Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Влага в УСБ
#1

Здравейте, днес ми изписа че има влага в усб порта телефона беше на студено след което го оставих на топло и се запоти но вече преди повече от час изсъхна обаче съобщението за влага все още стои  дали сензора сигурно има такъв се е развалил или наистина още има влага.. не виждам да е мокро там как да разбера какво се е случило.. и друг път се е изпотявал така но това съобщение не е излизало

Оправи се преди около час просто нямах възможност да пиша.. явно наистина е било влажно може би от пръста където си слагам върху усбто и не може да изсъхне бързо. Лека вечер!

Honor 90 - 12/512
Цитирай
Аксесоари
#2

Може би....Интересното е ,че моя го взимам с мен в банята а никога не съм получавал такова известие. Майка ми на S8 + често получава а тя не го мокри, изпуска го често.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

При мен е странно също, повечето пъти в които телефона е под струя вода не влиза и не пише за влага, дори и напълно потопен, изкарвам го и пак няма влага и всичко е ок. Оставя ли го на свири музика в банята и като е било задимено и след това го изкарам от банята изкарва това че е мокър порта, но на печката за 1 минута и се оправя

И говорителите също, но на тях след печката ги оправям допълнително със едно приложение и колкото и да съм го мокрил да 2 мин макс е оправен и порта и говорителите

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

[Изображение: 2k6136f6zv921.png?width=960&crop=smart&a...d2b4ea3195]
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)