Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Продажба на с9
#26

Никой не казва защо при мен се е получило така с батериятаSad

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Аксесоари
#27

Това е от мен за днес, мисля че не е зле, а  Smile
Ти си търси Snapdragon-а  Big Grin
[Изображение: 24940942.jpg][Изображение: 24940958.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
#28

Значи ти се радваш на тоя резултат??? Да се кефя че телефона ми избутал 5-6 часа.А бе човек на S8 8-9 часа на мобилни данни ми кара.Ще си търся естестввно.Ето и от мен ако вас тоя резултат ви удоволетворява мен не![Изображение: aae9cb46be93b7db5c71f115ab5f1c84.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#29

Явно съм прецакал батерията на моето устройство по някакъв начин..

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
#30

(2019-01-13, 22:30:31)AKG написа:  Значи ти се радваш на тоя резултат??? Да се кефя че телефона ми избутал 5-6 часа.
Твоя резултат си е идеален за малкия s9, аз даже се чудя защо се изписаха всички тези неща до сега. По-висок резултат може да изкара само някой китаец, който пък не може да ти даде нищо повече от една добра батерия.

(2019-01-13, 22:32:18)Iordannenov написа:  Явно съм прецакал батерията на моето устройство по някакъв начин..
Първо пробвай все пак с някоя друга оптимизация и тогава ако няма резултат вече може да е хардуерен проблема, но се съмнявам.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
#31

Ок аз наистина спирам, щото явно не сте ползвали качеатвени телефони...Лека вечер.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#32

Няма и да се мъча, като ти видя рег. Датата ми става ясно защо си тук.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • OliQueenBG
#33

(2019-01-13, 22:40:49)AKG написа:  Ок аз наистина спирам, щото явно не сте ползвали качеатвени телефони...Лека вечер.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Не колега, само ти си ползвал "качествени" телефони. Според мен проблема не е в телефона, а в задклавиатурното устройство. Има хора които все мрънкат и все са недоволни... няма да казвам в коя графа спадаш, но вече n-броя твои постове сами отговарят на този въпрос. Андроид флагмани ползвам от 2010-та година и повярвай ми в S9/S9+ няма нищо сбъркано, както казах и по-рано за парите си получих завършен продукт с идеално качество на изработката. Всички разбрахме, че S9-ката не ти харесва, решението е да я продадеш и ти се решава проблема. След това може да си купиш някой китайче със SD845 и 1000000000 mAh батерия и да изживееш твоята идилия, така няма да ни обременяваш с безкрайният "плач" из форума.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • milss
#34

Аз пък си мисля, че форума е точно да критикуваме слабите страни на апаратите.Все пак това е флагман и за цената си трябва да предлага доста повече от предходният модел - което не се случи.Който е имал S8 вижда, че няма абсолютно никакъв скок.И се получава така, че ако си разбил старият си апарат, купуваш новият им модел, и получаваш абсолютнл същото.В крайна сметка очакваш новият чип да е по енергоефективен, а не е.Тук ще отворя скоба- на уифи действително се държи стабилно и постигна добри резултати, но на мобилни данни е по-зле от старият ми апарат.За жалост ми се налага да използвам телефона на мобилни данни и не ме радва как топи батерията.Тоя микролаг при работа с телефона може да се дължи на самсунг експириънс, някой може да не го забелязват.Лесно се оправя със намаляне на скороста на анимациите, но е факт, че при старият им модел е по-незабележим.При айфон например анимацията е много по-тежка- но когато тестваме отключване, било със пръстов или ирис S9 е много бавен, и не защото е по-бавен телефона, а защото лагва.И когато махнем анимациите-воала диближава скороста на отключване на айфона.Същото важи и при мултитаскинг,при завъртане на екрана и т.н.Е не трябваше ли новият модел да е по-добър?Очаквал съм нещо от Самсунг, а получавам същото, затова ще ги критикувам.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#35

Това е при мен.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galasy S23 Ultra
#36

Понеже темата е "да си продам S9", може да се перефразира в минусите и плюсовете на апарата и защо искам да го продам.В този ред на мисли сега мога да изброя и плюсовете спрямо конкуренцията и предходни модели.Първия и очебиен плюс е скороста на 4G .Брутален скок- на S8 със същата карта около 70mbps, на тоя 150(качвам снимка).Втори плюс -стерео говорители, като звука не е кой знае какво от горния говорител.Това е в най-общи линии.[Изображение: a3941ba9fbfdc268fc0af127d41db1d1.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#37

(2019-01-14, 08:35:22)OliQueenBG написа:  Не колега, само ти си ползвал "качествени" телефони. Според мен проблема не е в телефона, а в задклавиатурното устройство. Има хора които все мрънкат и все са недоволни... няма да казвам в коя графа спадаш, но вече n-броя твои постове сами отговарят на този въпрос. Андроид флагмани ползвам от 2010-та година и повярвай ми в S9/S9+ няма нищо сбъркано, както казах и по-рано за парите си получих завършен продукт с идеално качество на изработката. Всички разбрахме, че S9-ката не ти харесва, решението е да я продадеш и ти се решава проблема. След това може да си купиш някой китайче със SD845 и 1000000000 mAh батерия и да изживееш твоята идилия, така няма да ни обременяваш с безкрайният "плач" из форума.

Много правилно казано. Поздравления  Smile.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sawmv за това мнение:
  • OliQueenBG
#38

Защо не се преместите в темите за лични впечатления, ако няма си направете.
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • OliQueenBG
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)