Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Активиране на VoLTE
#1

За активиране на тази услуга на абонати на теленор е необходимо просто да се обадите на оператор. За А1 я няма а за абонати на Виваком нямам информация как се получава. Условие е картата да е 4G


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

А за какво точно се ползва ако не тайна. Защото мисля да взема китайски mate 20 lite на жена ми водят го maimang7 или нещо такова и пише че няма NFC и Volte. Та се чудя дали ще и липсват?

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
#3

Води се че по време на разговор. Се чува с по хубаво качество. Или както го използват в HD качество. В случая и двамата потребителя трябва да го поддържат за да може да работи самата услуга
Цитирай
#4

Честно казано разлика почти няма в качеството на разговора, но при мен от към батерия има доста разлика, защото при voLTE телефона не превключва към друг band, a си седи на 4G дори по време на разговор.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#5

За абонатите на Виваком модела е официално обявен, че се поддържа. Трябва да се актуализира софтуера до последна версия. След това от менюто се активира услугата и накрая се изпраща смс на номер 1701 с текст "START".

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай
#6

Може ли да махна написа Volte от статус бара?

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#7

Може ако спреш volte...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)