Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 300лв.(втора ръка)
#51

Пазарлъка е 5% умение и 95% късмет! Използвам думата късмет, защото един пазарлък зависи от толкова много неща, че няма как да се контролират. Да, в подходящата ситуация и условия, всеки може да се помисли за мастър в пазаренето, но не винаги е така.
Едно е да се пазариш с продавач на домати, около който има още петима дето продават на сходна цена, пък ела при мен ако съм единствения дето продава чушки и ще ти отрежа главата до кръста, че даже ще се радваш Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#52

Говорим за телефони, не за пазар на домати и краставици.
Един път два пъти.... не знам за вас.
Аз винаги успявам да купя на цена която искам.
Всичко е умение, не късмет.
Никаква глава не можеш да отрежеш, говорим за пазар втора ръка , а не за липса на хуманитарни нужди.
Тогава режеш главата на всички, не само на мен.
Изобщо много глупости говорите и си мисля, че няма смисъл.
Спирам, все ми е тая какво мислите.

(2019-01-16, 11:41:32)tiesto_pld написа:  ти лъжи някой друг

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk

Радвам се, че мислиш, че е лъжа .
Много добре.
Цитирай
#53

Продай ми го тоя Самсунг за 800 ,даже ще спечелиш 100лв отгоре?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

Не си мисли, че се заяждам с теб, или казвам че си лъжец. Искам да кажа, че пазарлъка много зависи от това, кога и какво ще купуваш!
То е ясно, че винаги се намира някой да ти продаде нещо на далавера, но не винаги е съпроводено от това какъв мастър си.
Всичко се свежда до това да попаднеш на правилния човек в правилното време. Няма как да се пазариш с някой, който си е навил на пръста, че ще си продаде стоката за дадена цена, и не е притиснат от някакви обстоятелства.
Цитирай
#55

Тиесто, на теб 1000лв.

Прав си донякъде, затова търсиш точният човек и точната обява.
ВИНАГИ има... успех.
Аз бях до тук.
Цитирай
#56

ти вярно си тролче в тоя форум!

Наспамихме темата.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

Както казах, твоето мнения няма тежест за мен.
Цитирай
#58

(2019-01-16, 11:49:58)Vi70 написа:  Пазарлъка е 5% умение и 95% късмет!

Позволи ми да не се съглася въобще!
Точно обратното е.

(2019-01-16, 12:11:15)Vi70 написа:  Няма как да се пазариш с някой, който си е навил на пръста, че ще си продаде стоката за дадена цена, и не е притиснат от някакви обстоятелства.

Два месеца се пазарих с такъв за извънредно ценен и рядък автограф на около 100 години, но накрая все пак си купих от него стоката , която исках на цената ,която исках.
Но трябва много внимателен подход, търпение и умения, защото с такива , дето си описал, особено ако притежават нещо ценно, си е цяло изкуство да се справиш.
Повечето се отказват още на първото директно отрязване за по-ниска цена, мен 8 пъти ме отряза, но не се отказах и накрая го убедих за моята цена, която беше цели два пъти по-ниска от исканата от него!

(2019-01-16, 11:51:20)Victormihov написа:  Аз винаги успявам да купя на цена която искам.
Всичко е умение, не късмет.
Абсолютно !

По темата-G6 е прекрасно и много симпатично телефонче, определено по-добре от PIXEL XL.
Цитирай
#59

.....
Цитирай
#60

green с кое е по-добър G6 ,щото който и да питаш където и да погледнеш ,камера,процесор,батерия пиксела бие!!!

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

Единственото по което бие G6 е ъпдейтите.
Камерата няма как да бие G6 по възможности и удобство. Освен това G6 има и широкоъгълна камера.
Процесорът на G6 е по-мощен! Проверявайте си инфото преди да пишете ,защото ми писна да се обяснявам за безспорни неща!
Quad-core (2x2.15 GHz Kryo СРЕЩУ Quad-core 2x2.35 GHz Kryo на G6 !!
Батерия-не виждам с какво 3400 mAh ще са много по-добри от 3300?
Отделно дизайна-изцяло метален , изключително красив телефон срещу крайно ръбест и грозен такъв на Pixel-a.
Отделно екрана-на G6 е и по-голям, и с по-висока резолюция, и с HDR10, и с Dolby Vision, и с 24 битов цвят-нито едно от тия неща няма при Пиксела.
32 бита звук има G6-Пиксела също го няма.

По-добър телефон бил от G6 , ама в някой друг живот !
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#62

(2019-01-17, 00:12:49)greensmoke7777 написа:  Единственото по което бие G6 е ъпдейтите.
Камерата няма как да бие G6 по възможности и удобство. Освен това G6 има и широкоъгълна камера.
Процесорът на G6 е по-мощен! Проверявайте си инфото преди да пишете ,защото ми писна да се обяснявам за безспорни неща!
Quad-core (2x2.15 GHz Kryo СРЕЩУ Quad-core 2x2.35 GHz Kryo на G6 !!
Батерия-не виждам с какво 3400 mAh ще са много по-добри от 3300?
Отделно дизайна-изцяло метален , изключително красив телефон срещу крайно ръбест и грозен такъв на Pixel-a.
Отделно екрана-на G6 е и по-голям, и с по-висока резолюция, и с HDR10, и с Dolby Vision, и с 24 битов цвят-нито едно от тия неща няма при Пиксела.
32 бита звук има G6-Пиксела също го няма.

