Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 300лв.(втора ръка)
#26

(2019-01-14, 18:11:13)HERUS написа:  Тези стари модели, които разглеждаш, са напълно излишна покупка към началото на 2019-та година. Дори и да гледаш само флагманите, които си изброил. Ти си вкарал и Mate 10 Lite, и P10 Lite. P8, с който си, е модел от 2015-та година. За близо 4 години са излезли много телефони от среден клас, които са по-добри и откъм батерия, и откъм камера. Виж Huawei P Smart. За тези пари можеш да го вземеш нов, с по-добра батерия, по-добра камера (без оптична стабилизация, обаче) и всичко, което ти трябва в един нов телефон. И без да правиш компромиси в качеството.

Като цяло и аз като човек, препатил навремето със флагман втора ръка ( LG Optimus 2x - прекрасен хардуер и камера, отвратителен софтуер и батерия ) мога да ти препоръчам да не се занимаваш с глупости. Нов Xiaomi Redmi Note 5 4/64 GB покрива всичките ти изисквания и струва 360-370 лв. Ползвам го вече втори месец и почти по нищо не отстъпва на флагман от преди 2 години да речем, а да не говорим, че като батерия ги прави смешни. А да говориш за "качествен" телефон втора ръка и в същото време да се насочваш към LG G5 e несериозно.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
[-] 1 потребител изказва благодарност на Forsi за това мнение:
  • gazara74
Цитирай
Аксесоари
#27

Като цяло и xiaomi mi a2 е добър вариант, защото е с чист андроид. Процесорът му е по-силен от на note 5, но пък батерията е по-слаба.
Цитирай
#28

Според мене да си прецени човека,колко голям телефон иска.Redmi Note 5 е 6 инча ,XZ1 ,и Pixel са 5,1-5,2 инча.При всички случаи ,redmi note 5 със сток камерата ,снима осезаемо по зле от Xz1 и Pixel.Дисплея също поне на Xz 1 е много по добър от на Xiaomito.Аз ако бях щях да пазаря максимално надолу ей този :

https://www.olx.bg/ad/prodavam-sony-xper...9e3c11ca23
Цитирай
#29

Шайомитата гледам да ги избягвам, защото имам 2ма колеги от работата с Шайоми и въобще не ме грабват като ги взема в ръка. Моята стара P8 стои доста по премиум.
Не изключвам варианта да са с нисък клас Шайоми, защото точния модел не съм ги питал тогава не се интересувах от закупуване.

Както казах, вдигнах малко бюджета и телефоните за които се колебая са:

Sony XZ
LG G6
Huawei P10
OnePlus 3t
Pixel XL(трудно се намира)

Има някои оферти с остатъчна гаранция и телефони, ползвани около 1 година, което смятам, че е идеално!
Цитирай
#30

oneplus е добро телефонче,но камерата е средна работа.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

А нама ли да е по-добре да си вземеш Sony xz1 за 499лв от технополиса?! Така и така ще взимаш стар флагман, но така поне ще го вземеш нов и с 2 год. гаранция.
Цитирай
#32

По принцип за 500 лв,вече направо го подаряват в технополис .Но ако спазари ,онзи неползвания за 300 в Olx,си е добра оферта.
Цитирай
#33

от 390лв макс на 350лв да му падне
ако наистина не е използван е добра цена,
но лично не вярвам да е така
Цитирай
#34

Всичко зависи как се пазариш, ако си добър можеш да стигнеш каквато си цена искаш.
Цитирай
#35

Поискай тогава да ти го продаде за 50лв
Всеки си е сложил минимум под който не би паднал
и няма значение колко си добър
Цитирай
#36

Тези пазарджии са ми любими. Даже не се занимавам да им отговярам. Smile)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#37

Винаги съм купувал на тази цена на която съм искал- съответно и продавал на каквато искам.
Ако искам и за 10лв ще го купя, и всичко е в това колко силно "дърпаш" въжето, в целият живот е така, може да си страхотен в едно нещо, не си ли нахален и не се ли буташ, ще си останеш на дъното, както и обратно, може да си кръгла 0 и да не знаеш колко е 2+2 и да владееш света.
Примери много за "успели" хора който са една голяма 0, но държат тлъсти банкови сметки...(особено в България).
Всичко е в говора и в държанието и нахалството.
Същото е със жените,ако си нахален и нахакан почти няма жена която не можеш да свалиш.
С покупките втора ръка е абсолютно същото...винаги има изключения,но дори и да е така, просто се минава на друга обява...стока и боклуци бол.
Да не говорим, че за нашата болест- мобилни апарати цените буквално падат всяка минута...особено на китайската стока която има като боклук.
Доста пъти съм си купувам ей така телефони, на майтап... гледам 300лв кажа му давам 140лв- той ми вика дай адрес...
Не вярвате, не искате да го правите- ваша работа... аз не лъжа...нямам и полза.
Целият свят работи така, България никога не е била изключение.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • anatol06
Цитирай
#38

