записва 4K видео с Open camera, това е добре известен факт Smile


Цитирай
#84

Аз с редми ноут 4 записвам 4к видео, какво остава за другите.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
[-] 1 потребител изказва благодарност на ss_23 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#85

Днес поръчах за един приятел 4/64 версия. Излезе към 206 долара или 360 лв. Не ме послуша да бъде от Голдуей и вместо това поръчахме от Ми глобал сторе. Веднага получих съобщение, че пратката ще бъде изпратена след 10 дни...

Наистина имат много поръчки за модела. Не съм виждал за друг телефон да има по няколко хиляди поръчки от магазин за един месец. Ще проява малко разбиране. Засега Smile

Ако вече сте поръчали модела, моля да гласувате в анкетата, за да може по-скоро да има собствен раздел за телефона: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=96438


Цитирай
#86

Не вижда смисъл да се плаща нещо, което не се знае дали вообще ще бъде изпратено от Китай. Наличността я няма, всичко  е по предварителна заявка. Можеха поне да напишаш, както правят другите сайтове. Имаш-пращаш, не, поръчваш и чакаш месеци.
Поръчал съм модела без да гласувам. Ще го направя когато пристигне.

Пуснах до Али оплакване от този магазин за подвеждаща информация. Белким сменят информация от "в наличност" в "предварителна заявка". Ще ни лъжат някакви жълтурковци с евтина,некачествена и облъчваща стока!
Цитирай
#87

Колеги, имам над 50 доставени телефона от Алиекспрес през последните 3 години, но такава ситуация както в момента с Ми Глобал сторе никога не е имало. Вече 7 дни от поръчката не го изпращат, а от 3 дни спряха да отговарят и на съобщенията. Това никога не се е случвало- голям, сериозен магазин да спре да отговаря. Вчера ги заплаших, че ще подам сигнал до Алиекспрес, днес им писах че ще им оставя 1 звезда рейтинг и много негативен фиидбек. Но реално няма какво да направя- ако канселирам ордера ще си получа парите след 15 работни дни, а вероятно и банката ще си удържи някакви такси. Плюс това и телефона ми трябва за мой приятел.

@airbus къде пусна оплакване до Али? Дай инфо да пусна и аз сигнал срещу тези. Никога досега не е било такова чудо...


Цитирай
#88

От този линк пуснах оплакването за Goldway https://report.aliexpress.com/health/rep...ype=search
Все още няма развитие. Четвърти ден е в processing.
Иначе на Goldway им напомних и във Фейса. Телефонът го изпратиха след 11 дни. Сега остава да пристигне и да е цял. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#89

Мерси, сега и аз ще пиша. Недопустимо е да не ми отговарят на съобщенията повече от 3 дни. Това е скандално отношение към потребителя и ще ме принуди да им дам възможно най-негативният фиидбек. Нещо, което никога досега не съм правил.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#90

Вече има глобална версия.На китайската не знам дали работи нормално по нашите ширини. Обвовява ли се?
Цитирай
#91

Работи си нормално, има и OTA ъпдейти. Няма проблеми в това отношение. Глобалната тепърва ще я обявяват, а кой знае кога ще бъде налична реално в магазните. След месец- два сигурно...


Цитирай
#92

(2019-02-26, 22:37:54)milenvn написа:  Работи си нормално, има и OTA ъпдейти. Няма проблеми в това отношение. Глобалната тепърва ще я обявяват, а кой знае кога ще бъде налична реално в магазните. След месец- два сигурно...

Дали са качили български език на телефона? Ако не, откъде ще го изтегля?
Цитирай
#93

xiaomi.eu e eдиния вариант (за който трябва отключване и умения за флашване на twrp и работа през фастбуут).

частичен превод може да се направи с more locale2 доколкото съм чел.
Най-добре да видим утре про версията на колко ще я пуснат
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#94

(2019-02-27, 13:31:51)suffer написа:  xiaomi.eu e eдиния вариант (за който трябва отключване и умения за флашване на twrp и работа през фастбуут).

частичен превод може да се направи с more locale2 доколкото съм чел.
Най-добре да видим утре про версията на колко ще я пуснат

Доста сложно и има риск. Про трябва да е с почти същата цена, или не по-висока от 20-30 долара за 1:1
Цитирай
#95

при наличието на глобален ром ще е по-добрия избор, за който не иска да прави гимнастики.
А може и да поддържа повече европейски мрежи
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#96

Знаех си че това зарядно от Голуей е китайско менте. Big Grin  Quick charger is not genuine - made not by Xiaomi. The genuine adapter costs 1,5 USD and not 15 USD, so it's just a marketing trick. Unknown charger which can kill your smartphone battery is not worth 15 USD and can be dangerous.
Цитирай
#97

(2019-02-27, 13:45:24)airbus написа:  Доста сложно и има риск. Про трябва да е с почти същата цена, или не по-висока от 20-30 долара за 1:1
При наличието на one click install twrp, какъв може да е риска? Риска е нулев, освен ако не хванеш и отрежеш кабела по време на флашването на рековерито, което трае 2-5 секунди, т.е. трябва да си много бърз с ножиците. А ромовете на шаоми.еу са най-добрите миуи ромове според мен, без значение дали телефона е глобална или китайска версия, слагаш седмичен ром и работата заспива.
[-] 1 потребител изказва благодарност на joring за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#98

Е да, но писва. Аз вече се наиграх с китайските версии, не съм имал никога проблеми, нито с флашване, нито с ромова. но дойде момент, в който искам да си извадя телефона от кутията и директно да си го ползвам. Без излишни и странични работи.
Цитирай
#99

Писах оплакване до Алиекспрес на адреса, който @airbus сподели, за което още веднъж му благодаря. След това копирах писмото и писах и на магазина, че съм пуснал сигнал срещу тях. И чудо- както не отговаряха 4 дни, след по-малко от 3 часа пристигнаха 2 съобщения, наред с шипинга на телефона...

Извода е винаги да си защитаваме интересите като клиенти!


Цитирай

Дадоха ли ти тракинг номер от UPC или само DHL-ския?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)