По-добър телефон бил от G6 , ама в някой друг живот !
Сега разбирам,че си фен на LG, ама процесорите на хартия са еднакви,на тестове излиза победител Пиксела,има ревюта от хора в бета доста.Второ тая широкоъгълна кой чеши незнам,щото с тия 1.12um няма как да изксра по-добра снимка от 1.55um! Пак повтарям,има материали,снимки,видеа много из нета.Преди да пишем фенски е хубаво да се гледа .
Кое му е ръбатото?Ти изобщо държал ли си пиксел?Кое му е грозното?Стъкло+метал!Но да речем,че всеки си има вкус.
Ето едно сравнение на случаен принцип го избрах.
https://youtu.be/AJVvqCpig78

P.S. Амолед срещу лсд.....
Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#63

(2019-01-17, 00:12:49)greensmoke7777 написа:  Единственото по което бие G6 е ъпдейтите.
Камерата няма как да бие G6 по възможности и удобство. Освен това G6 има и широкоъгълна камера.
Процесорът на G6 е по-мощен! Проверявайте си инфото преди да пишете ,защото ми писна да се обяснявам за безспорни неща!
Quad-core (2x2.15 GHz Kryo СРЕЩУ Quad-core 2x2.35 GHz Kryo на G6 !!
Батерия-не виждам с какво 3400 mAh ще са много по-добри от 3300?
Отделно дизайна-изцяло метален , изключително красив телефон срещу крайно ръбест и грозен такъв на Pixel-a.
Отделно екрана-на G6 е и по-голям, и с по-висока резолюция, и с HDR10, и с Dolby Vision, и с 24 битов цвят-нито едно от тия неща няма при Пиксела.
32 бита звук има G6-Пиксела също го няма.

По-добър телефон бил от G6 , ама в някой друг живот !
Ти кога ползва G6?Сериозно,кога и за колко време си го ползвал?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#64

Не съм фен на LG, просто съм алергичен към глупостите, които най-редовно се пишат тук срещу LG.
И пиксел "съм държал", и телефони за 40 бона съм държал, познай в момента като пиша точно на теб какво си държа, въпрос с повишена трудност?
Чашата с горещ шоколад. Наздраве.

За тестовете: дори пиксела да е по-бърз, ти сляп ли си ,че зарежда точно с някакви стотни по-бързо?
Може ли за някакви стотни в някакви тестове, и то в определени фенски видеоклипчета, където незнайно защо изкарват пиксела победител, да се лишиш от прекрасния метален дизайн, несравнимо по-добрата камера ,във всяко едно отношение,по-добрия звук, както и по-добрия екран?
За да имаш това грозно, ръбесто нещо, което ще ти зарежда с 20 стотни по-бързо?
Всеки има право на лош вкус, но ти вече прекаляваш!

(2019-01-17, 09:23:52)vesoisthebest написа:  Ти кога ползва G6?Сериозно,кога и за колко време си го ползвал?

Хахахах
Това,че в подписа ми има само два телефона, далеч не означава,че имам само два телефона!
G6 го ползвам от края на 2017-та още, декември.
Цитирай
#65

LG имат ужасно минало с телефоните и всеки го знае. Може много неща да правят, но не и телефони. Ти си остани доволен няма лошо, но в масовия случай хората са недоволни и това е факт.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#66

Аз по-отвратителен телефон от LG G6 не съм имал..баси куцото магаре.Като цяло,когато съм се докосвал до LG винаги ме обхваща една гадост и се отвращавам от телефоните за момент..в следващия момент вземам Самсунга и си оправям настроението...ахахаххаха...ей,полека с дилъра маниак.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#67

LG имат минало в телефоните, което скоро няма никоя компания да надмине, потърси и виж сам за какво става въпрос.
Имаха просто провали като G4, V10,V20 и G5,които имаха проблем с дънните платки.
От G6 и V30 нататък нещата са изчистени и няма как "масово" хората да са недоволни.
Преди време в OLX беше публикувана една обява за LG V30 S с 6 gb ram от САЩ.
Ако искаш вярвай, точно 8 минути след като бе публикувана, писах на продавача,че я купувам,защото тогава я видях, а той знаеш ли какво ми написа:
'"Здравейте. Телефонът вече е продаден." И обявата след това ми излизаше като неактивна.
Само преди 1-2 дни в OLX имаше V30 от Британия за 550 лв.
11 минути след публикуването видях обявата, отварям я да я разгледам и ми излиза,че е вече продаден!
Минути, човек!
Има един пич от Стара Загора в OLX беше пуснал наведнъж цели 3 V30+ от САЩ в обявата си и за нула време вече ги нямаше!
Недей така да си мислиш,че на базата на предишните провали LG нямат телефони, които да са на върхово ниво и да не се купуват.

(2019-01-17, 10:27:49)vesoisthebest написа:  Аз по-отвратителен телефон от LG G6 не съм имал..баси куцото магаре.Като цяло,когато съм се докосвал до LG винаги ме обхваща една гадост и се отвращавам от телефоните за момент..в следващия момент вземам Самсунга и си оправям настроението...ахахаххаха...ей,полека с дилъра маниак.


Хвани Samsung Note 7 в ръка и си оправи един път завинаги настроението!
Цитирай
#68

Значи ВикторМихов трябва да го ползвам да ми поръча някой телефон ?
Цитирай
#69

Тотално го обърнахте на хоремаг тука. Някой модератор трябва да направи чистка.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#70

Автора да пише,дали си е избрал вече.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#71

(2019-01-17, 10:53:16)johnterry7 написа:  Значи ВикторМихов трябва да го ползвам да ми поръча някой телефон ?

Вчера спазарих една чисто нова Ноут 9-тка за жената 1100лв хахахах
Ама мисля че мога да намеря и за 1000лв

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#72

.....
Цитирай
#73

затваряй темата.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#74

Ти кой си, че ще решаваш коя темата да е актуална и да се затваря?
Има си модератори в този форум за тази цел, доколкото виждам ти не си един от тях.
Цитирай
#75

Модератори НЯМА, това се вижда от последните 20-30 мнения.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)