Не че нещо, но ако съм сложил 390лв и съм си определил минимум от 350, до който мога да смъкна,
колко силно мислиш, че можеш да дръпнеш въжето, че да получиш твоята цена?
Освен да те блокирам, ако си много нахален, друго не можеш да постигнеш.
По-полека с изхвърлянките, тези клишета не са за всяка маса.
В ОЛХ е пълно с такъв тип купувачи.
Ако реалната цена е 300лв и си направя експеримент да пусна стоката за 1лв,
все ще се намери някой който ще се пазари за 50 стотинки.

(2019-01-15, 21:49:55)Victormihov написа:  Доста пъти съм си купувам ей така телефони, на майтап... гледам 300лв кажа му давам 140лв- той ми вика дай адрес...

И аз така съм продал поне няколко стоки.
Гледам не върви на 150лв и поетапно качвам
Стигам 300, свалям за промо и хоп някой току клъвне
И накрая двете страни доволни
Цитирай
#39

Споко, мен не могат да ме пре*бат...никога не съм купувал нещо на пазарната му цена и няма да го направя.
Блокирай когото си искаш- обяви бол.
Както казах, купувам на цена която си искам- не на измислени ПРОМО простотии...само не разбрах как една стока, ако не върви за 150лв ще върви за по-висока цена??? и как така вдигаш цена на нещо което цената му се срива всяка секунда, и изведнъж като свалиш на 150лв току виж някой клъвнал.
Иначе баламурници бол, аз от тях живея цял живот, ако няма баламурници, няма кой да лъжем и мамим нали знаеш.

На иврит се казва: "פראיירים לא מתים, רק מתחלפים"
Будалите не умират, само се сменят.
И аз съм продавал супер много боклуци на супер високи цени...е и? За някой клишета за други уроциSmile както и да е все тая, какво значение има.
Моя си работа- не е важно какво мислиш, аз правя нещо и го постигам, всъщност, винаги съм го правил...от как се помня.
Лека вечер приятелю.
Цитирай
#40

Не става въпрос за телефони, не се напрягай
Явно имаме различно мислене.
Аз никога не продавам над пазарни нива...
Цитирай
#41

Моето мислене е съвсем друго- да.
Но има акъл в теб, кефиш ме... Лека вечер.
Цитирай
#42

(2019-01-15, 22:36:33)Victormihov написа:  Иначе баламурници бол, аз от тях живея цял живот, ако няма баламурници, няма кой да лъжем и мамим нали знаеш.

Изключително грозно изказване...
Харесвам почтените хора
Цитирай
#43

НЕ съм тук да те впечатлявам мой човек...темата беше за телефон и дали може да му се свали цената, отговора е ДА.
Аз бях дотук, да не разваляме темата на човека.
Цитирай
#44

Пич, вземи напиши някоя книга. Ти си измислил нова икономика. Напразно си пропиляваш таланта. "Вълкът от Балканите" ще е филма за теб.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#45

Аз купих от колегата @Victormihov джойстик iPega, чиято цена като нов беше над 100лв., "втора ръка" най-ниската беше 70лв... Взех го 25лв. в състояние - като нов, пълен комплект с непокътната кутия и т.н.
Синът ми, му взема здравето вече повече от половин година и е щастлив...
В смисъл - съществуват и такива "сделки".

(Victormihov - жив и здрав да си!  Storstark )
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#46

Цинизъм, що ме издаде бе човек, таман се хванахаSmile
(И безплатно щях да ти го дам, ако знаех, че е за синчето:p)
Цитирай
#47

Осрахте темата.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#48

Като сложа цена примерно 800 ,мунимума който спадам е 10-20лв.Ама купувач тип тарикат за 700 да му го дам,не върви.Както пишете,обяви бол и точно това им казвам "обърнете се към колегата и пробвайте" или дори им показвам кой да питат.
Аз никога не съм на зор за пари,дори да се продава половин година.Естествено никога и не слагам по-висока цена от пазарната и зависимост стоката дали е в перфектно състояние или не.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#49

Винаги има кяр.
Само трябва да знаеш къде и как да търсиш.
И ДА, обяви бол.
Така преди година и нещо взеха напълно нов само отворен s8+ За 700лв, като нямаше никъде под 1000лв.
Търсех няколко дни и попаднах на едно момче дето му казах 600, той вика малко е предложих му 700лв и ми го прати.
Телефона е чисто нов с гаранция, единственият му минус беше, че в кутията нямаше игла за сим картата.
До днес се ползаа и не е мръднал.
Така, че приказвайте си до утре...
Цитирай
#50

ти лъжи някой друг

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)