Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси
#76

Може би ще пускат официален глбален модел,а това си е за китай Smile
Аксесоари
#77

глобалната версия ще бъде оповестена на 28ми в Индия.
Тогава ще се види дали е същия хардуер и дали този NOTE 7 ще си остане само с китайски ром(което не пречи при наличието на xiaomi.eu)
#78

Знаете ли какви са стойностите на радиация при Ноте 7?
#79

(2019-02-17, 11:25:29)suffer написа:  глобалната версия ще бъде оповестена на 28ми в Индия.
Тогава ще се види дали е същия хардуер и дали този NOTE 7 ще си остане само с китайски ром(което не пречи при наличието на xiaomi.eu)

Нямам търпение, скоро взех 5-цата, но може би моментално бих взел 7 глобална с 6/128. Понежене следя новините около модела, да ви питам - дали се очаква такава?

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
#80

100%.
Иначе защо да го пускат 2 пъти само за Китай Smile
Щом обявяват в Индия обикновено се отнася и за глобалния пазар ( с малки изключения )
#81

Вече пуснаха Global Version в Aliexpress от Mi Global Store Visslar Дали ако се поръча ще има забавяне?
#82

при условие, че на 28ми ще се разбере кога ще е достъпен модела ... минимум 6 дни ще се чака за нищо
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • marian
#83

Съмнява ме дали това наистина е глобална версия, или просто са флашнали глобален ром върху китайската версия. Пиши им едно запитване.


#84

те ако го флашваха щеше да го има наличен за сваляне и за нас
#85

На снимките от закупилите вече , зарядното е китайско с преходник..... Най-новите снимки обаче са от 20.02. Дано тази е нова доставка, а не преработена.
#86

Имало е случаи магазините да имат достъп до официалният ром преди нас. По неведоми пътища...

Най-сигурно е да ги пита с какво зарядно е в комплекта. Ако кажат китайско- ясна работата. Трябва да е европейски стандарт- без преходник. Не виждам също в останалите магазини да е отбелязана налична глобална версия.


#87

Глобална версия на Pre-sale е, ама кой да чете описанието в обявата.... И Eternal и Xiaomi MC също имат глобалната на при-сейл, не са само ми глобъл стор.
#88

Уффф ..... кой да чете толкова Smile
#89

Така де, не е налична в момента. Пуснали са описанието в обявата, а кога ще имат реално налични- никой не може да каже.

Колегата питаше дали да поръчва в момента. Краткият отговор- не. Следи обявата за глобална версия на Голдуей. Те когато имат реална наличност пускат снимка с кутиите на телефоните.


#90

Goldway  дори нямат налична китайска версия 4/64. Кутиите са за монтаж.
#91

Официално потвърдено Pro версията е с Snapdragon 675 и Soni imx 586. Остава и цената да разберем.
#92

Според мен ще е с 25-40дол по скъп,ще видим.
#93

Глобалната гаранция  важи ли за България? Къде могат да се видят условията?

   
#94

След 28ми ще се знае
#95

Кога ще излезе на Български пазар про версията. Днес ходих в технотата,но и те не знаят

Asus Memo Pad HD7 син - Android v4.2.2  - 24 ГБ
Xiaomi Redmi Note 5 4/64
#96

Goldway имат леко намаление от десетина долара на Нот 7. Не важи за фалшивата оферта с бързото зарядно, която не изпращат вече 10 ден. Bu



[Изображение: HTB1OJI1bjnuK1RkSmFPq6AuzFXa2.jpg]
#97

(2019-02-24, 14:02:06)airbus написа:  Глобалната гаранция  важи ли за България? Къде могат да се видят условията?

 Гаранцията важи само за магазина от където си го закупил. Ако е от Китай връща го там и чакаш ли чакаш, а и трябва да го пращаш без батерия, ако не намериш канали през друга страна нечленка на Европейския Съюз
#98

28-ми ще я обяват в Индия и глобално и ще кажат дати.
Не бързай.
А нашите(от вносителя солитрон и техно веригите) по стар навик ще завишат цените, за да струва колкото по-нисък клас Нокиа, Хуауей, Самсунг и т.н. Операторите също са ме смущавали с оферти от рода - Redmi note 6 с договор на 600лв...
#99

Е това предполагам с голяма отстъпка. Много са щедри, няма начин да не те задържат като клиент с такава изгодна оферта. ,?

ми той щото прилича на 1+6 и нали беше 529 евро за нашите ширини, така че лесно могат да му го пробутат
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)