Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Порт на Google camera Pixel 3
#1

Здравейте, колеги!
Да попитам за нас дали има порт на Google camera Pixel 3? Днес гледах клип в youtube и порта го бяха сложили на Note 9, и разликата беше осезаема.
Телефона снимаше много по-добре от оригиналнато приложение на Samsung също така го гледах и на Oneplus 6 и пак имаше голяма разлика.
Цитирай
Аксесоари
#2

Имаше порт за Emui 8.0 на Mate 10 Pro. Би трябвало и за нас да пуснат скоро.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#3

Значи с порт на камерата на пиксел 3 , този телефон ще снима по хубаво , така ли да го разбирам ?
Хммм.. интересно.

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#4

gamerz7Значи с порт на камерата на пиксел 3 , този телефон ще снима по хубаво , така ли да го разбирам ?
Хммм.. интересно.



https://www.youtube.com/watch?v=A_vYBkrqAT8

Прави си сам изводите колега не че телефона не снима, а искам да пробвам да видя дали, ще има някаква разлика.
Цитирай
#5

При мейт 10 про със стоковата е по-добрп качеството. Защо не пробвате версията за мейт 10 про?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#6

Няма как да се портне камерата на Pixel 3 понеже е за една камера .. нашите устройства са с 3 Wink
Гугълската камера няма как да работи на устройства с повече от еедна камера. Ако се портне .. то тя ще работи само с една от 3-те .. както работят всички останали камера апликации. Така няма да получиш функциите, като при Pixel 3.
А камерата на Pixel-a снима много по-добре .. благодаряние на това, че самата матрица е много по-голяма и с мнохо по-големи пиксели, а не на софтуера (не че той няма значение естествено) Wink

От всички приложения които съм пробвал до сега .. вгаденото си се справя най-добре Wink

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#7

Не съм запознат с Huawei, но не мисля,че е точно така. При Samsung има две камери на гъбра и това не пречи на приложението да работи. Аз не го ползвам,че ми идва много капризно, но и на мен ми се струва,че прави по-добри снимки от стоковото приложение - все пак е Google...В момента не работи с предната камера понеже камерите на Samsung от пред не подържат RAW.
Цитирай
#8

(2019-01-14, 09:50:44)rijiq написа:  Няма как да се портне камерата на Pixel 3 понеже е за една камера .. нашите устройства са с 3 Wink
Гугълската камера няма как да работи на устройства с повече от еедна камера. Ако се портне .. то тя ще работи само с една от 3-те .. както работят всички останали камера апликации. Така няма да получиш функциите, като при Pixel 3.
А камерата на Pixel-a снима много по-добре .. благодаряние на това, че самата матрица е много по-голяма и с мнохо по-големи пиксели, а не на софтуера (не че той няма значение естествено) Wink

От всички приложения които съм пробвал до сега .. вгаденото си се справя най-добре Wink
Глупости. Портната е за Мейт 10 про а той е с две камери

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#9

Портната е до момента за Kirin 970 и телефоните с точи чипсет.
Дали някой някога ще успее да портне и за Kirin 980, това един господ знае.

Но по принцип масово портовете на gcam са за Snapdragon чипсети, разбираемо защо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)