Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

Аз моите протектор и калъф ги поръчах от АлиЕкспрес. Протекторът е матов - нямам никакви пръстови отпечатъци по време на ползване, а калъфът е малко по-висок, за да предпазва и камерата. Много съм доволен. Използвам ги почти откакто получих телефона Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на delikanli за това мнение:
  • Tuzarka
Аксесоари

Днес дойде ъпдейт на лаунчера. Като се отключи с пръстовия отпечатък иконите са анимирани и изкачат от бекграунда.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Голяма простотия е този ъпдейт. И на моя телефон дойде този ъпдейт и сега телефонът създава чувството, че по-бавен. Като стар Айфон.

(2019-12-09, 17:48:29)zlobich написа:  Днес дойде ъпдейт на лаунчера. Като се отключи с пръстовия отпечатък иконите са анимирани и изкачат от бекграунда.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Коя версия ти е лаунчъра, моята е 4,14,1360 но не съм забелязал иконите да са анимирани

Това е. [Изображение: 294b647c052b1de491d3076e31af1601.jpg]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Понеже имаше някои, които питаха кой регион е най-добър. Ето едно клипче с пояснения за всеки един регион. Тук показват предимствата, които дава всеки регион.
https://www.youtube.com/watch?v=NFiUD3ho4wE&t=14s

Poco F3
[-] 3 потребители изказват благодарност на trifon81 за това мнение:
  • ronnie72, suffer, Tuzarka

За ползите от смяната на регионите не знам, но пък коментарите отдолу са един път!!! Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • suffer

Някой знае ли може ли телефона да се свърже към телевизора чрез кабел и евентуално с какъв кабел

Не разбирам защо толкова много ми дърпа от моб. интернет. Днеска за малко съм влязъл в инстаграм и малко по късно разбирам, че имам изразходени 185 мб. само от него. Може и от други приложения да си дърпа знам ли.

(2019-12-11, 22:49:04)clev написа:  Не разбирам защо толкова много ми дърпа от моб. интернет. Днеска за малко съм влязъл в инстаграм и малко по късно разбирам, че имам изразходени 185 мб. само от него. Може и от други приложения да си дърпа знам ли.
Нямаш ли подобна статистика, горе в щората изписва изразходваното при мен на Ми 9т.


Прикачени файлове Миниатюри
   


(2019-12-11, 21:57:19)esil2 написа:  Някой знае ли може ли телефона да се свърже към телевизора чрез кабел и евентуално с какъв кабел

Може би с нещо такова

https://www.ebay.co.uk/itm/USB-Type-C-to...2694162354

(2019-12-11, 23:54:16)izibizi написа:  Може би с нещо такова

https://www.ebay.co.uk/itm/USB-Type-C-to...2694162354
Пробвал ли си колега дали става, че не ми се купува на сляпо

(2019-12-11, 21:57:19)esil2 написа:  Някой знае ли може ли телефона да се свърже към телевизора чрез кабел и евентуално с какъв кабел
За какво искаш да го ползваш . Ако искаш да го копираш в реално време не може , не поддържа MHL .
Телевизора също трябва да поддържа MHL .

(2019-12-12, 15:25:38)sleeper написа:  За какво искаш да го ползваш . Ако искаш да го копираш в реално време не може , не поддържа MHL .
Телевизора също трябва да поддържа MHL .
Благодаря за информацията, явно няма да стане

Колеги кажете как да спра звука само на Месинджъра....опитах всичко не става и не става

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5

(2019-12-13, 14:14:18)btonevvv написа:  Колеги кажете как да спра звука само на Месинджъра....опитах всичко не става и не става
Като отвориш месинджера, цъкаш си на снимката > Notifications & Sounds > Ringtone > None.
Пердполагам така ще стане  Big Grin

Redmi Note 4 3/32 > Redmi Note 7 6/64Redmi Note 10 Pro 6/128 > Redmi Note 12 Pro 12/256

(2019-12-13, 14:14:18)btonevvv написа:  Колеги кажете как да спра звука само на Месинджъра....опитах всичко не става и не става
От телефона настройки известия намираш месенджера и му даваш какво искаш да виждаш и чуваш.
Това от телефона известия намираш месенджера ......


Прикачени файлове Миниатюри
   

Redmi note 7 4/64
[-] 1 потребител изказва благодарност на bimmer7805 за това мнение:
  • amica

Може ли някой да каже как се справя с известията от OLX.
Всичко е активирано, от приложението и от телефона.
Деинсталирах и инсталирах отново и пак така
Когато го отворя (OLX) чак тогава идват.
Дали повредата е само при мен, или и при вас е така ?

(2019-12-20, 13:39:30)izibizi написа:  Може ли някой да каже как се справя с известията от OLX.
Всичко е активирано, от приложението и от телефона.
Деинсталирах и инсталирах отново и пак така
Когато го отворя (OLX) чак тогава идват.
Дали повредата е само при мен, или и при вас е така ?
И аз имах същия проблем и писах на разработчиците. Благодарение на тях решх проблема. Задай тези настройки, както на снимката:

[Изображение: tljYe1m.jpg]

Poco F3

То при мен си е така

[attachment=27748 написа:trifon81 pid='1595645' dateline='1576843678']И аз имах същия проблем и писах на разработчиците. Благодарение на тях решх проблема. Задай тези настройки, както на снимката:



[Изображение: tljYe1m.jpg]

Явно проблема е някъде при мен


Прикачени файлове Миниатюри
   

(2019-12-20, 14:40:51)izibizi написа:  То при мен си е така


Явно проблема е някъде при мен
А при известията всичко ли си включил?  

[Изображение: 9i0Ej6I.jpg]

[Изображение: 569Ole0.jpg]

[Изображение: juoCzLw.jpg]
Ще добавя и какво ми отговориха точно от поддръжката на приложението, ако не се оправи се свържете с тях. 

Ако имате проблем с нотификациите, Ви съветваме да актуализирате версията на мобилното приложение до последната налична или да го преинсталирате оттук - https://www.olx.bg/mobileapps/.

Уверете се, че режимът за пестене на батерия (battery saver mode off) е изключен. Проверете дали настройките за получаване на известия на Вашето устройство са включени.

Също така ще Ви помолим да проверите дали мобилното приложение е на background режим. Проверката можете да направите по следния начин:

1. Отидете на Настройки/ Settings.
2. Потърсете опцията Battery > Battery optimisation.
3. Намерете ОLX сред приложенията.
4. Натиснете иконата и изберете опцията "Don't optimize".
5. Запаметете промяната като натиснете бутона "Done".

Poco F3

Всичко е включено без лед индикатора.
Останалото ще прегледам довечера и ще пиша.
За сега ти благодаря за помощта.
Версията на OLX 4.58.3 от 09.12.2019

Ето какво се задава
https://www.techindeep.com/miui-11-1-is-...ture-52008

Poco F3

(2019-12-20, 15:08:17)trifon81 написа:  А при известията всичко ли си включил?  

Включих и лед индикатора пък ще видим.
Весели празници на всички ?

Здравейте.
Ползвам телефона от няколко месеца и съм доста доволен, но имам следния странен проблем с него.
Освен в приложението на YouTube навсякъде когато и да се опитам да усия/намаля звука, бутона намалява обажданията, вместо звука, който звучи в момента.
Доста изнервящо е и неприятно...
Весели Празници!!!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 37 гост(и)