Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola one или xiaomi mi 2 lite
#1

Здравейте колеги , прехвърлям няколко карти към Теленор в определения бюджет получавам телефон бях се спрял на Моторола уан , но консултантите ми предлагат телефона на Шаоми като по добър избор.Хардуерно и като габарити телефоните са еднакви горе долу .Имам добри впечатления от Моторола от преди ерата на Леново сега не знам как е.Шаомито за мен е пълна екзотика.Ще ви бъда благодарен за някакви препоръки.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колко е бюджета ти и на какъв план ще са картите?
Няма ли вариант да доплатиш нешто дребно о да грабнеш по-добър телефон.
Между двата предложени ти, по-добрия вариант е Mi2 lite.Но все пак взимаш lite версия.....

Изпратено от моят Pixel с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай
#3

Xiaomi Mi A2 Lite е по-добрият избор.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#4

Сравнение моторолата е с по-кофти дисплей и с по-малка батерия. Иначе идентични телефони. Да споделя за ерата на моторола , след покупката им от леново... имам мото х4, така че опитът ми е ограничен до там. Но ще кажа само, че това е първият ми телефон от над 10 години насам, който за вече над година ползване не е ходил на сервиз.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

Mi A2 Lite е определено по-добрия модел заради по-голямата батерия и по-добрия дисплей.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#6

Благодаря за съдействието, явно ще е шаомито. Избирам телефон с максимално компактни размери доколкото ги има още и що годе приличен дисплей и надежност. За моето ползване - телефония, месенджъри и уеб нямам нужда от флагман сякаш .Последните 2 и 1/2 години ползвах основно Р8 лайт и напълно ме устройваше но батерията окончателно замина. Лека вечер.
Цитирай
#7

взимай шайомито,много добро телефонче.Купих го за майка ми,но всеки ден го човъркам и ми допада много.Тя прави над 6 часа SOT за 4 дни ползване,сега има ъпдейт до андроид пай

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#8

Да батерията му е екстра


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)