Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7/Note 7 Pro с 48 MP камера- покупка, магазини и цени

[Изображение: 25820676.jpg]


В Алиекспрес се появиха първите предварителни оферти за Ноте 7 Про, с голяма премиум надценка за търговците.  Предложенията са само за китайската версия 6/128 GB, цените: 280-290 долара:

https://www.aliexpress.com/store/product...2620R3E4Jv
https://www.aliexpress.com/store/product...be34PtCWzP


Разгледайте офертите само за информация, няма смисъл да се поръчва на този етап. Официалната цена на телефона е 238 долара,, а след един месец би трябвало да се появи глобалната версия, както и 4/64 GB модел.

Според постера по-долу, Note 7 Pro идва с 18W бързо зарядно стандартно в комплекта. Предстои тази информация да се потвърди и от други източници.

[Изображение: redmi-note-7-pro-china.jpg]


Цитирай
Аксесоари

В техмарт има наличен ноут 7 4/64 за 550 лв. Дано спадне цената, че ми се ще да забера един 6/128 ПРО, а по тази логика няма да е под 7 стотака.
Цитирай

в щепсела ми се видя на 519лв, но не съм гледал колко памет има...


update:
http://shtepsel.bg/Xiaomi-Redmi-Note-7-6...-Sim-Black

499

за Пловдив отиваш в магазин Вега и казваш, че си го видял на сайта за 499.
За останалите градове вероятно ще има и някаква доставка
Цитирай

Някакви купони има в AliExpress от Mi Global store. Как може да ги вземем и съответно използваме ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Отвори продукта, който искаш да купиш и ще го видиш, всичко е написано ясно и точно - най-горе в описанието.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай

Най-накрая дойде и моят телефон. Поръчах го на 08.03 от Голдуей , изпратиха го на 13.03 и днес дойде.
Учуди ме факта,че поръчах и кейс (от друг търговец, пак на 08.03) с обикновена безплатна доставка и дойде преди телефона.

LG G2 16Gb/ 4.4.2 Kit Kat
G920F 32Gb/Gold
[-] 3 потребители изказват благодарност на Kamen77 за това мнение:
  • milenvn, milstan, onyx_82
Цитирай

(2019-03-22, 16:42:04)ogibhb написа:  Отвори продукта, който искаш да купиш и ще го видиш, всичко е написано ясно и точно - най-горе в описанието.

Да, видях го, но никъде не намирам, затова питам, иначе до сега съм ползвал купони за отстъпка, но тук нещо не се получава.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Най-после Ноте 7 достигна българска земя Smile  От днес телефона е наличен в Техмарт с 2 години официална гаранция и подарък- Фитнес гривна XIAOMI MI BAND 3 Black: https://techmart.bg/product/product/deta...404/lang/1




[Изображение: 25886348.jpg]


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • onyx_82, Rad0slaw
Цитирай

Глобална версия е, предполагам? Писах им, ако го имат в Гоце Делчев утре отивам да взема един.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

При всички случаи трябва да е глобална версия!

Ще чакаме утре първи впечатления и отзиви  Tummenupp


Цитирай

Да де, ама никой не отговаря, никой не вдига  Big Grin Ще видим, обаче ще скокна утре, понеже не ми се чака още един ден за доставка, а и с гривната си е оферта.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

[-] 2 потребители изказват благодарност на Rad0slaw за това мнение:
  • Kiridedra, milenvn
Цитирай

Днес случайно го видях на телевизионна реклама, та ще трябва да го има вече навсякъде да не се излагат кифладжии и те..
А отделно цената му мисля че гони 150 евро от Китай така че 200 лв си е разлика..май.[Изображение: 741eb6174546b8919ad05e71601fedfe.jpg]

Изпратено от моят Mi A2 с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Възползвах се от офертата над мен. Телефончето е хубаво, глобална версия, премиум дизайн и усещане, хубав дисплей, ноча не е натрапчив, даже не го забелязвам и с размера веднага свикнах, даже след 2 часа като си хванах Мейзуто ми се стори като тамагочи с тези рамки. Пъргав е, за сега всичко е окей. От камерите май очаквах повече, но има и ъпдейт, който сега слагам, та се надявам нещата да вървят към по-добре. За сега това ми е впечатлението.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

Осезаем ъпгрейд ли е ако идваш от Mi5 ? Въпреки, че не е флагман, но е в пъти по-ново устройство? Какво мислите?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Дълго премислях и се колебах, днес най накрая поръчах от Goldway, 6 гигабайтовата версия, в момента доставят само с DHL с уж включени такси, да видим дали и кога ще ме огрее, че като чета коментарите по назад се съмнявам да се случат скоро нещата !

