Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

Ще рече, че твоят телефон е партида специално за Европа. На практика си е глобална версия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • pepuncho
Аксесоари

След ъпдейта забелязвам, че батерията държи супер много.. преди, първите 10% падаха бързо.

Редми ноте 7 - 6/64

Третата цифра в комбинацията в случая няма значение.в някои случаи китайска и глобална никога не съвпадат по третата цифра от ром-а.

Здравейте , да не са спрели ъпдейта , вчера излизаше , днес го няма.

При наличие на бъгове просто си спира актуализацията до премахване на последните.

 

(2019-05-01, 19:01:00)goroburgas написа:  И на 10.3.2.0 европейската, има добавена опция за 48 мгп. Има и "скрий прореза", ако на някой не му харесва ноча.

Къде е настройката за "скрий прореза" и как да изкарам youtube на цял екран?

Настройки - Показване на цял екран, горе е 'Скрий прореза', от долу е 'Режим цял екран'.

Някой има ли с фаст чарджър да каже как се зарежда с него ?

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5

Да ти кажа нямаше много разлика от стандартното зарядно в кутията. Има-няма 10-15 минути по-бързо зареждане от 0 до 100%.

Идеята на бързото зарядно е да ти зареди до 40-60%, когато нямаш достатъчно време.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

(2019-05-03, 17:39:59)gurcayy написа:  Идеята на бързото зарядно е да ти зареди до 40-60%, когато нямаш достатъчно време.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Точно. Половин час от 30 до 60% е доста време. Процент на минута. Какво му е бързото. Цялото зареждане беше по спомен към 1 час и 40-50 мунути

Както и да скъси живота на батерията ти, ако го ползваш достатъчно дълго.

 

Последното е пълна глупост. Зареждам телефона си от подписа вече година само и единственото със супер зарядно и батерията ми държи ксто първия ден.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на gurcayy за това мнение:
  • milenvn, ronnie72

(2019-05-03, 17:26:54)airbus написа:  Да ти кажа нямаше много разлика от стандартното зарядно  в кутията. Има-няма 10-15 минути по-бързо зареждане от 0 до 100%.

От къде си го купил това зарядно

(2019-05-03, 18:09:50)gurcayy написа:  Последното е пълна глупост. Зареждам телефона си от подписа вече година само и единственото със супер зарядно и батерията ми държи ксто първия ден.
И понеже батерията "ти държи като първия ден", смяташ, че си прав и мнението на другите тук е глупост, понеже не съвпада с твоето ли? Ами доста има теми по въпроса, например тук или тук или тук

 

Какво значение има дали ще му съкрати живота на батерията, като ще го смени след 2 години някъде. Докато се мисли как да се опази батерията, толкова други важни неща могат да се свършат, а и не ви ли идва изнервящо да се чудите с кое зарядно да заредите телефона, като в комплекта има такова с опция за бързо зареждане. Какво по-добро решение има от това.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Като гледам в интернет също няма разлика между стандартното и фаст зарядното... Незнам тогава, защо го водят че поддържа fast charging..доста си е изнервящо да се зарежда 2 часа

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5

(2019-04-12, 18:44:10)delikanli написа:  Моля някой да помогне с нотификациите:

Пишат ми по Viber/WhatsApp, появяват се push up notification и иконка, но след 1 секунда иконката изчезва и се показва часовникът. Дал съм всякакви разрешения на тези приложения.

Ето решение, с което известията да останат видими в лентата на състоянието.

https://www.xda-developers.com/notch-not...hones/amp/
[-] 1 потребител изказва благодарност на spartan за това мнение:
  • suffer

Здравейте от вчера си вземах и аз Note 7 но във фейсбука днеска исках да кача снимки но не могат се качат преди имах самсунг и си ги качваше без проблем,сега ми изписва error някой имал ли е такава случка мерси.

(2019-05-16, 13:35:11)spartan написа:  Ето решение, с което известията да останат видими в лентата на състоянието.

https://www.xda-developers.com/notch-not...hones/amp/

Колега би ли разяснил нещата, не всеки е на ти с английския

(2019-05-18, 16:23:34)dian_vt написа:  Здравейте от вчера си вземах и аз Note 7 но във фейсбука днеска исках да кача снимки но не могат се качат преди имах самсунг и си ги качваше без проблем,сега ми изписва error някой имал ли е такава случка мерси.

Без проблем качвам снимки във фейса. За да намериш къде е проблема- първо направи ъпдейт на фейсбук приложението (много е бъгаво). Увери се, че имаш нет на телефона. Ако проблема продължава, напиши точните стъпки, които правиш и дай скрииншот на екрана, където ти показва грешка. Скрииншот се прави със задържане едновременно на бутона за намаляване на звука и пауър бутона.


https://www.youtube.com/watch?v=tuzSciCxIeE
Това вярно ли е?

Здравейте всички.Идвам от Хонър 8 лайт и имам чувството че съм се качил от влак на самолет.Не че Хонъра не ми харесваше,просто дойде време за ъпгрейд и след доста мислене и гледане на ревюта и четене във форума взех решение,че новият ми телефон ще бъде точно този.Реално всеки телефон от средния клас би ми харесал,понеже претенциите ми не са никак големи.За мен е важно телефона да ми е удобен,да мисли бързо,батерията му да държи един ден(или поне 12 часа),да не е скъп,понеже ходи на работа по стълбове и покриви и риска да бъде изпуснат не е малък.Всичко друго,което е в повече е добре дошло.За този телефон тук мога да кажа само хубави неща,както и да благодаря на съфорумците за подробните описания за възможностите на устройството.Все още ми е малко трудно да преодолея скока от EMUI на MIUI но,ако имам някакви затруднения,с ваша помощ надявам се всичко ще си дойде на мястото.Андроида вече не какъвто беше.Помня го още като беше поничка и еклер .... с едно LG Optimus ..... Еееееех какви времена бяха тогава.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
[-] 2 потребители изказват благодарност на Gravedigger за това мнение:
  • milenvn, suffer

Честито ново телефонче, колега! Добре дошъл на борда на Xiaomi. Пожелавам само приятни емоции с него  Storstark


(2019-05-20, 18:24:45)milenvn написа:  Честито ново телефонче, колега! Добре дошъл на борда на Xiaomi. Пожелавам само приятни емоции с него  Storstark
Благодаря!Двойното почукване по екрана за отключване ми е много удобна функция с която бях свикнал още от един алкател айдъл 3 но,въпросът ми е дали има възможност да се покаже на началния екран и бутона за заключване,който се намира в падащото меню,или варианта е само с натискането на пауър бутона?

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)