Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте! Преди около два месеца си закупих нов телефон - Alcatel 5V. От време на време пускам вградения тест на хардуера и напоследък ми дава грешка при температурата на батерията. Странното е, че тя не пада бързо и ако не го товаря всеки ден го зареждам на 5-6 дни. В началото ми даваше отметка на температура на батерията, но вече дава грешка - Х. Има ли поводи за притеснения или по-скоро вграденията тест на хардуера е недостоверен?
Цитирай
Аксесоари
#2

Доволен ли си от телефона, има ли някакви проблеми? Питам защото мисля да си взема този модел.
Цитирай
#3

(2019-05-07, 10:34:13)paliu написа:  Доволен ли си от телефона, има ли някакви проблеми? Питам защото мисля да си взема този модел.

Здравей! Доволен съм от телефона и най-вече от батерията. Рядко правя снимки (не са лоши) и го зареждам между 5 и 7 дни, защото почти не играя игри и рядко чатя от него. За сметка на това доста говоря. Доволен съм от това, че има няколко алтернативи за защита - пръстов отпечатък, парола, схема и лицево разпознаване. Никога не бих дал хиляди за прехваления айфон... и на това съм доволен! Smile Това което открих днес обаче е , че ако сложиш снимка на лицето пред телефона.. (от друго устройство) и се отключва (става дума за лицевото разпознаване).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)