Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

(2019-10-13, 20:05:42)hazART написа:  Телефона за тази цена, няма как да не го вземеш. Няма телефони без проблеми, а и се произвеждат в големи количества, та няма как някои да нямат проблеми. Като цяло телефона си заслужава. Няма по-голямо съотношение спрямо цената и качество, който друг телефон да ти го предложи.
Мерси,е взех го и аз се присъединих към клуба.
Засега не мога да кажа нищо лошо за телефона,даже цената дойде към 220 лв.
Но за тези пари каквито и леки flaws да има е общо взето все тая,то храната и памперсите на детето за две седмици ми излизат толкова пари.
Нямам право да се оплаквам,не е флагман не мид-рейндж флагман.
След проведени един след друг 20 разговора не забелязах да има някакъв проблем с проксимитито,ама и да има голямо чудо.
Така както го виждам аз си е оувърклокнат Ноут 5,екрана не знам защо ми се струва по-добър.
Прави една идея по добри снимки.
Играта която играя върви пак една идея по плавно,може да е внушение.
С ноча свикнах даже вече не забелязвам че е там.
Нотификационния лед долъ в ъгъла не ме притеснява,с МиБанд съм ако има нещо го виждам там.
Ако някой се двоуми като мен за покупка,няма смисъл,телефончето е идеално. За хеговия ценови диапазон надали има нещо по-добро(тук може да се поспори  но е безсмислено). Redmi Note 7=Win.
[-] 1 потребител изказва благодарност на BaneU за това мнение:
  • milenvn
Аксесоари

Тази, сутрин се е ъпнал музикалния плеъе. Има опция за рязане на рингтон. Или просто аз сега я забелязва. За човек като мен който обича често да сменя рингтончетата е супер. Гадното е, че не може да се задават рингтонове на контакти.
Дойде ми бъмпера от китайците и съм доволен. На екрана сложих в едно, магазинче някакъв 5D протектор за 20 кинта, че този от китайците незнам, кога ще дойде. [Изображение: 32f56a3e2f165853975ad0a80976bb13.jpg][Изображение: 9dfb4b6e8186fc1fadbae9de2777eb5d.jpg][Изображение: 44567f596c1a3c7a5cf76f0fef474272.jpg]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

(2019-10-15, 05:36:23)zlobich написа:  Тази, сутрин се е ъпнал музикалния плеъе. Има опция за рязане на рингтон. Или просто аз сега я забелязва. За човек като мен който обича често да сменя рингтончетата е супер. Гадното е, че не може да се задават рингтонове на контакти.
Дойде ми бъмпера от китайците и съм доволен. На екрана сложих в едно, магазинче някакъв 5D протектор за 20 кинта, че този от китайците незнам, кога ще дойде.

Кой ти каза, че не може мелодия за контакт? Може си.

Poco F3

(2019-10-15, 07:32:13)trifon81 написа:  Кой ти каза, че не може мелодия за контакт? Може си.
Не ми позволява, директно задава като рингтон. Може ли да кажеш как се задава на контакт?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

(2019-10-15, 08:04:45)zlobich написа:  Не ми позволява, директно задава като рингтон. Може ли да кажеш как се задава на контакт?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
След като отвориш профила на даден абонат в указателя има "Мелодия по подразбиране". Натискаш на нея и ти отваря за избор на файл.

Poco F3

Има една функция, която прави телефона без звук всяка вечер в 22:30, как да я махна? Не видях в менютата.

Влизаш в настройки->звук и вибрация,опцията най-горе >режим не безпокойте.Там като кликнеш,опцията за вкл/изкл. на графика е най-долу.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gravedigger за това мнение:
  • dragozow

Забелязах странна аномалия.
Рестартирам телефона и уоупейпъра на заключен екран който съм задал изчезва. Стартира с този по подразбиране. Някой сблъсквал ли се е с този проблем? Не е болка за умиране, но ако има оправяне кажете?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Вероятно някакъв кеш се е изчистил.
От всеки път ли става?

Всеки път при рестарт.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Това е странно.
Как точно правиш рестарта, ако не е тайна?

С бутона за включване. Избирам опцията за рестарт. След като изгрее тапета на заключения екран е по подразбиране.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

При мен на Mi 9T e същата история. Не е активирана опция за смяна на wallpaper. Не е болка за умиране, но е странно.


Деинсталирайте приложението за wallpaper, не се сещам как се казваше круизаде нещо си беше.
И проблема се решава

Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

Samsung Galaxy S I9000 + 32 GB Samsung Micro SDHC Class 10+
Google Nexus S (Stock Jelly Bean 4.1.2 ) + Galaxy Nexus I9250 (Stock Jelly Bean 4.3 ) 16GB

(2019-10-25, 09:51:07)tivanov96 написа:  При мен на Mi 9T e същата история. Не е активирана опция за смяна на wallpaper. Не е болка за умиране, но е странно.
Опитай със смяна на региона, ако има такава опция. Например - Индия.

 

Аз ползвам вградените тапети, бвз външни приложения.

Иначе за региона - смених го точно на Индия преди седмица и след няма и 5 минути беше сменено на това, което e по подразбиране. Беше си изключена отново опцията за въртене и смяна на тапети. Ще караме така и това е. По-добре картинките да са "проблемът", отколкото нещо друго.


регион Индия освен да напълни телефона със спам няма никакво друго приложение.
wallpaper carousel гледайте да го забраните или деинсталирате, а ако искате теми или лицево отключване сменайте на hong kong.
русия и индия променят супер много неща, включително в браузъра и добавят ненужни, локализирани приложения

Колеги, това значи ли, че доставката с DHL е безплатна? Ако е така, защо като избера доставка с DHL ми я таксува?
Благодаря!
[Изображение: 8c2d70f4bba698e9a65accf12f1df97a.jpg]

Избери я и ще видиш колко струва

Това е само реклама, която ти предлагат ЕУ доставка на съответната цена.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











(2019-10-24, 13:24:18)zlobich написа:  Забелязах странна аномалия.
Рестартирам телефона и уоупейпъра на заключен екран който съм задал изчезва. Стартира с този по подразбиране. Някой сблъсквал ли се е с този проблем? Не е болка за умиране, но ако има оправяне кажете?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

И при мен е така с RN 7. Но рестартирам супер рядко. С новия ъпдейт може и да се оправи!

(2019-10-25, 15:23:55)predator_v_bg написа:  Колеги, това значи ли, че доставката с DHL е безплатна? Ако е така, защо като избера доставка с DHL ми я таксува?
Благодаря!
[Изображение: 8c2d70f4bba698e9a65accf12f1df97a.jpg]

Това значи, че нямаш митница при поръчка от тях с DHL. А не че самият DHL ти е безплатен.


Добър вечер
Случвало ли ви са "дългия скриин шот" да мръдне само 2 мм и да спре и от какво зависи.От 3 пъти кога ми се е налагало само веднъж го направи до ктдето искам.

Redmi note 7 4/64

Не работи за всички приложения доколкото знам.


Я кажете свери ли ви се автоматично часовника днес?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)