Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- обсъждане и общи въпроси

fastboot getvar product какво ти дава?
Аксесоари

(2019-05-31, 09:42:13)speedemon написа:  Не мога да се разбера с TWRP? Пробвах с неофициалното от XDA но не тръгва изобщо. Инсталирам по познатия начин? Някой да е инсталирал успешно и от къде точно/какво е свалил. Ако може да помагате. Благодаря!


Това от XDA си работи много добре, стартирай го след инсталацията ръчно с бутоните, а не с команда и няма да имаш проблем.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • speedemon

(2019-05-31, 09:53:08)milenorcev написа:  Това от XDA си работи много добре, стартирай го след инсталацията ръчно с бутоните, а не с команда и няма да имаш проблем.

Оказа се от това, а аз го мъча с командата да буутва. Благодаря! Сега съм в размишления какво да правя. За начало го руутнах с magisk и се чудя да пипам ли ядрото и да пробвам Evira Kernel с цел по-добра батерия, някой да го е ползвал или да има впечатления? Ще изтрия и някои излишни google apps. За момента мисля да остана с 10.3.5 глобален.


[Изображение: dsf.jpg]

Аз в интерес на истината пробвах почти всички и се върнах на 10.3.5 глобален стабилен.

(2019-05-31, 11:31:21)milenorcev написа:  Аз в интерес на истината пробвах почти всички и се върнах на 10.3.5 глобален стабилен.

Ползвах Rn5 като и на него съм инсталирал за пробата всичко - от стабилен, на девелопърски, през Havoc и Pixel, Masik и какво ли не, накрая карах с miui.eu седмичен и бях долу-горе доволен. Сложих и тук да видя как се държи седмичния, за сега прекрасно, но ще го следя. Ако ме издразни нещо се връщам на стабилния.

[Изображение: dsf.jpg]

Здравейте колеги! От няколко дни съм с Xiaomi Redmi Note 7 4/64 първите ми впечатления са добри. Имам няколко въпроса и разчитам на вашата помощ.
1. Когато набирам даден номер, телефона доста се бави, докато чуя сигнал свободно. При стария тел времето беше доста по малко. също се получава и когато набират мен
2. Когато гледам филм, например сайт онлайн, не изкарва на цял екран, в тубата става
3. От къде мога да направя настройка за контакти, да ги прехвърля ит СИМ към телефон

Здравей те да ви попитам за една функция при заключен екран при вдигане на телефона нагоре и да светне дисплея май братята китайци не я сложили като функция на дисплея както на другите марки или аз се бъркам .

Settings - Display - Raise to wake up
[-] 1 потребител изказва благодарност на delikanli за това мнение:
  • dian_vt

Благодарско много за отговора Smile  направо не съм го видял макар че  влизах в дисплей опцията  Smile Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на dian_vt за това мнение:
  • delikanli

Вече съм с RN7 глобална версия. Понагласих го да е в работно състояние. Но след ъпдейта до 10.3.2.0 изчезна приложението Поща. Някакви идеи как да го възстановя?
[-] 1 потребител изказва благодарност на dedo pop за това мнение:
  • amica

(2019-06-05, 19:37:26)dedo pop написа:  ...Но след ъпдейта до 10.3.2.0 изчезна приложението Поща. Някакви идеи как да го възстановя?
Свали ли miui mail оттук: цък

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • chichodoctor, dedo pop

Здравейте, има ли начин да се изключи събуждането на екрана при докосване на сензора за отпечатък. Дори когато не е настроен, при докосване на сензора се активира екрана.

Здравейте, има ли начин бекъп на телефон Honor 8 lite, направен с HiSuite да бъде използван на Xiaomi Redmi Note 7 и да се възстановят контакти, настройки, приложения и т.н.? Или поне има ли начин да се импортират само контактите?

oпитай с mi drop от плей стор
и на двата телефона се инсталира
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • VesCo

(2019-06-13, 13:52:02)suffer написа:  oпитай с mi drop от плей стор
и на двата телефона се инсталира

Трудна работа понеже стария телефон е в сервиза и няма да се върне. Освен да стоваря бекъп-а на жена ми на Huawei-a и после да пробвам.
Благодаря ти Smile

Дано стане. Интересен експеримент ще е

Здравейте,
Имам лек проблем ако може да се нарече така.Понякога телефонът си извибрирва като получаване на нотификация,но всъщност никъде не виждам нищо..Таскбара е празен и не се отразява никъде... Някакви мнения :?

 Nokia n900 >> HTC Explorer >> SGSII >> Nokia Lumia 820 >> Motorola Moto G >>> LG G2>>Mi5

Провери в "Актуализиране на системни приложения". Когато там има актуализации при мен също не се показват в нотификейшъна.

POCO F5 12/256 GB





Някой да е забелязъл дали на регион България му се губи 5GHz на wifi ?

Аз имам някакъв проблем с известията, да речем.. вайбър, съобщения или разни други..
Първоначално ми сигнализира и ако не го проверя, след време си барвам телефона и на първия екран не се показват, освен това ги няма в лентата за модификации-горната, а трябва да сърфирам из между иконките и където ми пише 1 или 2 да ги цъкам за да разбера кой ми е писал или, че имам да кажем съобщение!..

Редми ноте 7 - 6/64

При мен дойде нова версия 10.3.4

Аз от началото на май съм с 10.3.5,глобална версия

Приятел 10.3.5 версията понеже не ми излиза като актуализация имали някаде другаде да я изтегля последната ми е Global 10.3.4 Stable

http://en.miui.com/download-360.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • dian_vt

Каква е разликата между 10.3.4 и 10.3.5
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)