Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

(2019-05-24, 20:48:42)btonevvv написа:  milenvn след като въведа кода ми изписва enable ,но в менюто нищо не се показва

След като въведеш кода, за кратко трябва да ти изпише на екрана: "VoLTE carier check was disabled".

Ако ти е изписало enable, въведи кода отново, за да изпише горното съобщение. След това в настройки- мобилни мрежи, намери плъзгача за VoLTE и се увери, че е включен.


Аксесоари

Едно такова питане: телефонът е на щерчето, но аз съм сисадмина, от Гугъл акаунта има 5 контакта а от облака на МИ 15 и не мога да ги синхронизирам, така че да показва 15 гугълски, без Вайбъри и така... Къде бъркам?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

От контакти даваш да се виждат всички,после една синхронизация с гугъл акаунта и трябва да си ги качил вече там.после може да отметнеш ненужните сървъри.

Още едно въпросче относно системни актуализации на приложения. Преди циклеше на музаикалния плеър, сега Браузър стига до 25% ъпдейт и си седи така вече 3та седмица?.. Чистих му всичко де що може да се почиства...

@WiLD bear тази синхронизация с Гугъл къде да я търся?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

Настройки,профили,гугъл,контакти,синхрон

(2019-05-25, 17:46:14)Wild bear написа:  Настройки,профили,гугъл,контакти,синхрон

Упорито отказва да се синкне...  както и ъпдейта на браузъра.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

Имате ли тъмна тема и как се  настройва?Аз съм с глобална версия и нямам опция за меню бяло на черно ,а като че ли в европейската има,или бъркам нещо?

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro

На 10.3.3.0 има тъмна тема. Влизаш в настройки-дисплей.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.

Някои ползвал ли е смарт часовник,интересува ме дали като е свързан с телефона показва като звъни някои и на часовника ?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

  • Аз ползвам ми банд2 и ми изписва,но за другите не знем как е. 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kiridedra за това мнение:
  • amica

Аз ползвам Ми Банд 3 и успях да настроя като звъни някой да ми показва чрез вибриране. Други нотификации не можах да настроя, а и не знам може ли. Ако някой знае, нека да сподели.
[-] 1 потребител изказва благодарност на majpetkov за това мнение:
  • amica

могат да се настроят нотификации от всичките приложения.
Само трябва да се даде на mi fit достъп до нотификациите (settings-additional settings - privacy - notification access)
и през ми фит да се включат приложенията, от които се искат известия
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ronnie72

В ми фит имам само една отметка за получаване на известия, не мога да избирам от кои приложения да ги получавам.

Аз съм настроил настроил всички известия на ми банд 3 през mi bandage.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.

(2019-05-29, 08:14:52)majpetkov написа:  В ми фит имам само една отметка за получаване на известия, не мога да избирам от кои приложения да ги получавам.

aми дай снимка - там където си пуснал за получаване на известия вероятно има и опция със списък от приложения, които трябва да си избереш

      Това е.

не си на правилното място Wink
Трябва от профил да натиснеш на гривната и там има и настройки откъдето да направиш да ти излизат обажданията, смс-и, аларми, известия за приложения и т.н.
Това, което ти си включил е да ти седи известие, че гривната е закачена
[-] 4 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • amica, majpetkov, ronnie72, Wild bear

Отключих си телефона и се чудя с какво да го подхващам. Доколкото разбирам няма девелоъпрски ром за модела? Някой може ли да разясни? А в  miui.eu виждам Redmi note 7 в списъка с устройства в последния седмичен 9.5.23? Може ли да му се сложи? Ако може да обясните, че до скоро бях с Rn5 и с новия не съм наясно какво може да му се сложи и какво не може. Благодаря!

[Изображение: dsf.jpg]

слагай нещо чисто,не се занимавай с този бъгав миуи

Само дето чистите в момента са супер нечитави Smile

Цитат от 4pda: "Вроде победил датчик приближения.
В инженерном меню *#*#6484#*#* находим 27.Proximity sensor
При приближении ладони к фронтальной камере должен показывать "0".
У меня всегда показывал "5", калиброваться не хотел.
Нажал Error, вышел и зашел в инженерное меню, случилось чудо -- от калибровался.'"
Някой пробвал ли е? И кое е това "инженерно меню"?

Набираш горния код за вход в менюто. Като телефонен номер.
П.П. Заедно със звездичките и решетките: *#*#6484#*#*
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • majpetkov

(2019-05-30, 13:04:31)milenorcev написа:  Само дето чистите в момента са супер нечитави Smile

А колко от тях пробва че стигна до този извод,нека позная-нула.или може би говориш за андроид Q?!?

До този извод съм стигнал ползвайки много чисти къстъми на телефони Шайоми, при това официални релийзи. Не можеш да ме убедиш, че няколкото чисти къстъма за този модел, при това неофициални релийзи са по- малко бъгави от стабилния MIUI ром. Срещнах доста проблеми в xiaomi.eu седмичен, какво остава за неофициален чист андроид.

Не мога да се разбера с TWRP? Пробвах с неофициалното от XDA но не тръгва изобщо. Инсталирам по познатия начин? Някой да е инсталирал успешно и от къде точно/какво е свалил. Ако може да помагате. Благодаря!

[Изображение: dsf.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)