Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прехвърляне на данни от стар телефон към Pocophone
#1

Привет отскоро и аз съм собственик на Pocophone и се сблъсквам със сериозно затруднение при прехвърляне на данните си от стария телефон.Бихте ли ми казали как най лесно мога да го направя.Прехвърлям от Huawei mate 10 lite.Когато прехвърлях на него архиви просто го свързвах към компютъра на който бях си записал архив, давам разархивирай и готово.2 кликвания.Тук какво ли не инсталирах и не опитвах е голяма мъка.Та бихте ли ми дали някакво просто решение на казуса.Бих бил много благодарен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталираш и на двата телефона това:
https://play.google.com/store/apps/detai...omi.midrop

Poco трябва да го има вградено в settings - additional settings - mi mover
Цитирай
#3

Опитай с AirDroid, дано свърши работа.

 
Цитирай
#4

(2019-01-11, 10:31:08)suffer написа:  Инсталираш и на двата телефона това:
https://play.google.com/store/apps/detai...omi.midrop

Poco трябва да го има вградено в settings - additional settings - mi mover
Вчера пробвах с него и прекъсваше доста връзката,сега го мъча пак.Като се прехвърля остава ли и настройките на приложенията и тн.Примерно вайбър чатове?И още един въпрос интернет ли използва за връзка. Че в момента съм само на мобилни данни и да не си ги изхабя за това само.
Цитирай
#5

ползва връзката между двете устройства само. Не ползва интернет.
Прехвърля приложения с настройки по принцип, но не съм го ползвал от много време. Трябва да са го подобрили. А ако прекъсва давай на порции
Цитирай
#6

Хм. Това не е ли вградено в Android ? Аз прехвърлях наскоро от Нексус към пиксел и си стана само със свързване на единия апарат с другия с кабел. Но стана при начално установяване на приемащия апарат.

Изпратено от моят Pixel 3 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgekodinov за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#7

С какъв кабел ги свърза?
Цитирай
#8

OTG вероятно. То няма много избор иначе
Цитирай
#9

Много добре работи Phone clone на Huawei Има го в маркета. Иначе вайбър си има вграден бекъп от настройките мисля, че го прави на гугъл драйв. Такива бекъпи имат повечето приложения потърси в тях.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)