...продължавам с инфото: Order time: 04:57 Mar. 25 2019

днес сутринта 26.03, писах на Goldway, след час ми отговориха:
''Hi, your parcel is under processing
We will ship out it soon and update the tracking  information on Aliexpress
Please wait for it patiently
Cy''

...очаквам продължение...
Цитирай

Като най новият-здравейте.След задълбочено четене във форума реших да пръчам това.Въпросът ми е дали съм взел добро решение?Изискванията ми са да побира макс музика,тип MP3 и да не се товари запъва,когато се понапълни с клипчета и снимки.В момента съм с едно 4s.То си работи чудесно за моите представи,но проблема идва от там че не се обичат с Линукса.От 6 години съм с линулс и не искам да се разделям с него.Това е причината да сменя телефона.Предпочитам всичко да си е фабрично в телефона.И още,как да го разбирам това Pro ? И кое е по добрия вариант?Да забия една памет карта или да поръчам по големия вариянт?Как ще се държи процесорър,ще издържи ли?

https://www.ebay.co.uk/itm/Xiaomi-Redmi-...0005.m1851



Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-03-27, 00:57:59)batipej4o написа:  Като най новият-здравейте.След задълбочено четене във форума реших да пръчам това.Въпросът ми е дали съм взел добро решение?Изискванията ми са да побира макс музика,тип MP3 и да не се товари запъва,когато се понапълни с клипчета и снимки.В момента съм с едно 4s.То си работи чудесно за моите представи,но проблема идва от там че не се обичат с Линукса.От 6 години съм с линулс и не искам да се разделям с него.Това е причината да сменя телефона.Предпочитам всичко да си е фабрично в телефона.И още,как да го разбирам това Pro ? И кое е по добрия вариант?Да забия една памет карта или да поръчам по големия вариянт?Как ще се държи процесорър,ще издържи ли?

https://www.ebay.co.uk/itm/Xiaomi-Redmi-...0005.m1851

Здравей, до колкото сметнах версия 3/32 ти излиза 348.11 BGN, моят съвет е да избереш 4/64, нямам телефона в ръцете си (все още), но счупва всички класации по продажби, смятам че е много добър избор и съм сигурен че ще надмине очакванията ти, потърси най изгодната оферта и най надеждния доставчик.
Цитирай

Аз близо 5 години поръчвам от Ибея УКей и нямам удър под кръста.Въпросът ми е дали процесора ще издържи на по голямата версия?Или да не се напъвам?Става дума за 6/128?
Цитирай

(2019-03-27, 09:08:21)batipej4o написа:  Аз близо 5 години поръчвам от Ибея УКей и нямам удър под кръста.Въпросът ми е дали процесора ще издържи на по голямата версия?Или да не се напъвам?Става дума за 6/128?

До колкото знам, има само 6/64 и 4/128, но не мисля че процесора няма да носи този хрдуер, нека все пак изчакаме и мненията на колегите.
Цитирай

(2019-03-27, 09:08:21)batipej4o написа:  Аз близо 5 години поръчвам от Ибея УКей и нямам удър под кръста.Въпросът ми е дали процесора ще издържи на по голямата версия?Или да не се напъвам?Става дума за 6/128?

Mi note 3 е с 6/128 снапдрагон 660 и няма грижи.
Не смятам, че има нещо общо между процесора и паметта, Зависи все пак самата памет какъв тип е: EMMC или UFS и РАМ-паметта също кой ДДР е Smile
Вероятно е съобразен хардуера
Цитирай

(2019-03-25, 20:53:02)onyx_82 написа:  Дълго премислях и се колебах, днес най накрая поръчах от Goldway, 6 гигабайтовата версия, в момента доставят само с DHL с уж включени такси, да видим дали и кога ще ме огрее, че като чета коментарите по назад се съмнявам да се случат скоро нещата !

...продължавам с инфото: Order time: 04:57 Mar. 25 2019

днес сутринта 26.03, писах на Goldway, след час ми отговориха:
''Hi, your parcel is under processing
We will ship out it soon and update the tracking  information on Aliexpress
Please wait for it patiently
Cy''

...очаквам продължение...
Три дена след поръчката и няколко съобщения до Goldway, имам постъпили данни за товарителница:

Сряда, Март 27, 2019 БГ 03:05 Обслужващ офис-произход: GATWICK - TAKELEY - UK
Цитирай

И после ще питаш защо няма никакво движение по тази товарителница! Писано е в темите за другите телефони.
Цитирай

(2019-03-27, 15:51:22)milstan написа:  И после ще питаш защо няма никакво движение по тази товарителница! Писано е в темите за другите телефони.

Какво имаш предвид?
Цитирай

Може да почакаш малко повечко от очакваното, но не се притеснявай, ще дойде да 2 седмици приблизително. Сега няма голяма офанзива..... може и по-рано да дойде.
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • onyx_82
Цитирай

(2019-03-27, 21:00:05)redsys написа:  Може да почакаш малко повечко от очакваното, но не се притеснявай, ще дойде да 2 седмици приблизително. Сега няма голяма офанзива..... може и по-рано да дойде.
Значи да разбирам че фиктивно създават товарителница, за да не се откажа от поръчката и докато се чеша зад врата, търсейки вината в DHL може и да тръгне към мен ! Просто видях във фиидбеците двама българи бяха поръчали през март и бяха доволни, писали са 12-13 дни време за доставка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)