Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Счупен дисплей - загубени файлове?
#1

Здравейте , от доста време ми е счупен дисплея на моя galaxy Note 4 , и няма да го оправям никога. Обаче имам доста снимки и информация на него, някой има ли идея как да имам достъп до тях , понеже са ми важни ? Huh В паметта на телефона се намират нещата.
Цитирай
Аксесоари
#2

Изрязваш лощата част на дисплея и я обгрижваш с отвара от билки. Нека постои 16 часа , 37минути и 2 секунди. После я подлагаш на слъчева терапия за 2 дена.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#3

Забравих да отбележа, че дисплея всъщност не е счупен а не работи, първо стана лилав после почерня и не знам дали работи тъчскрийна в момента, до последно работеше.

Пробвал съм с usb към компютъра-не става.
Цитирай
#4

Ако не може да се направи някакво свързване към PC
го занеси в сервиз, там би трябвало да могат
да ти копират данните на външен носител
Цитирай
#5

(2019-01-11, 13:03:25)solo5 написа:  Ако не може да се направи някакво свързване към PC
го занеси в сервиз, там би трябвало да могат
да ти копират данните на външен носител
Казаха ми ,че не могат понеже не е позволена опцията в настройките за споделяне на файлове чрез usb. Трябва ми дисплей...
Цитирай
#6

Пробвай друг сервиз, там където си ходил явно не стават.

Ако искаш опитай сам г/д това са вариантите в първите 2 линка.

https://www.google.com/search?q=adb+andr...e&ie=UTF-8

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#7

В сервиз,който се занимава професионално с сервизна дейност,не е необходимо да е включен усб-дебъг!Това е за домашни аматьори,като нас Smile Хората си имат хардуерен флашер-закачат пациента и точат данните(или наливат,според случая) Просто устройството не е евтино и ако е някой квартален майстор или не са искали да инвестират... Smile Един съвет-спазари се първо за цената,да не те изненадат!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)